22.2.15

Jim Carrey na Českých lvech? Když to píšou v novinách...

Na České lvy jsem se letos (opět) nedíval, ale údajně tam v sobotu večer byl tento člověk, o kterém Jan Svěrák tvrdí, že to byl Jim Carrey:


Papouškují to po něm i "seriózní média". Protože seriózní média samozřejmě neumějí do Google News zadat "Jim Carrey" a neumějí najít fotky z večírku, na kterém Carrey byl v pátek v noci losangeleského času, tedy několik málo hodin před svým "pražským vystoupením":


Oholení dokáže člověka úplně změnit, že?

Tyto dvě "Carreyho fotografie" od sebe dělí půl dne a jsou z opačných konců světa.
(Vychopeň has contributed to this story.)


P.S: Když dnes v noci (tedy spíše k ránu) navštívíte chat FFFilmu, možná tam potkáte různé celebrity, komentující udílení Oscarů.

8 komentářů:

 1. https://www.facebook.com/hari.zinhasovic

  OdpovědětVymazat
 2. Kurva Franto, chybí tu štítek "mediální mrdky". Jde to do národního archivu, tak ať je to pořádně, do pyče

  OdpovědětVymazat
 3. má to vývoj:

  „Stali jsme se velmi pravděpodobně cílem velmi propracovaného kanadského žertíku. Moc se omlouvám,“ vzkázal supervizor ceremoniálu Jan Svěrák, který přitom totožnost Carreyho potvrdil.

  Zdroj: http://kultura.idnes.cz/kauza-carrey-c9a-/filmvideo.aspx?c=A150222_210750_filmvideo_spm#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6

  OdpovědětVymazat
 4. no ten je jak Runcajz

  OdpovědětVymazat
 5. stitek nehumor je dobrej :D ale mne to prijde jako slusna mystifikace... sice je blbe, ze ani jeden normalni clovek na to neskocil, ale zase to na druhou stranu umocnuje debilitu organizatoru lvu, kteri na to skocili :)

  OdpovědětVymazat
 6. sál plný doktorů a žádný z nich očař...

  OdpovědětVymazat
 7. http://www.theguardian.com/film/2015/feb/24/fake-jim-carrey-unmasked-at-czech-film-awards

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.