23.7.09

Vdaná snoubenka [The Accidental Husband] - 40%

Uma Thurmanová hraje expertku na manželské vztahy, která má svůj rozhlasový pořad a vysvětluje ženám, jak to chodí s chlapy. Chystá se provdat za distingovaného džentlmena (Colin Firth), ale přitom zjistí, že podle oficiálních záznamů je provdána za nějakého požárníka (Jeffrey Dean Morgan), o kterém v životě neslyšela! Je zapotřebí tuto zvláštní chybu napravit, ale když on ten požárník má takové charisma!!Romantická komedie, ve které je málo humoru, žádná originalita a romantika velmi pochybného stylu: (Spoiler!) Ukáže se, že požárník se ve skutečnosti chtěl hrdince pomstít za jistou věc, kterou mu (naprosto nevědomky) kdysi dávno ublížila, a že je tudíž vlastně hrozný hajzl. Ale je tak sexy (hrál komedianta ve Strážcích), že ho Uma prostě miluje a vykašle se na toho hodného milujícícho Colina Firthe.

No, ženské jsou divné, a pod "romantikou" si představují nejpodivnější věci. Každopádně je ale tenhle film nenápaditý remix částí jiných romantických filmů. Všechno (ale úplně všechno) v něm jste už viděli jinde, lépe a s hezčími herečkami v hlavní roli (sorry, Umo, ale je čas přeorientovat se na starší role).

10 komentářů:

 1. na moviezone.cz to píšou trochu jinak: "The Accidental Husband je příběh rozhlasové hvězdy Emmy, která během jednoho rozhovoru s posluchačkou v přímém přenosu oznámí, že dává kopačky svému dlouholetému příteli Patrickovi. Dostat takhle znenadání košem je dost nepříjemné, ale když to ještě k tomu slyší miliony cizích lidí, je to vyloženě průšvih. Ale Patrick svojí kůži nedá lacino a Emma si to šeredně odskáče."

  OdpovědětVymazat
 2. Re: Anonym

  V tom pripade na MovieZone pisu hluposti, v tom spominanom priamom prenose len poradi akejsi volajucej, aby dala tomu chlapovi kopacky.

  OdpovědětVymazat
 3. Film jsem sice neviděl, ale měl jsem v ruce původní tiskové materiály a ty zcela jednoznačně podporují variantu "Emma jakési ženě poradí, aby dala svému příteli kopačky, a ten se za to chce Emmě pomstít." To jen pro informaci.

  OdpovědětVymazat
 4. Teď úplně nechápu, v čem se to liší od recenzí popisovaného obsahu filmu - tedy v případě, že ten hasič je onen odkopnutý přítel...?

  OdpovědětVymazat
 5. Samozřejmě nijak, jen jsem tím chtěl prvnímu anonymovi potvrdit, že jím citovaná moviezone to má evidentně blbě, pokud snad někdo nevěří Fuxoftovi.

  OdpovědětVymazat
 6. !!! SPOILER SPOILER SPOILER !!!

  Chronologicke zhrnutie deja

  1. Rozhlasova hviezda Emma Lloyd poradi posluchacke Sophii, aby sa rozisla s priatelom Patrikom
  2. Sophia sa s Patrikom naozaj rozide
  3. Patrik to nevie rozchodit a rozhodne sa pomstit. Ale nie ex-priatelke Sophii za to, ze mu dala kopacky, ale Emme za to, ze to Sophii poradila. Ako pomstu vymysli fingovanu svadbu s Emmou.
  4. Emma chodi s Richardom. Su spolu happy a planuju svadbu.
  5. Emma zisti, ze z neznamych pricin je uz vydata za Patrika
  a zacne to riesit.
  6. Emma za zalubi to Patrika, da kopacky Richardovi, vyda za Patrika a maju spolu deti.
  7. The END

  OdpovědětVymazat
 7. :), jak z Esmeraldy. Jetšě bych čekal, že ten Patrick nakonec tu Emmu odkopne, a ona nebude mít nikoho - pomsta završena :).

  OdpovědětVymazat
 8. na photoshopdisasters.com sa s postermi k tomuto filmu takisto velmi neparali.

  OdpovědětVymazat
 9. pro anonymní - 24. červenec 2009 10:38
  - to dovršení pomsty bude v druhém díle;-)

  OdpovědětVymazat
 10. Požárník hrál taky dost osudovou roli Dannyho v seriálu Chirurgové.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.