11.3.15

Jak NEPSAT nevyžádanou reklamní poštu

Představte si, že jste renomovaná mezinárodní realitní kancelář Engel & Völkers, nabízející luxusní nemovitosti, a rozhodnete se poslat standardní poštou nevyžádané reklamní sdělení někomu, kdo s vámi nikdy předtím nijak nekomunikoval a nic o vás neví (tj. mně).

Jistě při svých zkušenostech víte, že spousta lidí hází podobnou poštu okamžitě do koše, takže jste si vědomi, že aby vaše sdělení zaujalo, musí být opravdu tip top, vypiplané do nejmenších detailů.

Takže pošlete někomu domů do Vysočan informace o pár ukázkových nemovitostech z "Bubenče, vašeho sousedství".


To je naprosto geniální způsob, jak říct svému klientovi "FUCK YOU" ještě předtím, než se stane vaším klientem. Gratuluji!

Vysvětlivka pro cizince: Vysočany i Bubeneč jsou sice v Praze, ale každá na opačném kraji.

13 komentářů:

 1. Ehm, pro nas neprazaky vtip postrada pointu, neboť například ja vůbec netusim, kde je nejakej Bubenec a jestli sousedi s Vysocanama :-))
  Slovo Bubenec znam, slovo Vysocany znam (a shodou okolnosti cca vim, kde to je), ale jakou to ma souvislost...je možno vysvětlit?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Bubenči bydlím, ve Vysočanech pracuju. Cca. půlhodinka cesty metrem, přes řeku a celkem ještě kus, rozhodně nesousedí nějak rozumně (už vůbec ne Vítězné náměstí, což je stále ještě konečná metra A)

   Vymazat
  2. Lojzo, ty budes asi kolosalni kokot co potrebuje vysvetlit uplne vsechno co? Priste zkus misto hledani souvislosti zapojit tu svoji molekulovou hlavu nebo se zeptat googlu pyco.

   Vymazat
 2. (Off-topic)

  Hledala jsem tu recenzi na film Knězovy děti, ale marně. Čím to? Vždyť u nás normálně běžel v kinech. Nechcete ho dodatečně zhlédnout a napsat recenzi? Myslím, že za to stojí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dámo, tady je všechno off-topic. Knězovy děti jsem taky neznal, podíval se na csfd a vida, verbal to označil za "kotel netrapného (ano, Zdeňku, NE-TRAP-NÉ-HO!) humoru, suchého jako klín katolické světice". A na RT se to líbilo všem recenzentům, kteří to viděli - tedy oběma. On ani Fuka moc na balkánské filmy nekouká. Kdyby tam byli obří roboti, ninjové, napalm, hodně fullfrontálů a hodně černý humor, dal by tomu šanci, ale tenhle filmeček si asi nedoplní. Nicméně díky za tip.

   Vymazat
  2. to je na fuku moc dobre, este keby to bolo v japonsku a dalo by sa na to vyzbierat na nete tak mozno.

   Vymazat
 3. imho realitni kancelar, která rozesila spam, není renomovana..

  OdpovědětVymazat
 4. a nemuze to byt tim, zes kdysi hned vedle Bubence bydlel?

  OdpovědětVymazat
 5. Fuxoftovi definitivně jeblo? Blahopřeji k objevení Spamu a generovaných emailů.

  Mám tu něco, co možná úplně zničí jeho svět tak jak ho zná, ty holky z Prahy co mu vyskakují na nejrůznějších seznamko bannerech vůbec nejsou z Prahy!

  OdpovědětVymazat
 6. Hele Fuka se nasral, že mu blbci posílají blbosti a kousl se tak strašlivě, že je musel rozmáznout na blogísku: "Koneckonců sem ta internetová selebrita, budu točit film z eksotiki, tak ať mě neserou, šupáci." Jako fakt? Hejtovat reklamní makulaturu? Člověče...

  OdpovědětVymazat
 7. myslim ze je za tim nejake vetsi spiknuti..
  husakova:
  a) chce preblafnout lachtana vsem mezi viteznym namestim a peslovou ulici
  b) bydli ve strezenem vilovem komplexu v bohnicich
  c) je budouci ucitelka matematiky ff

  OdpovědětVymazat
 8. "Vysočany i Bubeneč jsou sice v Praze, ale každá na opačném kraji."

  Františku, tyhle čtvrti ležely na kraji Prahy naposledy v roce 1922.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.