12.1.10

Troška legračních hlášek od Jezera hrochů!Více na YouTube kanálu Zdeňka Trošky! Ale pozor, mažou se tam komentáře...

21 komentářů:

 1. fffffffffffffffffuuuuuuuu

  OdpovědětVymazat
 2. Trošku, Nepraktu, Švandu znám, ale řekla bych, že Humor se na tomto filmu nepodílel. To zas bude trhák pro masy.

  PS: Omlouvám se, že jsem podlehla prvnímu dojmu a na ten film se dívat nebudu :)

  OdpovědětVymazat
 3. uje uje, ten hlavni motiv je vserikajici. uje uje uje titi.

  OdpovědětVymazat
 4. Zdeněk Troška na svém profilu na první posměch reaguje (podle žlutého proužku správce kanálu je to vážně on): Tak když se to někomu nelíbí a nelíbí ani tvorba Zdeňka Trošky tak na to čemute no..a je to . Inu... pan Troška zjevně ovládá češtinu zhruba jako filmařinu, nebo dostal hysterický záchvat, kdo ví...

  OdpovědětVymazat
 5. Potrebujem poradit, dnes som asi bribrzdeny alebo co, ale kukol som to pozorne 2x a nikde tu slubovanu legracnu hlasku neviem najst, co robim zle?

  OdpovědětVymazat
 6. to je tak vtipné, že to asi nikdo nepochopí:)

  OdpovědětVymazat
 7. Mám nade všechno rád svou mámu, ale když mi řekne...na to ti sere bílej tesák...dal bych ji nejradši předčasně do domova důchodců. Potom, co jsem shlédl tohle, si tesáka ještě rád poslechnu...neboli - komu to přijde vtipný, potřebuje zabít.

  OdpovědětVymazat
 8. Tak po Po u t e ch se tu rýsuje další kandidát na film roku 2010 !!!

  OdpovědětVymazat
 9. Zase jeden z filmů u kterého je čtení jeho recenzí zábavnější než film samotný...

  OdpovědětVymazat
 10. Můj táta, který je velkým ctitelem Švadrlíkovy tvorby, o téhle knížce říká, že v rámci jeho díla patří k výrazně slabším kouskům. No a když se toho ještě ujal Troška, tak to bude nepochybně silný zážitek.

  OdpovědětVymazat
 11. http://doktorodjezerahrochu.cz/index.php/o-filmu
  Tam jsou taky perly...

  OdpovědětVymazat
 12. jasne je to p**ovina ale mazat komentare by chtelo obcas i tady bohuzel -pokud se komentare nevztahuji k veci ale hadaj se dementi mezi sebou

  OdpovědětVymazat
 13. skvěle...v příštích 5ti letech se budu vyhýbat dlouhému cestování autobusem s TV...Po zkušenostech s "populárními českými komediemi", které nám tam vždycky cpou pro ukrácení cesty (jediná snesitelná byla Horem pádem), se obávám, že tuhle jízdu bych nemusela přežít...

  OdpovědětVymazat
 14. No ovšem... ta poslední scéna tomu nasadila korunu. Vždycky když v český komedii někdo omdlívá, polije mě horko a facepalmuju.

  OdpovědětVymazat
 15. To si ale Zdeněk zase uříz pěknou PRDEL.

  OdpovědětVymazat
 16. Zdravím
  Zdravím, nikdo nic nemaže ty předešlé hovadiny ano. Ale teď jsme to udělaly přes schvalování. Pokud svými slaboduchými připomínkami chcete prudít na tyto videa tak prosím na Falcondistribuce. Tyto videa jsou i tam.

  :)

  OdpovědětVymazat
 17. Nauc se cesky anonyme.. anebo jste tam jen same zeny? ;) K te "upoutavce" - ty ukazky jsem vydrzel sledovat asi 30 vterin.. Troskovi uz asi definitivne hrablo..

  OdpovědětVymazat
 18. tag: "hřeby v očích"!!!

  OdpovědětVymazat
 19. Já umím česky hh to s tím zdravím mě poslal Zdeněk Troška do schránky na youtube :) jako reakci na mou slaboduchou připomínku tak jsem se chtěl podělit XoD

  OdpovědětVymazat
 20. To bude asi nějakej troškův metatumor. nejspíš na mozku.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.