27.3.07

Pravá blondýnka: Muzikál?!?!

Tak tohle opravdu nemusím. Jak mohlo někoho napadnout, že se z filmu "Pravá blondýnka" (Legally Blonde) dá udělat broadwayský muzikál? Zdaleka nejlepší výkon podává ta čivava...

11 komentářů:

 1. Ó bóže. Ta "hudba" se buďto dost neuměle snaží imitovat Hair a Pomádu zároveň, což je poměrně dost otřesná přestava i v případě, že by se ten výsledek povedl(ačkoli, to asi fakt není možné...), nebo se její autoři museli někde příšerně opít a vsadit o něco fakt děsného. Jinak si to nedovedu vysvětlit.

  OdpovědětVymazat
 2. Obvykle se těším z každého nového článku, který se mi odtud objeví v RSS čtečce. Ale tohoto bych byl raději ušetřen ;-) BTW, najde se někdo, kdo tu ukázku viděl až do konce? :-)

  OdpovědětVymazat
 3. No já vydržel asi třetinu a teď už zjišťuju koho zažalovat o psychickou újmu. Myslíte že bych na Františkovi něco vysoudil? Nebo že bych zkusil přímo tvůrce? Hmf, škyt, omlouvám se, zase se mi navalilo - musím běžet....

  OdpovědětVymazat
 4. Omigod! Now, I am so much better than befóóoóóóóre...

  dable, já to vydržel celé. Škyt, škyt. Omigóóód.

  OdpovědětVymazat
 5. nezbývá než použít legendární kritiku jedním slovem a zeptat se: PROČ???

  OdpovědětVymazat
 6. Don't be stupid, be a smarty, come and join the nazi party...

  Radši bych jim proklepnul účetnictví...

  OdpovědětVymazat
 7. Fuka sa zblaznil ?
  Videl po sebe 3 zrejme fakt zle filmy, ale ako reakcia na to, upozornovat nas na take blbiny ???

  Frantiku, hlavu hore, vzdy ma Vase recenzie zvykli pobavit, aj pri najhorsich filmoch ;)

  OdpovědětVymazat
 8. redhead: zblaznil ses asi ty, nebo neznas pana Fuku - ve fffilmu upozornuje na vse mozne, co se tyka filmu, nevim proc by melo byt bez zajimavosti upozornit na tohle...

  OdpovědětVymazat
 9. A co je na tom tolik zavadnyho?
  Normalni muzikal, akorat je inspirovanej Blondynkou, podle mne to zpivaj a hrajou hodne profesionalne a to, ze to vypada takhle blbe, je dany nametem.

  OdpovědětVymazat
 10. 4 anonymní: no, námět je jenda věc. ale i úplně blbý téma se dá dobře zazpívat, když už ne dobře napsat a zahrát. a i ze špatnýho muzikálu může zbýt kvalitní soundtrack (viz Kvaska).
  tohle bych si pustila tak leda místo plynu...

  OdpovědětVymazat
 11. 4 anonymní: ad2, že se to někomu líbi - že se někomu líbí tenhle styl hudby, to je věc vkusu, ale že se někomu líbí TO provedení, to je věc... nevkusu.

  Jinak já jsem pro, aby František upozoňoval i na TAKOVÉHLE věci, aby si člověk vážil kvality, musí poznat i nekvalitu :)

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.