22.12.11

Konečně, Prometheus trailer

23 komentářů:

 1. Tak kdyz uz tak tady:
  http://www.youtube.com/watch?v=sftuxbvGwiU

  Jinak jsem rad, ze konecne uvidim poradny sci-fi s vyuzitim soucasnych technologii, protoze napr. Avatar byl pro mne zklamani kolosalnich rozmeru(cesky receno sracka vsech sracek) i kyz technicky zpracovani bylo uzasny...
  Taky je super, ze Ridle netocil vsechnmo pred zelenym pozadim, ale dal si praci s kulisama a ze prekecal Gigera k ucasti na Prometheovi :)

  OdpovědětVymazat
 2. Je to něco mezi teaserem a trailerem - tedy tealer...navíc ani není v HD, takže tam není nic vidět..

  OdpovědětVymazat
 3. Sakra doufám že má očekávání budou naplněna. Sakra.

  OdpovědětVymazat
 4. Jsem jediny, kdo si pri prvnim zaberu na tu lod rekl "Hele, Serenity"?

  OdpovědětVymazat
 5. Xenomorf:
  Hlava space jockeye na skeneru dává tušit že jich tam bude víc mrtvých to jeho křeslo v záběru 0:45 je prázdné a přitom v Alienu tam sedí kompletní skelet...a nebo si tam sedne v samotném závěru filmu? Prý to taky může být skafandr to se mi ale nezdá.
  Ta MZ loď co spadne by mohla být výzkumná biologická/biomechanická stanice a nějaké ty hrátky s mimozemskou DNA by stvořilo...0:45?? Nejspíš kamenná tvář patří této postavě napravo.
  Čas 0:36 - vytahuje z "amfory" pocházející z místnosti s obří tváří něco (snad) biologického - vetřelce???

  OdpovědětVymazat
 6. Tak to je ovšem paráda! Mi fanoušci děl H.R.Gigera budeme chrochtat blahem a ať si z nás Ridley nedělá srandu že to nemá nic společnýho s Vetřelcem- ta kruhovitá loď co jí tam sestřelej je jasně rozpoznatelná z prvního Aliena!

  OdpovědětVymazat
 7. Pahejl: Nikdo netvrdi, ze to "nema nic spolecnyho s Vetrelcem". Tvrdi pouze, ze se ve filmu nevyskytuji Vetrelci jako takovi, a to v jakekoliv podobe.

  OdpovědětVymazat
 8. ...coz je jen a jen dobre!

  OdpovědětVymazat
 9. korwa já se těším!

  OdpovědětVymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 11. jestli tam nenastoupí parta mariňáků, tak na to nejdu :-) Ale ukázka jinak celkem slušná - na to, že celý film je zatím jedno velké WTF? Doufám, že film naplní očekávání, které již zasel...

  OdpovědětVymazat
 12. mariňáci, hehe, nj, konzument, já si myslim, že nej byl 1. film a 3., druhej byla megalomanie naprosto úchvatná, rozhodně, ale je to jak s Terminátorem, 1. film, velmi originální, temnej, atmosféra, artističtější, Terminátor 2 megapodívaná, triky přesahujou takový ty filmový kvality, no, já vim, že to lidem stačí, krom toho Alien se vyskytnul už tolikrát, že to chce změnu, sakra, konzumenti už dneska nechtěj vůbec žádnou originalitu, atmošku, hry a Avataři nám kurv.ěj vkus....Ridley Scott položil základy vopravdovýmu sci-fi horroru, to předtim skoro nebylo, nebo to nebylo strašidelný, děsivý......Ridley Scott a Gieger s Alienem přišli a teď jsou zpátky.....PS: FUKo, hoĎte tam ještě pro srovnání tenhle původní trailer na Aliena 1. z rok 79....novej trailer z něj vychází, ale samozřejmě pokročila doba, triky už jsou samozřejmost skoro, takže to vypadá trošku jako takovej hodně dark novej Star Trek, ale já jsem nadšenej, takový scifi mi fakt schází....
  http://www.youtube.com/watch?v=yxCIEUWaRrs

  OdpovědětVymazat
 13. Co na to rict?! Jak se dela slintajici smajlik???

  OdpovědětVymazat
 14. to anonym z 22. prosince 2011 23:07

  je to jenom skafandr, skutecnej trimetrovej "space jockey" stoji vedle to gigerovskyho kresla:

  http://i1103.photobucket.com/albums/g471/muromachi/prometheus-giant.jpg

  OdpovědětVymazat
 15. Takže to je stejná loď, kterou našlo Nostromo na LV-426, nebo je to jen stejný typ? Čili tam ta loď tam spadla (z pohledu prvního Vetřelce) relativně nedávno?

  Ale ten retro design skafandrů a chodeb se mi opravdu hodně zamlouvá! :-)

  OdpovědětVymazat
 16. to 23. prosince 2011 8:54
  Mě teda jako 3 metrovej vůbec nepřipadá to by mu ten skafandr byl extra volnej. Možná se mi to jen zdá ten obrázek není exta kvalitní ale že by cyborg? Ty obří prostory v lodi mě nutí o nich uvažovat jako o obrech. Proč by ve vlastní lodi potřeboval skafandr?
  Xenomorf

  OdpovědětVymazat
 17. ráno jsem někde koukal na galerii cca 50 fotek z natáčení/postprodukce, ale teď je už nemůžu najít. link někdo pls? ď

  OdpovědětVymazat
 18. SPOILER, proto je zakodovan v rot13.
  http://www.retards.org/projects/rot13/

  an jroh wfbh sbgxl m genvyreh, mcbznyrar genvyrel, nyr arwyrcfv wr sbgxn:
  uggc://v.vzthe.pbz/9MkuU.wct
  gnz wr icenib ivqrg uhznabvqav fcnpr wbpxrl n irqyr wr xynfvpxl qnyrxbuyrq qreryvpgh n uyr, i arz ebmrieran fpuenaxn fxnsnaqeh.
  gnxmr fcnpr wbpxrlbir wfbh obubir n yvqr wfbh boenmrz filpu obuh n gb pb manzr wr fxnsnaqe, zbman qbxbapr ovbzrpunabvqav.

  OdpovědětVymazat
 19. SPOILER2 opet v rot13:

  n an gr sbgpr uggc://v.vzthe.pbz/9MkuU.wct wfbh an mnevmrav manxl xgrer wfbh ebiarm an ginev iryvxr uynil xgren wr hzvfgran i gnxminar zvfgabfgv nzchyv.

  OdpovědětVymazat
 20. ...jsem taky zvedavy! A strach mam taky, zejo...

  OdpovědětVymazat
 21. RE: Jaromir83_23. prosince 2011 15:55
  "link na galerii někdo pls?"
  crowdsourcing selhal

  OdpovědětVymazat
 22. Kompletní analýza traileru, téměř frame po framu - http://www.avpgalaxy.net/alien-movies/prometheus/teaser-trailer-analysis/ . Už to ku*va dotočte, ať si to můžu stahnout a pak na to jít do kina!

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.