8.3.15

Co to mám pořád s tím Tokiem?

Dovolte mi i zde na FFFILMu zpropagovat jedno krátké video...Projekt běží už skoro týden tady na Startovac.cz a vypadá to, že pokračuje úspěšně.

Pokud dáte dohromady podstatně více než požadovanou částku, slibuji vám patřičně bohatší výsledek, jehož detaily odhalím v pravý čas (ale figurují tam mrtvoly a sex).

A slibuji vám, že s projektem #FUKAFUTOKYU zde na FFFILMu už nebudu obtěžovat. Pokud vás zajímá jeho průběh, sledujte tento náš speciální tokijský blog.

14 komentářů:

 1. Co mi to jen připomíná? :-))))

  https://www.youtube.com/watch?v=I2Kbi83ut_s

  OdpovědětVymazat
 2. No, proč ne. Na Fukovo cestopis bych klidně přisolil...ale nechápu, proč bych měl sponzorovat dovolenou jeho přítelkyně.

  OdpovědětVymazat
 3. Franto, vážně si myslíš, že o tvé dovolení s přítelkyní (neříkej tomu, prosím, projekt) ještě někdo neví? Je jedno, do jakých frází svůj nápad zabalíš - crowdfundingový žebrák je stále žebrák. A připomínám, že Zuzana Krajíčková, AKA Forbestie, dosud neudělala vůbec nic pro to, aby si polovinu takto vyžebraných peněz zasloužila. Tedy, nic pro tepláckou komunitu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nebuď grime takový ostýchavý a řekni si o ten fullfrontal rovnou

   Vymazat
 4. natocim film ked mi poslete peniaze .... hahaha fuka to si dal. Ty si iny ojebavac. Nechces sa prihlasit do nasej vlady, zapadol by si medzi tych chujov.

  OdpovědětVymazat
 5. Splneno a stale nabiha! Bude dost penez i na Chucka Norrise!

  OdpovědětVymazat
 6. Startovac is so hot right now. Bleeding edge of hotness!

  Ale vazne - v cem se dovolena a homevideo o "mem" pohledu na Japonsko lisi od homevidea a meho pohledu na cestovani trabantem, na cestovani na motorce zenskojednoosobne, nebo od investice do podnikatelskeho zameru, jehoz cilem je dodat investorovi zhodnoceni? Oh, wait..

  Mimochodem, mozna by to nebyla takova prdel, kdybys nejak rozepsal, na co presne pouzijes tech 99k+ litru, takhle to budi dojem, ze to padne na letenky (shodou okolnosti bys stejnou sumu stejne vydal, preci jsi tam chtel jet, tedy sam, ted vlastne se bude hodit, ze budou pokryty letenky 2) nebo na zradlo a sex (shodou okolnosti bys tam preci tak jako tak jedl, kdyz uz jsi tam chtel jet, ze, totez sex s ladyboyi) a zbytek vyrobis ve volnem case na zdarma dostupnem softu.

  OdpovědětVymazat
 7. Já tendlecten projekt podporuju jen kvůli full frontalu Zuzany Krajíčkové, doufám, že nebudu zklamán.

  OdpovědětVymazat
 8. Hlavně pořádně pošolichat zvukové vybavení, aby to nebyly takovýhle děsy z mikrofonku kamery.

  OdpovědětVymazat
 9. jo, chce to nejakej mikrak privazanej k nasade od kostete, kterej bude Zuzana obhospodarovat spolu s kamerou (a dalsimi ruznymi vecmi kolem osoby Frantiska) - aspon se bude poradne otacet!

  jinak ocekavam minimalne jeden nejaky neodporny full frontal, vice anal enhanceru, salon na analni beleni a reportaz z procedury, rozhovor s lejdybojem, japonskeho performera v kostymu hitlera, patnactiminutove POV s japonskou skolackou, ktera predstavi, jak vypadaji japonske skolni sprchy, ocekavam letackovou akci, kde bude japonskym zenam doporucovano holeni tam dole a jeste spoustu dalsich veci, snad nebudu zklaman

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a k tomu potřebuješ Fuku?

   Vymazat
  2. s nim to vsechno dostane uplne novej rozmer

   Vymazat
  3. ehm no ono s nim to skor o jeden rozmer pride. To co si naplanoval su picoviny pre zachlanute nerdske pice co este neomocili brko.

   Vymazat
 10. Dobrý video. Jak budeš pokračovat, pojedeš zas na motorce ?

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.