18.3.15

Pixels

Před pěti lety byl natočen tento roztomilý krátký filmeček:A pak se ho chopil Hollywood, a letos tu máme oficiální celovečerní remake s Adamem Sandlerem...


Takže další část mého dětství úspěšně znásilněna?

9 komentářů:

 1. https://www.youtube.com/watch?v=T7MDMdfcRfI

  Tenhle "pixel art" v reálném světě se mi líbí o dost víc ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Jako výtvarné zpestření jo, ale jako film to bude strašná 3.14-čovina

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. Docela by mě zajímalo, co má s ovým filmem společného autor původního kratkého filmu z roku 2010. Protože jestli nic, tak by žalobou rozhodně prohloupil, přijde mi to místy jako copy&paste.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tvůrci nového filmu od něj normálně oficiálně odkoupili práva na celovečerní remake.

   Vymazat
  2. Aha, díky. To mnohé vysvětluje :) Nicméně je fakt, že oproti původnímu hravému a milému kraťasu ta hollywoodskost filmu moc nesedí.

   Osobně mi už v traileru nevyhovuje moc přítomnost Sandlera... Uvidíme. Do té doby se rád budu stále kochat Wreck-It Ralphem .)

   Vymazat
 5. Adam Sandler zradil jiz davno, kdyz se rozhodl vest svuj zivot na dalkove ovladani, ale Peter Dinklage byl pravdepodobne pri nataceni posilnen "rohacem", jinak to nevidim. Pokladam to za zradu a odmitam tomuto cinu prihlizet! Zmaril jsi veskere me trpaslicnofilni sny Petere!

  OdpovědětVymazat
 6. Pixels miluju, dokonce ho mám staženej na disku.. Okamžik, kdy z nebes začne padat Tetris, je geniální a nemá konkurenci:D Jak to spadne na ten barák, a propadne se:)))) Na to bych mohla koukat pořád. Představa, že něco takového vznikne v hrané podobě s Adamem Sandlerem, je dost neuvěřitelná.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.