2.2.15

Když dva dělají totéž...

At first I was like...But then I was like...


(To je skutečný plakát na nového Spongeboba a docela dobře ilustruje, jaký smysl pro humor mají jeho tvůrci.)

13 komentářů:

 1. Ten dolní plakát je přesně tím, čím Spongebob není a čím by ho Fuka naopak chtěl mít. Btw., pro vaše vzdělání: "Když dva dělají totéž, není to totéž" je silně upravený citát z Terentia, ze hry Bratři, uvedené na jeviště před 2175 lety. Citát zní: "Často, když dva dělají totéž, bys mohl říct - tenhle smí beztrestně dělat toto, ale onen ne."

  OdpovědětVymazat
 2. Grim, si si istý? To skôr znie ako pôvodná verzia citátu "Čo je dovolené koňovi, nie je dovolené volovi".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi myslíš "Čo je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi". A ne, to je zase ekvivalent Quod licet Iovi, non licet bovi, který nemá žádnou oporu v antických autorech.

   Vymazat
  2. Nejeden vul ma oporu v antikych autorech

   Vymazat
 3. Reaper a Chlebec: Oba děláte totéž (citujete úplně nesouvisející rčení s jiným významem), ale není to totéž (jeden se snaží poučovat, zatímco druhej jenom předvádí že umí psát).

  OdpovědětVymazat
 4. Kde je filmovej znalec?? Ríprové a Chlebcové se tady roztahují jakoby nic.

  OdpovědětVymazat
 5. Jsem dlouze přemýšlel, kdo je ten Grey. Natož abych hloubal jako Grim, ten určitě Greye zná jako svý podpatky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Což zní jako zajímavé artistické vystoupení ...

   Vymazat
  2. "Dlouze jsem přemýšlel" nebo, nevhodně, ale i tak správně, "Já jsem dlouze přemýšlel". Pokud jde o knihu, FSoG jsem nečetl a číst nebudu. Ale možná si přečtu Fifty Shades of Oy Vey: A Parody.

   Vymazat
 6. Místo píčovin z antiky byste spíš měli vědět, že už Grey ukradl ten plakát takovýmu tomu retro americkýmu seriálu, jak tam vymejšlej ty reklamy na Nixona (název se mi nechce hledat), hraje tam ta bloncka, co by šla opíchat... jo, už vim - Mad Man!

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.