První půlhodina je velmi silná, lidská, reálná a všechny tyhle věci. A pak se z toho najednou stane britská romantická komedie (ale ne moc dobrá, bez Hugha Granta) a oba hlavní hrdinové se začnou chovat retardovaně a velmi nesympaticky, z čehož film nic nevyvozuje a k ničemu to nesměřuje. (Ilča 40 %)
9.6.26
7.6.26
Retro audio recenze: Smyčka [El Incidente] - 60 %
Mám extrémně rozporuplné pocity ohledně toho, jestli to bylo naprosto geniální nebo naprostý shit. To se mi věru často nestává. Každopádně si myslím, že to mohlo být dvakrát kratší a pořád by to mělo stejnou hloubku. (Ilča 40 %)
4.6.26
Audio recenze: Scary Movie (2026) - 50 %
V tomto filmu je spousta vtipů a celých scén, které bolestně nefungují. VŮBEC nefungují. Ale několikrát jsem se nahlas zasmál, což je víc, než se dá říct o většině současných komedií. A překvapivě dobře to celé vypadá. (Ilča 60 %)
2.6.26
Audio recenze: Vládci vesmíru [Masters of the Universe] - 40 %
(Speciální host: Vojtěch Kostiha.)
Mám hodně rád (první) Bayovy "Transformers", mám docela rád hraného "G.I. Joea" a starého "Flashe Gordona", ale tohle mě zcela minulo. Obávám se, že to je jen pro velmi malé děti a pro extrémní fanoušky starého animovaného TV seriálu. Od třetiny je to nudnější a nudnější, a dvouapůlhodinová délka je vražedná. (Ilča 30 %, Vojtěch 80 %)
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)