13.3.13

"Yes, there is a dog on your balls"Bohužel, už to nerežíruje Matthew Vaughn, tak se radši moc netěšte...

16 komentářů:

 1. Proč to vypadá tak hrozně lacině? To měla jednička větší rozpočet?

  OdpovědětVymazat
 2. Netĕším. Již několik let se těším výhradnĕ na to, že Fuku obviní a zavřou za obcování se psy.

  OdpovědětVymazat
 3. No ale jeden klad to mít bude... Cage je dead, ne? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na to bych nespoléhal. Například ta postava, kterou hraje Jim Carrey, byla i v jedničce (jeden z mafiánů) a umřela tam. (Ale nehrál ji tam Carrey.)

   Vymazat
  2. Franto Carreyho postava v jednotne neumrela - podla Kick Ass wiki prežil a stal sa superhrdinom:

   In the film Kick-Ass, he is mentioned by one of Frank D'Amico's gang member, he and his brother were not killed by Big Daddy. This means they felt bad of being evil and want to changed their life.

   Vymazat
  3. Pockat .. Cage tam byl prece skvely .. jeho uvodni rozhovor s Hit Girl .. a jaho zaverecny rozhovor s Hit Girl .. patri mezi nejlepsi filmove okamzike EVER !
   Jako uvidime, Carrey bude bud dobry, nebo strasny. Hit girl bude dobra, ale uz je nejak vysoka, uz ji rostou prsa .. uz to proste nebude holcicka. A ten hlavni hrdina byl marny od zacatku.

   Vymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. http://www.youtube.com/watch?v=xbgVLk-4ObY

  OdpovědětVymazat
 6. Bohužel, odkaz na to video už je zřejmě nefunkční...
  Mám tak trochu OOT dotaz, ale nevíte někdo, jestli není někde ke stažení záznam z komentované oscarové noci od pánů Fuky + Baldýnského? Já jsem na netu nic nenašel, i když tedy moc snaživý jsem nebyl.
  Případně bych uvítal to samé i z minulých let. Kdyžtak díky...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zeptejte pana Rejžka, ten tyto záznamy sbírá

   Vymazat
  2. "Bohužel, odkaz na to video už je zřejmě nefunkční" A vyhledávání Google/YouTube se ti taky rozbilo? To je otázka 2 sekund, zbytečnou větu jsi psal určitě déle...
   http://www.youtube.com/watch?v=7gIBSbchF3Y

   Vymazat
 7. Mě se první díl nelíbil, takže se na druhý díl už vůbec netěším.

  OdpovědětVymazat
 8. První film považuju za jeden z nejlepších filmů (komedií) posledních několik let a řadím jej na stejnou úroveň jako je třeba Muž z Acapulca. V dobách Muže z Acapulca byla výhoda, že se netočily dvojky, trojky, nuly a mínus jedničky za každou cenu, jen aby to vydělalo nějakou kačku. A každej není James Cameron, kterej naopak umí dvojky možná líp než jedničky. Kick Ass byl taky jedinej film, kde mi nevadil Cage. Novej rejža je velká neznámá, moc toho zatím nenatočil, ale sdílím obavy... Ve dvojce mi navíc bude chybět záporňák, kterej byl v jedniče naprosto geniální. Sere vás dlouhej příspěvek? Kterej navíc není OT? Neměli ste vyhánět Chlepce, tepláci...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ja tomu nerozumim.. fakt uz je chleba pryc? je k tomu nejaky oficialni stanovisko? vyjadril se uz frantisek I. zvany fuku?

   Vymazat
  2. Máro, nevím co je horší... číst ty tvoje nesmyslný blitky nebo sedět vedle tlusťocha, co si usere v kině... Asi je lepší ten tlusťoch, ty chytrolínskej debilku.

   Vymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.