15.1.09

Kamarádova holka [My Best Friend's Girl] - 40%

Tank (Dane Cook) si zakládá na tom, že se k ženským chová jako neuvěřitelný hajzl, což některé štve a některé hrozně rajcuje. Prostě to s ženskými umí. Někteří chlapi mu dokonce platí za to, aby se před jejich partnerkami/bývalkami předvedl v tom nejhorším světle, a ony si následně více cenily toho, co mají/měly.

Dustin (Jason Biggs) je hodný, ale hrozně nesmělý a trochu posedlý kluk, který fakt miluje Alexis.

Alexis (Kate Hudsonová) má Dustina vpodstatě ráda, ale ještě by si chtěla před vztahem trochu zašpásovat (s náhodnými sexuálními partnery).Biggs, Cook i Hudsonová hrají tytéž role jako hráli ve většině svých předchozích filmů, přičemž Biggs už ve svém věku přestává být roztomilý a Hudsonová je ještě méně hezká než v Bláznově zlatě. A všichni tři jsou dost nesympatičtí. Tank z pochopitelných důvodů, Biggs je skoro stalker a Alexis tak trochu kurva.

To je ale všechno celkem vedlejší a nebránilo by to tomu, aby vznikla ucházející žánrová sprostá jednohubka. Hlavní problém je v tom, že filmu trvá 45 minut, než proběhne hlavní zápletka, kterou vidíte v traileru (a kterou pravděpodobně chápete po přečtení textu nad trailerem). To by mohlo být klidně zkompresováno do 15 minut (v traileru je to úspěšně zkompresováno do dvou). No a pak se dalších 45 minut děj hrozně vleče nesmyslnými oklikami, s naprosto nezajímavými vedlejšími zápletkami, než se konečně dovleče ke konci a koná se happyend, který je ve světle všech těch nechutností před ním opravdu pochybný.

Nicméně Good Luck Chuck bylo ještě o dost horší.

P.S: Film je opravdu hodně sprostý a ukazuje ženy pouze jako objekt určený k píchání. Ne že by to automaticky mluvilo v jeho neprospěch (v ten mluví jiné věci), ale velmi nedoporučuji brát na to přítelkyni.

6 komentářů:

 1. fuka - bre rano zeny su fakt urcene len k pichani.


  Kate Hudson - je fakt hnusna a vzdy bola. Ale co uz.

  OdpovědětVymazat
 2. franto, ty uz si nekdy pichal?

  OdpovědětVymazat
 3. Ma pocitat aj sex s nezletilymi?

  OdpovědětVymazat
 4. Samozřejmě. Jinak by vůbec nemohl odpovědět kladně!

  OdpovědětVymazat
 5. Zkompresováno místo standardního zkomprimováno je taky nějaká sofistikovaná narážka?

  OdpovědětVymazat
 6. Ano, je to sofistikovana narazka na to, ze je to zkompresovano.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.