24.3.07

300 veselých balónků

Nevím, jestli to není na jeden den příliš mnoho humoru, ale tomuhle jsem fakt nemohl odolat: Znovu "300", tentokrát v "nezávadné přístupné verzi" s perníkovou chaloupkou a nabádáním k čištění zubů.UPDATE: Pro ty méně zběhlé v mluvené angličtině - zde je přepis:

"Tonight, we dine in heck!"

"This is delicious!"

"This is Cake Town!"

"Enjoy!"

"Thousand nations of the Persian Empire descend upon you. Our bees will blot out the sun."

"Then we will hug in the shade"

"Frosting!"

"Brush your teeth!"

5 komentářů:

 1. Jedna parodie mi přijde trapnější než ta druhá. Ale ještě nevím která víc.. Asi nemám smysl pro humor, nebo se mi prostě 300 líbilo až tak moc..

  OdpovědětVymazat
 2. Hmmm ano nemáš smysl pro humor seš chuj !
  je to prdel ! a 300 bylo taky v urcitych chvílých srandovní samo o sobě hlavně ti perští vyslanci :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak mně tohle zrovna legrační nepřipadá, ale v kině jsem mále smíchy spadl pod sedačku. 300 se nemusí parodovat, ten film je legrační sám o sobě.

  OdpovědětVymazat
 4. Co Leonidas říká? Trapné "This is KICK town"? Nebo geniální this is CAPE town? :-) Tomu voiceoveru nějak špatně rozumím. No jestli je to Cape Town, tak už jenom proto je tahle parodie bezva :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Ad "co rika" - Updatoval jsem text clanku.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.