6.7.09

JitushFilm - exkluzivní interview!

Aby vás nebolela očka ze samého čtení, rozhodla jsem se vžít do role moderátorky, odchytit nějakou hvězdu a natočit s ní krátké interview. A jelikož Tomáš Baldýnský běhá pomalu, odchytila jsem jeho.Ano, jsem strašlivá moderátorka, křečovitá, nepřirozená a afektovaná. A Fuka je děsný kameraman. Ale když už jsme to natočili, neměla jsem to srdce video jen tak smazat. Až konečně dorazí Antonio Banderas, možná si dám opáčko a poučím se z chyb :)

Velký dík patří střihači Matúšovi :-*

11 komentářů:

 1. Super, Tomáš žije! Škoda, že chtěl František natočit ten rozhovor poněkud artově a tak z něj nic nemám :)

  OdpovědětVymazat
 2. Díky Jitce, že vytáhla Baldu před kameru. Větší dík ovšem patří Fuxoftovi, vždycky jsem toužila vidět vnitřní sluchovod Baldy a konečně se mi to poštěstilo. :) Ale je ten Balda sexy, co zhubnul... škoda s tou motorkou, já už na motorku nevlezu, od dubna se z jednoho výletu léčím, neboť mám kotník na sračky, 7 šroubů v něm a 1 destičku. Chudák já! :)))

  OdpovědětVymazat
 3. Za me hlasim dobry, navic skvele zvoleny host :D Jen prosim priste min spisovnosti a "televizni korektnosti" - kdyz slysim moderatorku a la Posta pro Tebe, mivam pak sny o Jasonu Voorheesovi. Takze klidne mirne hovorove, bez dlouhych vet a dekovani za vsechno.. :) p.s. anebo na vsechny rady kasli, ja bych takhle pred net obecenstvo nevylez ani za zlaty prase ;o)

  OdpovědětVymazat
 4. doesnt makes any sense

  OdpovědětVymazat
 5. Skvělá práce kamery, to se nedá přehlédnout. Jen při tom tak trochu zaniká proslov Mr. Baldýnského ;-) Moderátorce přeju, ať se naučí mluvit normálně na kameru - ovšem oceňuju odvahu, taky bych měl co dělat před tak širokým publikem :-) Díky za přenos z KV, těším se na další!

  OdpovědětVymazat
 6. ad příspěvek 6. červenec 2009 16:59: Haha, já mám od dubna taky v háji kotník. Šrouby jenom dva, ale zase je tam nějaký ten drát a věc, které říkají žebřík. Heč. Tak ať se z toho všichni filmoví fanoušci s kotníkem v p....i dostanou a konečně jim skončí nemocenská!

  OdpovědětVymazat
 7. Baldýnský: dobrý
  Moderátorka: špatný (ale je to začátečnice)
  Fukova kamera: hrozný
  Pes: nic moc

  Celk. hodnocení: 20%

  OdpovědětVymazat
 8. Jitush, jsi odvážná holka. Ta podoba s Ester Janečkovou tam ale vážně je :) Rozhovor jde, když si dám amplionek hodně nahlas.
  Motorku mi maminka bohužel zakázala, tak zas jen to Nintendo...

  OdpovědětVymazat
 9. Pěkné interview, u kterého si člověk uvědomí (bez urážky) že moderovat rozhovory není jen tak ...

  OdpovědětVymazat
 10. Famózní práce kamery!
  Pes špatný - s nikým nesouložil.
  Tomáš = filmový odpadlík!
  :-D
  Jen tak dál! Chci vidět rozhovor s Banderasem! :-D

  OdpovědětVymazat
 11. kyssling: Přesně.

  A na prvotinu (nebo pro začátek) docela dobrý. Chce to cvik, jako všechno.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.