8.2.14

Wanted: Nový pes

Jak možná víte, vlastnil jsem v životě několik psů (konkrétně pět), kteří měli společné to, že byli malí a většinou gay.

Většinu času jsem vlastnil dva nebo tři současně, protože samotnému bývalo smutno / nudil se.

Před rokem nás opustil Chucky, Albert zůstal stám a nyní jsme dospěli k rozhodnutí, že mu pořídíme nějakého zábavného kolegu.


Nespěchá to, obhlížíme různé inzeráty a rozhodli jsme se rozhodit sítě i tady online, kdybyste náhodou věděli o nějakých vhodných kandidátech.

Základní předpoklady: Nováček musí být malý (mít v dospělosti MAXIMÁLNĚ pět kilogramů) a nesmí být chlupatější než Albert (t.j. asi centimetrové chlupy). Přes to nejede vlak. To jsou základní požadavky, abychom byli schopni se o něj postarat.

Kromě toho: Nováček si musí rozumět s Albertem a naopak. Tedy je nutno, aby se nejdřív viděli a očuchali. Tedy by bylo dobře, aby se kandidát nacházel v Praze a okolí, nebo aspoň v Čechách.

Albert už je víceméně důchodce, takže dáváme přednost dospělému psovi před štěňátkem.

Sexuální orientace psa není důležitá, ale radši bychom psa, než fenku.


Konkrétní oblíbené rasy: Pražský krysařík, krátkosrstá čivava, různé směsi výše zmíněných. Je nám úplně jedno, jestli je / není čistokrevný.

Nezbytností k adopci / koupi je veterinární prohlídka, která ověří, že nováček je zdravý, čipovaný, očkovaný atd...

Odkazy na různé útulky / adopce mi posílat nemusíte. Vím o nich a sleduji je. Návrhy (nejraději s fotkami) mi posílejte na e-mail fuka@fuxoft.cz.

15 komentářů:

 1. Jen malá technická Františku: sexuální orientace je pokud vím "homo" nebo "hetero" (nebo nějaké "bi"-zardní kombinace), zatímco "pes" a "fena" je prostě "sex"nebo pohlaví.
  Pokud sis chtěl pro Alberta objednat homosexuálního kumpána, chtělo by to jednoznačnou stylizaci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sexuální orientace není důležitá, ale je důležité, že bychom raději psa než fenku...

   Vymazat
  2. pro to mám pochopení - sám jsem radši pes než fenka

   Vymazat
  3. hlavne si attention whore pica, protoze v takhle akuratnim prispevku napsat "bizardni" muze jenom nekdo, kdo ma vyholeny obe podpazdi..

   Vymazat
 2. Jednoho čokla na prodej bych měl, bohužel k smrti nesnáší, když ho někdo strká za slipy (sám jsem to podle vzoru pana Fuku vyzkoušel a málem skončil s fistulí), takže přes to vlak nejede a pan Fuku má holt smůlu.

  OdpovědětVymazat
 3. segra sleduje www.pesweb.cz a libi se ji tenhle starej Hitler http://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=362


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkus se mrknout na stránky Čivava Anal, teda Čivava Azyl na facebooku, tam mívají týrané ztraumatizované čivavy toužící po lepším životě, možná bys tam našel něco do svého portfolia.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. z kontextu mam pochybnosti, explicitne zmineno to nebylo, musi byt novy pes zivy?

   Vymazat
  4. wanted: dead or alive or gasmus.

   Vymazat
 4. limit 5kg je z dovodu leteckej prepravy, alebo aby sa zmestil do slipov ? Alebo si len skrblik.

  OdpovědětVymazat
 5. Hlavně si nepořizujte niukdo opici, banánovníky totiž napadla nějaká houba, která když se rozšíří, tak zas bude fronta na banány.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.