23.12.12

Jeden z nejkoncentrovanějších vánočních filmů podle Lidovek

Lidovky.cz dnes píší o "nejkrásnějším vánočním filmu" z roku 1946 Život je krásný (It's a Wonderful Life). A dali k němu fotografii, na které je Roberto Benigni, jenž se narodil v roce 1952 a natočil v roce 1997 film Život je krásný (La Vita è bellaLife is Beautiful) .

Ten sice není vůbec o vánocích, zato je v něm hodně židů a pecí, čímž se to skoro vyrovná.

13 komentářů:

 1. Asi ho autor článku nestihnul zkouknout ...

  OdpovědětVymazat
 2. Nejsou pece na židy metafora na reinkarnaci?

  OdpovědětVymazat
 3. Židi ovládli další deník, to je důkaz, ouplně mi to zkazilo vánoce...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Noviny Völkischer Beobachter měly pravdu!

   Vymazat
  2. ano ano, i diskutéři na Novinkách mají Pravdu !

   Vymazat
  3. Diskutéři na Novinkách mají Pravdu vždycky, což mi ostatně potvrdil i jeden diskutér z Novinek, takže to rozhodně Pravda být musí.

   Vymazat
  4. Zajímavé je, že diskutéři na Novinkách mají Pravdu i když si vzájemně odporují, což se ve Völkischer Beobachter nestávalo. Svět se mění k lepšímu i na místech, kde by to člověk nečekal ;)

   Vymazat
  5. Diskutéři na Novinkách si navzájem odporují jen v Koktejlu u diskuzí o zvířátkách, jinak v politických diskuzí projevují ideologickou shodu; případné pravicové škůdce nechávají zabanovat.

   Vymazat
 4. Ten Beniniho film je moc peknej, kdo ho neviděl, tak sup na to. První půlka vypadá jako rodinná komedie, než přijdou Němci a děj se přesune do koncentráku. (Jak se prý občas stává)

  OdpovědětVymazat
 5. Zivot je krasny je akorat vykalkulovana sracka ktera ma vyvolat co mozna nejvic emoci, jinak samozrejme totalne nemozne aby se to kdy stalo.

  OdpovědětVymazat
 6. Vsak i slovo vanoce k nam prislo z nemecka.

  OdpovědětVymazat
 7. Beniniho film je typickej sionictickej vyblitek.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.