3.1.13

Galerie nemrtvých psů

Nastal čas podívat se na výsledky soutěže o tričko Frankenweenie, ve které jsem nedočkavě čekal na obrázky vašich či cizích nemrtvých psů.

I když někteří z vás pochopili zadání až příliš doslovně a došli k závěru, že "nemrtvý pes" znamená "jakýkoliv pes, který není mrtvý", došlo tentokrát mnoho odpovědí, které mi udělaly opravdu radost a dali jste si na nich záležet (nebo se mi aspoň nepodařilo zjistit, odkud jste je ukradli).

Začněme touto fotografií, která získává symbolickou cenu "za málo peněz hodně muziky". Toto je pes Jakuba Albrechta, a nechtěl bych se mu dostat do zubů:


Podobně symbolická je i cena "Tak děsivý, jak jen může být bez použití Photoshopu". S tímto zlým psem se setkal Martin Kubeček a pokud opravdu vypadal takhle, nechtěl bych být na Martinově místě.


Naopak Michaela Štajgerová si dala asi nejvíce práce ze všech (pokud to zvíře není obkresleno z nějakého dílu seriálu "My Little Pony"):


Pesan Lindy Šeborové chudák vypadá, jako kdyby mu někdo vymlátil mozek z hlavy. Jen popisek "Relax po svačině" na poslední chvíli vysvětluje, že ta krev není jeho. Naštěstí.
Vladimír Kolařík nezapomněl na pohodu Vánoc. Ať jeho Chica odpočívá v pokoji:


Originální vizuální poetice Tima Burtona se asi nejvíce přiblížily Kateřina Novotná...


...a neplnoletá (!) dcera Vandy Kunzové. Co asi bude plodit, až dospěje v ženu?

Nejlepší PeterJacksonovský gorefest představuje dle mého názoru Betyna Michala Poláka. Doufejme, že brzy zregeneruje a bude zase jako rybička.


Jako koncept se mi také dost líbila "Dášenka" Josefa Dudy (používaná především jako bojový pes při válce s mloky):

Ovšem vítěz může být jen jeden, a stává se jím, po dlouhé a zralé úvaze, Adam Guttenberg s tímto obrázkem, který je tak nějak nejvydařenější po všech stránkách.


Adamovi blahopřeji k tričku a jeho ruce přeji co nejrychlejší zotavení.

Většinu dalších fotek si můžete prohlédnout zde.

14 komentářů:

 1. super... je některý z nich teplý?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teplý je můj nemrtvý FFFhitleropes, ale ten se vůbec neumístil.
   http://oi49.tinypic.com/2wexlc7.jpg

   Vymazat
  2. ..možná být full frontal..

   Vymazat
  3. Hitler neměl tak veselé bulvy, to je jasná fotomontáž! Jen díky tomu se budu hřát v triku já. Problém je, že se teď cítím fffilmu zavázán a asi budu muset poprvé zasolit bulvám. Tak, a teď šup zpět do anonymity

   Vymazat
 2. Hodně děsivý, ale ne tolik jako když sem poprvé spatřil fotku Chlebce s vyplazeným jazykem. Jinak za mě foto. č 2

  OdpovědětVymazat
 3. Hm a to jsem si zrovna dnes říkal, že bych mohl něco naaranžovat, i když je ještě měsíc čas (je pravda, že mi to přišlo trochu divné, ale to i zavedení neanonymních diskuzí a nebanování chlebíčků)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ľudia síce strašne veľmi mocinko bojujú za absolútnu slobodu...ale len tú svoju. Akonáhle už ide o iných tak im cenzúra a banovanie nevadí. Tam je to v poriadku. Nájde sa tu kopec takých pokrytcov, aj medzi anonymnými.

   Vymazat
  2. tak pointa je spis v tom, ze kdyby byla jeste nazivu stohlava anonymni san, tak by zadne banovani peciv nebylo zapotrebi

   Vymazat
  3. To máš pravdu, to by som totiž neplatil bulvám a nemal potrebu poctivo sa snažiť užiť každý minutý cent.

   Vymazat
 4. Fuku, spíš by mě zajímalo, co poslal Horák

  OdpovědětVymazat
 5. Nechcelo sa mi hladat, tak som sa nezucastnil, ale ako som sa dozvedel na nejakom fotografickom klube na Nyxe pred cca 8 rokmi ze.. "ked uz fotky psov, tak rezat..." Myslim ze z hadiska nemrtvosti, aj uchylnosti fffilmoveho osadenstva to celkom pasuje.. http://imgur.com/g1Ddc

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. p.s. vzniklo pred cca 8 rokmi.

   Vymazat
  2. Ale takhle to nedává smysl. By musely z jedné strany stát nohy a z druhý hlava, žitný výrobku.

   Vymazat
  3. Romane, tebe už vzrušují i psí zadnice? Ajwaj!
   Ale vlastně jsem porušil svoje mírumilovné novoroční láskyplné předsevzetí, takže znova a lépe:
   Slovač, táhni kurva zpátky, odkud jsi přišel, ty kundo!

   Vymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.