10.2.12

Bastardi 3: Teaser"Opravdu víte, kdo je největší bastard?"

Víme! Ale nemůžeme to napsat, protože by nás pak pan Magnusek dal k soudu.

19 komentářů:

 1. Tahle ukazka je lepsi nez ten trailer
  http://www.youtube.com/watch?v=NEV-BGGjb9I

  OdpovědětVymazat
 2. Nikdy jsem od něj žádný film neviděl, ale i přesto mám neodbytný pocit nutkání nakopat to tlusté dementní prase do koulí okovanou botou.

  OdpovědětVymazat
 3. Je ta dvojka nekde na netu? :) Mimochodem porad se na to podivam radsi nezli na 12x nominovaneho 50megoveho Vaska odchazece :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bys jako chtěl pana Magnuska obrat o zasloužený zisk ??!!:):) Kdyby byli všichni jako ty, trojka by nikdy nevznikla.:( A to by byla věčná škoda :)

   Vymazat
 4. Stále čekám na recenzi prvního a druhého díli :(

  OdpovědětVymazat
 5. Přitom Magnusek umí točit takové krásné filmy o lásce v každém věku a kráse života http://youtu.be/oyhrAHDuEr4

  OdpovědětVymazat
 6. A on na to ve skutecnosti nekdo chodi, ze dostava penize na dalsi dily? Fakt by me to zajimalo...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle Unie filmovych distributoru:
   Bastardi - 79189 divaku za r. 2010 (premiera 28.10., takze za ca.2 mesice), 35.nejnavstevovanejsi film roku
   Bastardi2 - 52610 divaku za r.2011 (premiera 27.10.), 43. nejnavstevovanejsi
   Podle csfd premieru Bastardu na Prima Cool sledovalo 324000...

   Vymazat
  2. No, na některé filmy chodí asi víc lidí než na Vaše Děti noci Ireno. Bez urážky... Ale tenhle film si myslím dopadne, co se návštěvnosti týče, zcela jinak... Uvidíme.

   Vymazat
 7. Ono to sice není horší než 90% současné české filmové tvorby (a 50% zahraniční, která se k nám dostává), ale holt to poskytuje vcelku pravdivý a ne zrovna lichotivý obraz cikánů, takže je třeba to v kritikách strhat.

  OdpovědětVymazat
 8. Je to rozhodně horší než 90% českých filmů, dokonce i leckterý amatérský počin je lepší.

  A špatné kritiky to nemá kvůli tomu, že to podává "pravdivý" obraz o cigánech, ale proto, že je to naprosto ubohé ve všech směrech. Po stránce scénáře, kamery, stříhu, zvuku, režie...

  OdpovědětVymazat
 9. Pan Magnusek je takový Ed Wood českého filmu :).

  OdpovědětVymazat
 10. Jsem docela rád, že tady v Čechách někdo konečně začal točit ujetá béčka. Na trojku se těším, chodíme na to s partou. :) Docela by mě zajímalo, co si o Bastardech myslí Franta, jestli je to podle něj zábavný špatný film nebo ne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak podle Franty je to zabavny dobry film, navic vypada jak Magnuskovo dvojce ;)

   Vymazat
 11. Kdybych hulil, tak bych se nejspíš někdy přinutil na to koukat. Nicméně, viděl jsem zatím trailer na jedničku (příšerný), na dvojku (mnohem horší) a ani to mě nepřipravilo na to, jak neuvěřitelnej bude tady ten teaser... Můžná bych to měl zprubnout, protože to musí bejt ohromná bžunda... Tomáš Magnusek je *********

  OdpovědětVymazat
 12. Mám takovou malou neveselou historku. Pan Magnusek samozřejmě (což všechny redakce vědí) se svými spolupracovníky projíždí veškeré filmové weby a hledá negativní recenze svých filmů, které by pak mohl v diskuzích "pozvednout", jako "spokojený divák". Po roční existenci našeho trailerového kanálu, kde se nacházela dva trailery na jeho film, se našel jediný producent, který označil video jako PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV. MAGNUSEK, respektive zástupce MAFIA RECORDS, Což je v případě traileru celkem nepochopitelné. Za celou existenci kanálu si samozřejmě nestěžoval jediný zahraniční producent a držitel práv. Spíše se snaží spolupracovat. Pochopitelně, když je to jejich reklama. Jaká náhoda, že se tento jejich krok, který poškozuje náš účet u YouTube konal den po uveřejnění věty: a další „pokus o film Tomáše Magnuska, za který by se mělo zavírat“ ŠKOLNÍ VÝLET...
  Vzhledem k tomu, že si nemůžeme dovolit dopustit smazání našeho účtu, kvůli porušování autorských práv, tak nezbývá nic jiného, než se jeho filmům absolutně vyhnout, vzít mu tak jedinou možnost nás poškozovat a bohužel podlehnout špinavým praktikám, které na českém rybníčku filmových recenzí nemá obdoby.
  Čekáme, co se stane po uveřejnění recenze na ŠKOLNÍ VÝLET:) Vypálí nám redakci?

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.