4.2.15

Předpremiéra KINGSMAN s Baldýnským a Fukou LIVE!

Před pár týdny jsem na FFFilmu recenzoval film Kingsman: Tajná služba, který se mi moc, moc líbil. A nechtěl jsem si to nechat pro sebe.


Tudíž je mi ctí oznámit vám, že máte díky společnostem Championship Music a Cinemart možnost vidět tento film v předpremíře, více než týden před oficiálním datem uvedení!

A nejen to. Budete mít možnost si po promítání pokecat o tomto filmu i o jiných věcech se mnou a s Tomášem Baldýnským, který je expert na britské špionážní filmy s 007 agenty a vůbec příjemný člověk.

Mrtvoly vylézají z hrobů

Tato unikátní předpremiéra se koná v úterý 10. února od 20:00 v kině Atlas v Praze na Florenci.

Lístky po 120 Kč si můžete koupit přímo v kině nebo zde na internetu (kino je slušně technicky vybavené, ale není příliš velké, proto doporučuji neotálet).

P.S: V rámci plného odhalení bych vás ještě chtěl informovat, že já ani FFFilm nebudeme z této akce mít ani korunu - peníze vybrané na vstupném jdou kinu Atlas a distributorovi.

8 komentářů:

 1. Tak počkat, jednak ta fotka, jednak "v rámci plného odhalení" - na Boratovi jste byli v plavkách, na Kingsmanovi budete full monty?

  OdpovědětVymazat
 2. ...naštěstí je ta fotka z dost velký dálky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže co? Místo jedné pneumatiky uvidíme dvě? Určitě to bude na flickru nebo někde.

   Vymazat
 3. To bylo dost rychle vyprodany... Tak tak jsem chytil misto kdesi v rohu.

  OdpovědětVymazat
 4. Dim, za vcerejsi vecirek, skoda, ze jste to utli tak brzo, vzdyt nikdo ani moc neodchazel ;-) Ja si uzival oboje a ty Brity uplne nejvic! J.B. LOL

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.