22.3.07

Denní hlídka

A když už jsme u těch zajímavých ruských filmů...

11 komentářů:

 1. Je to tedy trilogie? ci se to sklada jen z nightwatch/daywatch.. prave ze bych rad dal i nejaky baywatch :)
  preji hezky den

  OdpovědětVymazat
 2. Po (ruské) premiéře se tvrdilo, že produkce si třetí díl nepřála a proto byl druhý a třetí díl spojen do jednoho filmu. Kolem celého projektu je ale takový informační chaos, že si už nedovoluju s jistotou tvrdit vůbec nic. Fakt je, že na IMDb třetí díl pořád visí.

  OdpovědětVymazat
 3. Nicméně sem s tím. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Knih je na toto téma napsáno již pět. Viz třeba http://www.kosmas.cz/knihy/126431/denni-hlidka/
  třetí díl je Šerá hlídka. Film jsem již vyděla a s knihou má společného jen hlavní motiv. Je zakončen tak, že si moc nedovedu představit jeho pokračování. Každopádně komu se Noční hlídka líbila doporučuji všech pět knih.

  OdpovědětVymazat
 5. Doporučuji určitě knihy (noční, denní...poslední hlídka), v knihkupectví je najdete v sekci fantasy, ale i pro toho, kdo tento žánr nečte vřele doporučuji! Po přečtení jsem ale film nemohla dokoukat

  OdpovědětVymazat
 6. No prvni dil jsem bral jako nadechnuti k necemu vetsimu, coz v druhem dile neprislo. (Prvni dil mam na orginalce z Kamčatky, takze jsem mel k tomu citovy vztah. Ale dvojka je naprosto o h...(příběhově, vizuálně je zajímavá, ale je to přehlídka nápadů slepených k sobe). Naproti tomu knizka je super, dokonce i 4 dil je porad dobrej.

  OdpovědětVymazat
 7. Zrovna u techto dvou filmu plati, ze knizky jsou milionkrat lepsi a film je opravdu SLABY odvar.

  OdpovědětVymazat
 8. Noční hlídku má fixovanou jako jeden z filmů které měly prakticky dokonalý trailer, který bohužel obsahoval úplně všechno co ve filmu bylo zajímavé (takže zbytek stál za ...).

  Tenhle trailer se mi líbí mnohem míň ("The Matrix" po rusku?), což ve mě poněkud vzbuzuje obavy...

  P.S. MX-5 je fakt moc fajn autíčko :)

  OdpovědětVymazat
 9. Preskok cez reklamny plagat na film 9. rota je tiez celkom pekny pocin...

  OdpovědětVymazat
 10. Noční hlídka a její série je takový ruský Kulhánek. Nějaké ty vraždy, nějaké to šukání,nějaké tajemno nebo scifi, a lidi to čtou a kupujou i když je to totální sračka.
  Prosím, když to uhrovatá mládež čte a kupuje, ale překvapilo mě jaký úspěch měly ty ruské filmy i v zahraničí.

  A teď mi řekněte že jsem zas... intelektuál a že nechápu jaká je to zábava.

  OdpovědětVymazat
 11. Milý předchozí anonyme, ty nejsi intelektuál, ty seš KOKOT. Ale fakt by mě zajímalo jestli bude třetí film, respektive co udělají filmaři s faktem že knihy jsou mezitím 4..

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.