4.2.14

Widelands: Povědomá hra

Tento post je takový trochu... zvláštní a specifický.

Přesněji řečeno, pokud navštívíte stránku hry Widelands, budou vaše reakce na tuto amatérsky vypadající open source hru pravděpodobně velmi rozporuplné, a to především v závislosti na vašem věku a na tom, jak jste trávili večery a noci v letech 1996-2000.


Někteří z vás se budou divit, co to je za trapárnu a jak se to přepíná do 3D módu. Jiní budou plakat štěstím a děkovat mi.

Není zač.

8 komentářů:

 1. hmm, je to v repo fedory, 164MB, zeby som tomu dal sancu? nie nie, radsej to nebudem riskovat, aj do prace treba chodit...

  OdpovědětVymazat
 2. Widelands znám už docela dlouho a jednou za rok zkouším nové verze. Co se týká stability, tak se mnohé zlepšilo. Ale na můj vkus je herní systém už dost složitý a je na úkor hratelnosti - obzvláště verbování vojáků a jejich výcvik je dost obtížný a v Settlers 2 IMHO mnohem lépe vyřešený.

  A nezlobil bych se, kdyby byla grafika trochu více jako v Settlers 2 a ne jako v Settlers 1. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak kde jsou ty tisice dekovnych dopisu teplaci nevdecny?

  OdpovědětVymazat
 4. Kde se to do vybeleny prdele prepina do 3D modu?

  OdpovědětVymazat
 5. A kde se kurvadrát přepínají zbraně, chci motorovku!

  OdpovědětVymazat
 6. A to jsou přesně ty chvíle, kdy doufám, že konečně přijdou dlouhé zimní večery...

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.