28.12.12

Soutěž o tričko Frankenweenie

Máte šanci vyhrát toto stylové tričko, pokud do 2. ledna pořídíte a zašlete libovolným způsobem pořízený obrázek (foto, kresbu, montáž) nemrtvého pejska!


Tentokrát jsem zkusil soutěž udělat v rámci Události na Google Plus, aby všechny příspěvky automaticky viděli všichni, koho to zajímá. Pokud Google Plus nemáte a máte nemrtvého psa, pošlete ho e-mailem na fffilm.soutez@fuxoft.cz.

16 komentářů:

 1. Bude stačit přitlouct ti psa na dveře? Než otevřeš a vyfotíš ho, tak možná umře...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bude to vlastně takový Schrödingerův pes: dokud neotevřeš a nepřesvědčíš se, tak může být se stejnou pravděpodobností živý, mrtvý i nemrtvý!

   Vymazat
 2. Hej jakej se mi zdál sen, ne. Se mi zdálo, že jsem fakt dost hustě hezká a prsatá blondýna (odhadem tak poctivý čtyřky) a že jdu zrovna procházkou z florence do palladia. Měla jsem tam sraz z kámoškou, že se půjdem podívat do pepe jeans na nějaký rifle. Tak jdu, klapání podpatků se rozlíhá ulicí a já si říkám, že jsem kráva měla bejt radši doma a radši si sahat na kozy. No a jak jdu kolem masaryčky, oddělí se ze skupiny houmlesáků jedno tlustý individuum a míří přímo ke mně. Na sobě něco špinavýho a umaštěnýho, co kdysi asi byl kdysi hokejovej dres, v ruce lahváč, v hubě cígo ubalený z vydrolenejch vajglů, dole rozepnutej pochlebec a říká:

  Čučoriedka, nechceš ma pozvať do kina?

  Zatmělo se mi před těma mejma hezkejma modrýma očima a najednou se mi udělalo TAK strašně šoufl a už jsem jen bezmocně viděla, jak hážu mega šavli přímo do xichtu tý držce…

  Slyším, jak zasyčí to cigáro, říkám si tvl, na to že jsem snídala jen lajtjogurt… a koukám, jak si to od hlavy až k patě zeblitý stvoření otírá kousky mrkve z tváří, mžourá na mě těma svejma prasečíma očima a mektá: No čo toto? … no čo toto??

  No ale pak už mi zazvonil budík. A když jsem pak čůral na záchodě, tak jsem si říkal jak jeden takovej čurák může všechno zkazit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je normální, to je klasickej chlebčí sen, to mám tak 2x tejdně. Do prdele další soutěž já už to nestačím sledovat. Komu to pomůže??

   Vymazat
 3. Tvrdia že prežije hmyz, záleží však na nás. Je to tak. Neobzerajtě sa paní Lótová.

  Madarska lidova.

  OdpovědětVymazat
 4. Dal jsem tomu 10 minut a neprisel jsem na to jak do te udalosti na g+ dostat fotku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevidis u te udalosti nahore cerveny cudlik "Pridat foto"?

   Vymazat
  2. Nikdo ho nevidi. Ty fotky co tam jsou jsou nafejkovany. A linkem triko nevyhraju. Je to spinava hra.

   Vymazat
 5. mrtvého čokla bych poslal, nemrtvého raději sním

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Memrtvého psa nesníš, mrtvého ano... Chlebec ti dá recept. Vždycky na Štědrý den čokla zabíjejí.

   Vymazat
  2. pes se žere jedině zaživa, aby k něčemu chutnal, ty tepláku

   Vymazat
 6. Škoda, že jsem článek četl až dneska, včera celý den pes kvalitně kosil a mohla z toho být dobrá momentka, dneska už je mu dobře :(

  OdpovědětVymazat
 7. A proč je v článku "do 2. února" a v události na Google Plus "do 2. ledna"? Co tedy platí?

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.