19.1.09

Rapper Formerly Known as Joaquin Phoenix

Nevím, jak moc je to legrační (humor je subjektivní), ale opravdu to vypadá, že to Joaquin Phoenix, hvězda Gladiátora nebo Vesnice, nemá v hlavě úplně v pořádku.

Začalo to kuriózní děkovačkou, ve které mimo jiné ukázal, že neumí správně napsat vlastní jméno.

Následně vysvětlil reportérovi, že končí s herectvím a jeho kamarád Casey Affleck upřesnil, že se Joaquin bude nyní věnovat hudbě. Není divu, že si reportér myslel, že je to vtip.

Protože reportéři nedali pokoj, Joaquin se na ně rozhodl vyzrát tím, že si na klouby na rukou napsal "GOODBYE!". Bohužel přitom zapomněl na základní optické poučky:Brzy poté se rozneslo, že Joaquina učí rapovat slavný Diddy, a že o tom Casey Affleck natáčí dokument.

A včera jsme konečně mohli uvidět epické záběry toho, jak Joaquin v převleku za tlustého bezdomovce rapuje a poté nekontrolovaně padá do publika.

Ae pořád je tu možnost, že je to všechno nějaký velice sofistikovaný vtip ve stylu Borata...P.S: Joaquin je bratr Rivera Phoenixe, který umřel na předávkování drogami ve 23 letech.

15 komentářů:

 1. no jestli to je humor, tak to je asi tak na stejny urovni jako humor frantiska fuky

  OdpovědětVymazat
 2. no tak Joaquin zmešial nejaké drogy s alkoholom. Není v brandži ani prvý ani posledný

  OdpovědětVymazat
 3. BTW Casey Affleck není jenom kamarád, ale současně i švagr.

  OdpovědětVymazat
 4. Jakub: Komu? Dokud to neupřesníš, tak ti neuvěřím.

  OdpovědětVymazat
 5. Pravděpodobně propagace natáčeného filmu.

  OdpovědětVymazat
 6. Buď je to nějaká virálka nebo Affleck napodobuje svého bratra v konzumaci jistých látek. Ale je to tak přehnané, že tipuju spíš to první.

  OdpovědětVymazat
 7. Phoenix je magor a fetna...prostě nevěřim tomu, že by tohle všechno byla jedna velká prdel...

  OdpovědětVymazat
 8. Ano, humor je subjektivní. Možná, že Good bye napsal opačně schválně, aby dopřál trochu sebevědomí lidem, kteří to poznali.

  OdpovědětVymazat
 9. Skvělé.
  PS: Andy Kaufman se stal profesionálním wrestlerem ;-)

  OdpovědětVymazat
 10. tlustý bezdomovec? to mi nedá - kdy se naposledy viděl p. fuka? nonstop stejný ohoz a s postavou mu konkuruje jedině tak věrný kamarád tomáš.

  OdpovědětVymazat
 11. Vy z vás co si myslí, že to jak se chová Joaqiun je skutečné tak jste vážně banda idiotů. Celý je to celkem dobře promyšlenej vtip. Většinu času když je na veřejnosti tak ho natáčí jeho kámoš a švagr Cassey pro "mockumentary" asi něco trochu jak borat.

  OdpovědětVymazat
 12. Elis-koukla jsem na ten rozhovor,kde zcela vážně Joaquin odpověděl na otázku reportérovi,že se bude věnovat hudbě a ten se rozesmál jak idiot, Joaquin se prostě urazil,vůbec nechápal co je na tom k smíchu, já bych se taky naštvala a odešla bych, vůbec nechápu proč ho všichni soudí.Do prdele, ať si dělá co chce, ať ho nechají všichni žít.Kdo chce ať se na něho jde podívat, já třeba bych šla, a kdo nechce ať nejde.Všichni ti co ho odsuzují, že se pominul na mysli ať jdou do pr....on to má v hlavě v pořádku, proč by neměl mít, to vůbec nechápu...Joaquine jdi si za svým a dělej co ti přináší radost.Hodně štěstí!!!

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.