22.12.11

Státní smutek holt musí bejt

Také FFFILM se pochopitelně musí připojit, ale nemám bohužel čas předělávat veškerou grafiku na černo, tak vám kromě recenze Černé hodiny přináším aspoň tematický obrázek:


31 komentářů:

 1. Černá hodina taky dobrá.

  OdpovědětVymazat
 2. těch 50.000,- ne a ne naskočit, co? třeba tohle pomůže, Františku

  OdpovědětVymazat
 3. Ale tož! V dnech smutnění sem přidat výjev ze salonu na anální bělení? Brrrr..při myšlence že se tahlenc procedura provádí takovými inštruménty (a takovými "mudrci") leckoho zamrazí. Takže nakonec se to do tématu hodí. Hore palec Františku! :-D

  OdpovědětVymazat
 4. Švejk v teplákách nyní znevažuje i státní smutek...

  OdpovědětVymazat
 5. No statni smutek - rozhodne ho odmitam uznat.
  Je mi fuk ze umrel clovek o kterem vim ze byl vsechno mozne, jen ne moralni autorita atd. , jak to z nej delaji v novinach.
  Takze vtipy na Havla jen vitam.

  OdpovědětVymazat
 6. Tak už i můj oblíbenec Fuka se musí projevovat jako pubertální cynický hovado(nebo jsem den před pohřbem nepochopil metametahumor?. Můj vánoční finanční příspěvek FFFilmu je F prdeli.Reakci si píšu sám - stejně bych určitě nic neposlal..Michal Vrba

  OdpovědětVymazat
 7. Končím s přispíváním FFFilmu...je to fakt dementní

  OdpovědětVymazat
 8. Havel morální autoritou byl a nemusí ji z něho dělat noviny. Že se to nelíbí některým českým švejkům je irelevantní. A ani to nic nemění na tom, že obrázek je úplně o ničem, kdyby nic jiného, tak zabírá zbytečně místo.

  OdpovědětVymazat
 9. Mozna, ze kdyz Frantovi posles nejaky slusny obnos, tak ho stahne a nahradi ho obrazkem dle tveho vyberu :-)))

  OdpovědětVymazat
 10. O vtipnou satiru či názor vyjádřený pomocí černého humoru stran události více či méně související s politikou se může pokoušet pouze taková osoba, jež se nechlubí tím, že nečte knihy a o politiku a veřejné dění se nezajímá. V opačném případě je výsledek většinou tragický, stupidní a trapný přesně tak, jako je tomu v tomto případě...

  OdpovědětVymazat
 11. wtf ? trailer na promethea nebude ?

  OdpovědětVymazat
 12. anononym: he? o vtipnou satiru se může pokouše každý. dokonce se i každý může snažit moralizovat, i když, například ve vašem případě, je výsledek tristní.

  probůh lidi, neblbněte. VH byl velmi významnou osobností, důležitou a mnohými respektovanou. To ovšem neznamená, že se z něho nemůže dělat legrace, ať již za života, nebo po smrti. To prostě nechápete? Cynismus není nadávka, je to úplně normální pohled na svět. Strčte si všechny svoje modli do prd*** ...

  OdpovědětVymazat
 13. Tak už i můj oblíbenec Fuka se musí projevovat jako sociopat a kokot v teplákoch(nebo jsem den před pohřbem nepochopila metametahumor?). Můj vánoční finanční příspěvek FFFilmu je F prdeli. Reakci si píšu sama - stejně bych určitě nic neposlala.. Daniel Vrba

  OdpovědětVymazat
 14. http://www.youtube.com/watch?v=22MB2NDgjzc

  OdpovědětVymazat
 15. Podle mne to Franta vystihnul naprosto perfektne!
  Nic zavadnyho natoz cynickyho na tom nevidim, evidentne jsou vsichni zblbly medialni masazi, nejvic me dostava srovnavani Havla s Masarykem, fakt k śmichu. Myslim ze kldyby zily soucastne tak by se nemohli vzajemne vystat, spis by se rovnou nenavideli.

  OdpovědětVymazat
 16. Mě se tedy taky zrovna moc nelíbí ta hysterie okolo Havla. Těch disidentů co se chovali statečně jako on bylo mnohem víc, řada z nich trpěla víc než on, jenomže holt nebyli tak medializovaní a nedali se potom na politiku. Takže to taky není úplně fér vůči nim. OK, máme státní smutek, ale nemusí se z toho dělat buhvíco.

  OdpovědětVymazat
 17. Fuka byl vždycky cynický bastard - proto stojí ztrácet čas jeho recenzemi filmů a Japonska :-)

  OdpovědětVymazat
 18. Havla mám rád a uznávám ho, ale taky už dlouho čtu FFFilm a proto mně překvapuje, že to trvalo tak dlouho. Kdyby se tu něco takového neobjevilo, tak bych byl zklamán!

  Těm kdo se to nelíbí jsou jen slovenští švejci s vyběleným análem a navíc v teplákách.

  OdpovědětVymazat
 19. Pro všechny uražené na zahřátí: http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=vaclav_zomb.jpg

  OdpovědětVymazat
 20. Cynický teplákový vybělený švejk se zase projevil. Proto ho taky čtu.

  Pro slaboduché: že byl Havel významná osobnost a že 3 dny státního smutku jsou dementní komedie se navzájem nevylučuje.

  OdpovědětVymazat
 21. Havel a "moralni autorita" ?! To si snad delate srandu !!
  Slibuji ze vezmu prezidentsky mandat ja JENDO obdobi - byl ctyri. Porusil Benesovy dekrety. Zahejbal manzelce. Chlastal, donasel STB....proboha lidi kde zijete? Ten clovek byl v podstate prazdna nadoba, kterou lidi kteri udelali revoluci pouzili jako tvar , pro verejnost....fuj, moralni autorita. Jak muze moralni autorita vymyslet a pouzivat termin "humanitarni bombardovani" ?

  OdpovědětVymazat
 22. tento zaznam byl odmitnut serverem behem minuty ticha

  OdpovědětVymazat
 23. Vzkaz pro pateticky naladěné havlovce, jimž dosud kanou slzy, i pro vylízané antihavlovské dementy, kteří tu debilně kafraj o "prázdné nádobě":
  Havel byl mj. rocker a měl taky dobrej smysl pro humor, zejména ten absurdní. já si myslím, že by ho vystavený obrázek s Men in "black" pobavil. A teď si polibte vy všichni, co jste tu tak blbě v den pohřbu kecali, navzájem kolektivně polibte prdele. Howgh.

  OdpovědětVymazat
 24. Člověk aby se bál otevřít konzervu...

  OdpovědětVymazat
 25. delim zivot VH na dve obdobi. predrevolucni a tesne porevolucni = KING.
  obdobi prezidentovani = nechal se semlit politikou a okolnostmi. howg!

  OdpovědětVymazat
 26. Převzali jsme z časopisu TRAMP : HOWGH - dohovořil jsem !
  Slovo známé důvěrně z mayovek a rodokapsů "howgh".Kolik z vás však
  zná jeho skutečný význam? Asi moc ne.Především co vlastně znamená?
  Odpověď zní podivně,ale pravdivě.Nic. Přesněji není to slovo,nýbrž
  pouze zvuk,který napodobuje výkřik medvěda grizzlyho...Kokokodááák (to je moje česká verze)

  OdpovědětVymazat
 27. ad. HOWGH

  To by me zajimalo coc nas to Timothy Treadwell
  http://www.youtube.com/watch?v=12bLhXfK8E0

  OdpovědětVymazat
 28. Smrtí vše končí.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.