16.12.11

WebChat!

V rámci zkvalitňování služeb zákazníkům a podobných nesmyslů jsem přikročil k dalšímu experimentu.

Vytvořil jsem WebChat, ve kterém si můžete povídat o čemkoliv co je právě akutní, včetně full-frontalů, SMSek, tepláků, análního bělení, gorilích ňader, sluchátek a všech dalších palčivých problémů, které jste dosud řešili v diskusi pod recenzemi. Budu se tam také objevovat, pokud budu mít trochu času.

Do WebChatu se dostanete tak, že kliknete na tento odkaz (nejlépe otevřít v novém okně), následně si vyberete výstižnou přezdívku a kliknete na "Join Chat".

Nemusíte se nikde nijak registrovat, nemusíte mít Facebook, Twitter, Google účet ani nic jiného. Stačí pouze relativně nový internetový prohlížeč. Vámi zvolená přezdívka platí pouze dokud jste v chatu. Pak si ji může registrovat někdo jiný.

Technické podrobnosti: Jde o webové rozhraní ke klasickému IRC serveru, ke kterému se můžete připojit i mnoha různými způsoby, provádět na něm poměrně pokročilé operace atd... Info si jistě najdete sami.

Časem se uvidí jak se to celé uchytí a pak případně tuto službu rozšířím o speciální online aplikace, privilegované uživatele atd...

UPDATE: V pravém horním rohu stránky (sekce "Odkazy") je nyní link na stránku s podrobnějšími informacemi o chatu, včetně archivu chatu za minulé dny!

22 komentářů:

 1. Ad "přezdívka platí pouze dokud jste v chatu. Pak si ji může registrovat někdo jiný":

  A da se aspon spolehnout, ze fuxoft si ty anebo to obcas muze byt libovolny vtipalek?

  OdpovědětVymazat
 2. Btw. se přimlouvám za diskuzní fórum, aby některé perly nezapadly, předem dík!

  OdpovědětVymazat
 3. To je na nic, tady se to nekdy rozbehne, nekdy ne. No a kdyz jo, tak co potom? Najednou to jako prestane a vsichni si reknou:ted tady dost,sejdeme se ale na webchatu?
  Bud rad, ze tu mas lidi a neodhenej je jinam.

  OdpovědětVymazat
 4. Souhlas s anonynem nademnou. Je mi jasne, ze mnohe, mozna i Frantu off topicy o blbostech otravuji, ale ja sem chodim prave kvuli nim a dobre se na nich zabavam. Nerad bych prisel o diskuze jako u Hranaru, nebo Muzich co nenavidi zeny. Vzdyt je to tu takovej ceskej 4chan a treba ho zachovat. Takze fuck off s webchatem.

  OdpovědětVymazat
 5. Oprava - souhlas s anonymem nad tim co je primo nademnou...

  OdpovědětVymazat
 6. Fuxoft (LULZ): Dá. Mám tam registrovaného správcovského bota, takže i když mi někdo obsadí "fuxoft", můžu se tam vždycky přihlásit jako channel op s jinou přezdívkou.

  OdpovědětVymazat
 7. Jj, občas to má náběh na Kompost starých dobrých časů, což je faska. Tak snad to těm Hanibalům a jiným nulám chvíli potrvá, než to objevěj i tady.

  OdpovědětVymazat
 8. Já tuhle četl že IRC je mrtvé...

  OdpovědětVymazat
 9. Tak to Spaceman pěkně kecal.

  OdpovědětVymazat
 10. Vkrádá se jedna otázka... Proč to všechno?

  OdpovědětVymazat
 11. [Vitejte na chatu FFFILM.FUFOXT.CZ]...

  OdpovědětVymazat
 12. Jiste, ale dokonce i my anonymni trolove musime nekdy pracovat.

  OdpovědětVymazat
 13. Jsem pro zavedení FuxFóra... Důvody jsou nasnadě a netřeba je rozebírat (jsem líný)...

  OdpovědětVymazat
 14. Jj, jsem pro forum, na tom chatu vsichni jen lurkujou a nikdo nic nepise... nehlede na pridanou hodnotu pro dalsi generace!

  OdpovědětVymazat
 15. franto, a bude aj webchat archivovany narodnou kniznicou CR?

  Lebo je to uplne iny pocit diskutovat o fullfrontaloch, o kokotskych radioaktivnych teplakoch od nas zo Slovenska, o smskach od pani Polednakovej odosielanych pocas analneho bielenia na zastavke v Lidiciach a vediet, ze kazdy uder do klavesnice ostane zachovany na zhodnotenie buducimi generaciami cechov, slovakov, moravanov, jedi rytierov a dalsich narodnosti v CR a SR.

  OdpovědětVymazat
 16. ja jen ze jsem mel overovaci slovo "jsihranar" ;)

  OdpovědětVymazat
 17. /join #fuxanalbleach je hodně dobrý kanál, já lepší neznám.

  OdpovědětVymazat
 18. http://fuxoft.cz/fffilm/chat/archiv/
  je dobro uchovanihodne pro pristi generace. Tim jsou veskere nejasnosti vyreseny a muzeme se opet venovat podstatnym otazkam anonymniho analniho beleni Norbertem Lichym

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.