30.3.12

Nashledanou a šáteček!

Tak už se to chýlí. Otec je snad zaopatřen, zavazadla jsou snad sbalena a za pár hodin snad budu sedět v letadle směr Tokio, kde strávím přístích 14 dní.


Snad sem něco napíšu i během této doby a něco je už teď připraveno k automatickému publikování. Ale kadence příspěvků jistě poklesne a jak vás tak znám, tak váš sponzoring jistě také... a já, zruinován Japonskem, pak budu zcela na mizině. :(

Nevím kolik budu mít v Japonsku času a obávám se, že tam budu dokonce muset přeložit Cohenova Diktátora (historie se opakuje). Předpokládám ale, že se budu průběžně mobilně projevovat na Google+ (na svém soukromém profilu, ne na profilu FFFILMu), takže ho sledujte vždy cca mezi půlnocí a polednem vašeho času.

A pokud to bude doprovázejícím připadat jako dobrý nápad, chtěl bych v Tokiu zajít na Titanic 3D.

Jsem ale docela rád, že díky Tokiu nestihnu projekci tohoto epického díla:

Velice rádi bychom vás pozvali na první mimofestivalovou projekci pro novináře nového opusu Karla Vachka TMÁŘ A JEHO ROD aneb Slzavé údolí pyramid. Jak už mnozí z vás vědí, autor ve svém novém dokumentu, jenž vstoupí do kinodistribuce 3. května, pojednává o „mimozemských i zemských civilizacích, reklamokracii a demokracii počítačové sítě. Délka filmu: 220 minut.

27 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Kdyz k tomu pridas 446 dostanes presne 666 minut a to nemuze byt nahoda!

   Vymazat
 2. Františku, hodně pohody do Japonska ! Budeš překládat Promethea ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, ale ne v nejbližších týdnech. Předtím bude určitě Dictator a možná ještě Dark Shadows (podle toho kdy dorazí).

   Vymazat
  2. Franto bude prekladat Promethea ? Boh predsa len existuje :-)

   Vymazat
  3. Bude ho překládat podle ripu natočeného mobilem při kontrolní projekci nehotové pracovní verze s amatérským ruským voiceoverem, který nějaký dobrodinec uploadne na net 4 hodiny před deadline, zatímco dialogová listina se zůstala u někoho nezodpovědného válet na stole. To si radši počkám na kvalitní překlad z titulkari.com.

   Vymazat
 3. Nezapomeň zakoupit voňavé kalhotky, Fuko-šimo!

  OdpovědětVymazat
 4. Franto snaž se psát často, ať je tu sranda....please ? :)

  OdpovědětVymazat
 5. BTW, nezapoměl sis doma tepláky? Aby náš slovenský kolega měl co komentovat.

  OdpovědětVymazat
 6. Reportáž z cesty:
  Franta v 6 hodin ráno dorazil na Letiště, které není Václav Havel, a tam zjistil, že mu let již před 2 měsíci zrušili. Takže poletí možná až večer nějakou náhradní trasou přes tu druhou půlku světa než plánoval letět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zprávy z trati:
   Franta si odbyl půldne ve Frankfurtu a už se okolo 21. hodiny odlepil směrem do Japonska.

   Vymazat
  2. Okolo 8. hodiny našeho času Franta šťastně dosedl v Tokiu a vyrazil do nejbližšího kasina roztočit těžce nastřádané příspěvky čtenářů...

   Vymazat
  3. Jo to zname tydle ty celebrity a jejich vylety do exotickych kraju, ve skutecnosti ale vetsinou hnijou nekde v Bohnicky lecebne na detoxu, ono kdyz o sobe nekdo tvrdi, ze je nekurak, abstinent kterej se nikdy alkoholu nenapil a nikdy nevzal zadnou drogu, tak to dycinky smrdi ;)

   Vymazat
 7. To jsou zcela zbytečné starosti a dezinterpretace:

  http://www.infobaden.cz/2012/03/27/vlada-schvalila-prejmenovani-casti-letiste-vaclava-havla-na-letiste-ruzyne/

  OdpovědětVymazat
 8. Franto za vsechny Japanofily prosím o fotky, a updaty. I my prispivame (nekdy) :D

  OdpovědětVymazat
 9. Překlad Promethea? Super zpráva!!! :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Jsem zvedavej, jaka katastrofa postihne japonce tentokrat, uz ted je mi jich lito :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak pokud to má být zase atomové a lepší než minule, tak se stane toto:
   Korejská lidově demokraticky mírová raketa po startu selže (imperialistická sabotáž, znáte to) a místo do vesmíru doletí nad Japonsko. A tam se zjistí, že hlavice omylem nese jadernou nálož. A dál už to znáte. Akorát jak budou ve Kbelích měřit Frantu v teplácích tentokrát, tak už to nebude v normě...
   A vznikne zapeklitá situace, když Fukův otec bude dětit po synovi a nebude schopen vybrat z jeho Mbank účtu prachy, protože Mbank nemá pobočky, kde by mohl předstírat, že nic neví.

   Vymazat
 11. Nějaký fotky by fakt potěšily ...
  Ani nemusej bejt komentovaný. Já se totiž podívám nejdál tak na Kokořín.

  OdpovědětVymazat
 12. aha, tak preto si potreboval vybielit fotrov ucet. aby si mal prachy do japonska :D

  OdpovědětVymazat
 13. Ani mě nepřekvapuje že narcis Fuka říká svoji mámě "matka" a tátovi "otec" a jejich smrt je pro něj jen další ublognutí za který nějaký idioti tomu budižkničemovi kterej vživotě nic nedokázal platěj 30 000,- měsíčně..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobry pokus, ale na kokota s teplakmi to nema .. chce to nejaka originalni, dobre zapamatovatelna spojeni .. a trochu vic iracionalni zasti ..

   Vymazat
  2. ona se jen Františkova sestra zapomněla podepsat. O iracionální zášti nemůže být řeč, ta holka se odstěhovala do Austrálie, aby nemusela být moc blízko Fuky

   Vymazat
  3. Jako obvykle, jdi pryč.

   Vymazat
 14. Doufám že Palce o novém Vachkovi budou stejně zábavné jako kdysi o Závišovi.

  OdpovědětVymazat
 15. Byl jsem jednou s Vachkem ve střižně.

  Nikdy se nestalo, že by natočený rozhovor (záběr, scénu) utnul dřív - vždycky to tam dává tak jak to bylo.
  On totiž nestříhá, on řadí, podobně jako průměrný Čech řadí jednotlivé sekce svého homevidea z dovolené. Váš výlet do Benátek má pak dvě hodiny a stejné je to s Vachkem.

  Reálný Vachek je jako kometa, když se přiblíží ke slunci, vzplane a ocas, táhnoucí se za jádrem, které je tvořené ledem, jsou jeho nekritičtí obdivovatelé, většinou z katedry dokumentu na FAMU. A proč? Protože Vachek si tam vybírá jenom své obdivovatele.

  OdpovědětVymazat
 16. do japonska jen s kvalitni muzikou!!!
  http://blog.tastebuds.fm/worst-album-covers-of-all-time/

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.