27.5.13

Recenze: Pařba na třetí [The Hangover Part III] - 30%

Jsem trochu v nevýhodě, protože jsem neviděl druhý díl, ale první mě nechal zcela chladným.


(Polovina věcí v tomto traileru ve filmu vůbec není)

Ve třetím dílu jde o to, že se objeví gangster (chudák starý tlustý unavený John Goodman) a naše kámoše donutí, aby ukradli zlaté cihly tomu agresivnímu asiatovi. Což se samozřejmě různě zkomplikuje, ale asi vás nepřekvapí, že o nějakou zápletku nebo logiku děje opět vůbec nejde.

Bohužel je smutnou skutečností, že veškeré vtipy ve filmu dělá pouze onen asiat a zarostlý Zach Galifqwertzxyas, což vede občas k dadaistickým hláškám s příjemně absurdní atmosférou (skoro jako něco z Monty Python - skoro). Ale zbývající "členové tlupy" 95 procent filmu jen nevěřícně kulí oči a říkají "What the fuck?". A to opravdu není nadsázka.

Objeví se i pár guest stars / cameos, ale ničemu to nepomůže. Většina podzápletek je strašlivě nudná, skoro jako v české komedii.

Vypadá to ale, že film byl o dost dražší, než jednička, takže obsahuje jisté spektakulární, vizuálně nápadité záběry, a vysokorozpočtové trikové scény, což ve výsledku znamená, že je o trochu méně nudný, než byla jednička. O trošičku.

16 komentářů:

 1. První díl ohodnotil František 20% a podle ma byl tak 90%, tu to teda vidím na jasných 100% :)

  OdpovědětVymazat
 2. Mně se jednička docela líbila, nenáročná komedie s docela zajímavou zápletkou a poměrně originálním nápadem na konci kdy se až z fotek člověk dozvěděl co všechno ti chlapíci vyváděli. Dvojka mi připadala slabší.

  OdpovědětVymazat
 3. treba se "jednicka" Frantovi nelibila, protoze se tam konzumoval alkohol?

  OdpovědětVymazat
 4. me tahle serie taky bavi... sranda je, ze ve hre Skyrim byl jeden quest zalozenej na tomhle - s typkem se ozerete medovinou do nemoty, probudite se na druhy strane mapy a pak chodite po svete a zkoumate, co se celej vecer delo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na to nepotrebujes nakou priblblou komedii ...

   Vymazat
  2. Tak tenhle quest mi nejako uniknul.. skoda mohla to byt prdel :)

   Vymazat
  3. byl pomerne random... stacilo si dat chlastaci contest s jednim chlapkem v hospode v bilym prusmyku. byla to pak dost solidni prdel. kudy si prochazel, tam na tebe byli lidi nasrany. v jedny vesnici si treba prej ukradl kozu a sel ji darovat obrovi za kopcem, takze bylo nutne ji nejak ziskat zpet atd.

   Vymazat
 5. Do pyce Franto co ti to sem chodi za debily? Vsechny 2 dily staly totalne za hovno a nudil sem se u nich. Zjednej si tu poradek. Horak me ani neprekvapuje to je kral vsech vypatlancu, duck face wannabe casanova.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ok, tak si dame soutez... mrknes na hangover III a pokud se IIIkrát zasmejes, ufiknes si ptaka fikadlem na doutniky...

   Vymazat
 6. Já vím Františku, že bys byl nejradši aby měl každej tak dokonale stručný a přímočarý příjmení jako ty, ale Galifianakis mi nepřijde o moc horší, než například takovej Michailidis.

  OdpovědětVymazat
 7. jednicka i dvojka byla bez trojek. uber trapna nuda s negrem u pyjana.

  OdpovědětVymazat
 8. Špatná recenze - Hangover 3 je i ve srovnání s dvojkou strašná nuda, navíc není jasné, proč by se to mělo jmenovat hangover - nikdo "nepaří". Jednička 80%, dvojka tak 60% a tohle je tak za 18%... Nic ani pro fanoušky série..

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.