3.3.12

Tento post je esencí FFFILMu

...obsahuje totiž jak nechutný humor z něčí smrti, tak zveřejňování soukromé korespondence. Tohle mi dnes přišlo:
kondo

Odpoledne se zajdu za otcem podívat, abych zjistil, jestli umřel a jestli náhodou nenatočil nějaké sci-fi.

P.S: Otakar Fuka (nikoliv můj otec) kdysi režíroval videodabing filmů Bad Taste a Braindead, které jsem já překládal. Strašlivě oba zprznil.

42 komentářů:

 1. Nikdy si nemôžeš byť istý, kto je NAOZAJ tvoj otec. Možno ten pisateľ vie viac než ty.

  OdpovědětVymazat
 2. V mladi hltal tvoji tvorbu pro ZX a tohle je vysledek. Kruh se uzavira. Ouroboros. Dusledky tvych mladickych nerozvaznosti si te nasly, Frantisku.

  OdpovědětVymazat
 3. teplákový švejk stále hyenou

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem tvůj otec.

  OdpovědětVymazat
 5. Luku, jsem tvůj otec...

  OdpovědětVymazat
 6. Že bychom se dočkali posmrtného full frontalu Františkova pravého otce???

  OdpovědětVymazat
 7. Fuku, jsem tvůj otec...

  OdpovědětVymazat
 8. Mě by zajímalo co je esencí black metalu.

  OdpovědětVymazat
 9. otci FF je 75 let. jeho FF, ani posmrtný, bych pravděpodobně vidět nechtěl...

  OdpovědětVymazat
 10. Franto, mrzí mě, že ti to říkám takhle, ale ty nemáš otce. Jsi výsledkem genetického pokusu o vytvoření ultimativní zbraně, která by navždy potvrdila ruskou nadřazenost, a podle původního plánu jsi měl touhle dobou stále rotovat na oběžné dráze Země. Jako vědecký experiment jsi byl ale selháním v každém ohledu a brzy po tvém stvoření tě proto vyhodili do biohazard popelnice na tříděný odpad. Právě zemřelý Otakar Fuka, který na projektu také pracoval, byl ve skutečnosti ten, kterého se tě slitovalo a s plánem vychovávat tě jako jeho vlastního si tě odnesl domů a ano, to po něm máš své příjmení.

  Brzy si ale uvědomil, jaké nebezpečí se v tobě skrývá a neustále žil v oprávněných obavách, že se jeho nevlastní syn obrátí proti němu a on by se tak jednoho rána probudil mrtvý uškrcený tepláky. Proto našel bezdětný pár s příjmením Fuka, který netušil co jsi zač a ve sladké nevědomosti tě zahrnul láskou a příjemným pocitem bezpečného domova. Čtyři dekády harmonie a správně vybalancované přírodní energie byly ale náhle zničeny katastrofou.

  Jedenáctý březen 2011. Japonské zemětřesení nastartovalo řetězec událostí, jehož konečný prvek navždy rozdělil historii lidstva na období BF (Before Fuka) a FFF (...). Stačil úvodní otřes země a ve Frantovi začal boj mezi jeho skutečným já a jeho industriálním imunitním systémem, který byl ale oslaben každodenním sexuálním incestním vztahem s jeho o dva roky mladší sestrou (taktéž adoptovaná, navíc původně muž) a pravá osobnost začala vítězit. Zatímco kolem Franty v šílených agoniích po stovkách umírali lidé, on si na svém Android telefonu maniakálně natáčel trpící Hello Kitty postavičky a chladnokrevně pak toto video nahrál na známý videoportál.

  Nicméně skutečnou hrozbou byl blížící se radioaktivní mrak uniklý z jaderné elekrárny Fukušima, načež se v nepříjemné předtuše Hawkingovi postavil. Do zoufalého pokusu o záchranu lidstva se připojily i přední české informační servery, které se pokusily dezorientovat Frantu mylnými informacemi na hranici uvěřitelnosti o havárii ve Fukušimě a o smrtícím efektu uniklé radioaktivity, bohužel tento smělý plán statečných Čechů byl prokouknut a armagedonu už tak nestálo v cestě nic. Z Hulk hadr transformace se zrodil nový živočišný druh, nové náboženství a spirituální fenomén, který převzal kontrolu nad našimi ubohými životy.

  Žije mezi námi, sleduje nás, kdy udeří příště?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane, v prvnim odstavci to mate blbe. Spravne ma byt: "...byl ve skutečnosti ten, kterého se tě ZŽELELO....). Spojeni "kterého se tě slitovalo" nedava smysl a dela z Vas blbce. Nashledanou.

   Vymazat
  2. Adolfe, ranto, mrzí mě, že ti to říkám takhle, ale ty nemáš otce. Jsi výsledkem technického pokusu o vytvoření ultimativní zbraně, která by navždy potvrdila německou (nacistickou) nadřazenost, a podle původního plánu jsi měl touhle dobou stále jezdit dokola, okolo Berlína (někde kolem Potsdammer platze). Jako technický experiment jsi byl ale selháním v každém ohledu a brzy po tvém sestrojení tě proto vyhodili do mull gebiet. Kdysi zemřelý Adolf Hitler, který projektu velel, byl ve skutečnosti ten, kterého se tě slitovalo a s plánem vychovávat tě jako jeho vlastního si tě odnesl domů a ano, to po něm máš své jméno.

   atd....

   Vymazat
  3. "kterému se tě zželelo", ale jinak bezva

   Vymazat
 11. az Strnad poresi kvadraky a pokusi se vratit uder

  OdpovědětVymazat
 12. Ze pana otce pekne pozdravuji...

  OdpovědětVymazat
 13. Co takhle skrýt tvůj smutek z úmrtí muže, který nebyl ani v nejmenším tvůj otec do názvu nějkého filmu? Třeba "Not My Dead"

  OdpovědětVymazat
 14. Franto, smiř se se smrtí svého otce, jako normální člověk. To, že budeš svému okolí tvrdit, že tvůj otec je někdo úplně jiný, to nikam nevede!

  OdpovědětVymazat
 15. Když je tady tolik srandy ve chvíli, kdy umřel nepravý otec, těším se na tu prču, co zažijem, až umře pravej Frantův otec. To bude teprve legrace k popukání.

  OdpovědětVymazat
 16. Pravděpodobně zpráva z jiné dimenze, kde si nechal Fuka rozbít od Strnada držku a změnil tak tok časoprostorového kontinua.

  OdpovědětVymazat
 17. To vypadá na skvělý námět pro nový film Bohdana Slámy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle mých informací to natočí Poledňáková.

   Vymazat
  2. a bude to hořká rodinná komedie

   Vymazat
  3. Volal jsem režisérovi, žádného Fuku nezná.

   Vymazat
 18. Franto, má tvůj pravý otec odporné prsy?
  Nepodepíšu se

  OdpovědětVymazat
 19. Upřímnou soustrast, Franto :-) K čemu, to si vyber sám. :)

  OdpovědětVymazat
 20. FENCL: A KÝM Vám tedy byl můj (hlavně v dětství) milovaný ilustrátor Vladimír Fuka?
  http://www.kralik7.cz/products/a60-leta-knihy-typograficky-zajimave-vladimir-fuka-olga-pavalova-zdenek-seydl-ondrej-sekora-jiri-trnka-a-hoffmeister-b-stepan-d-foll-a-j-/

  OdpovědětVymazat
 21. Týjo. Frantův nepravý otec filharmonik ilustroval moji nejoblíbenější knihu z dětství (Dětská encyklopedie). A mě furt bylo divný proč je na přední straně ta zakroucená trumpeta.

  OdpovědětVymazat
 22. Není to trochu přehnané, zavrhnout svého otce kvůli zprzněnému dabingu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby to udělal u jednoho filmu. Ale u dvou!!! A navíc Jacksonových!

   Vymazat
 23. FFuko!! Žertování o smrti druhých a zveřejňování soukromé korespondence jsou federální ZLOČINY!!!!! Za tohle se dává žalář!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. fffederálni

   Vymazat
  2. O čem tedy žertovat, když žertování o smrti prvních, není dle mého názoru možné?

   Vymazat
 24. zatímco pod články na jiných serverech diskuze zásadně nenavštěvuji, protože se většinou jedná o esenci českého sedláctví, tak zdejší diskuze jsou skutečné arcizlo na které se vždy těším. Děkuji všem Anonymním..

  OdpovědětVymazat
 25. Ve skutecnosti si Fuka ty komentare pise jako Anonymni sam

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Copak s komentáři, to je ještě legrace. Ale máte ho vidět na finančáku, jak tam vysvětluje, že ty peníze na fffilm friends si posílá sám a tak to nemusí danit.

   Vymazat
  2. TO můžu potvrdit

   Vymazat
 26. Ve skutecnosti sem nikdo nechodi a i ty prispevky si posila sam

  OdpovědětVymazat
 27. Případ mnohačetné schizofrenie? I to by byl skvělý námět na holywoodský film.
  V hlavní roli Nikolas Cage s brýlemi, divným účesem a rádoby středoevropským přízvukem.

  OdpovědětVymazat
 28. Mně Ota Fuka učil, podobnost s tebou je Františku nezpochybnitelná. Můžeš se snažit jak chceš, ale tohle neokecáš.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.