16.1.10

Tekken The Movie: The Next Level of FAIL

Z tohohle se fakt nechápavě škrábu za uchem. Za desítky milionů dolarů se natáčí filmová adaptace videohry Tekken. Trailer na tuto filmovou adaptaci vypadá takto:Na základě tohoto traileru by si zřejmě měli koupit lístek do kina lidi, kteří jsou fanoušky Tekkena. Lidi, kteří jsou fanoušci Tekkena, skoro všichni mají doma ve svém PlayStationu hru Tekken (jinak by nebyli jejími fanoušky), takže se kdykoliv zadarmo můžou koukat na toto:...což je objektivně 10x zábavnější / výpravnější / akčnější než ten trailer na film. A s lepšími hereckými výkony, obávám se. Takže v čem je pointa toho, že se takovýto sračkoidní film natáčí?

16 komentářů:

 1. Béčkovost z traileru přímo číší. Tohle je vyloženě prznění herní klasiky.

  OdpovědětVymazat
 2. třeba to někdo označí jako oldskůl :))) to je direct2DVD ? 35 mega neni zas tak moc, třeba někdo v Hollywoodu spočítal, že se to zaplatí...

  OdpovědětVymazat
 3. Mně osobně baví víc koukat na kicky a salta živých lidí než na haldu polygonů. Ale já nejsem fanoušek Tekkena :)

  OdpovědětVymazat
 4. Při této příležitosti nelze nevzpomenout na legendární film Street Fighter se samotným JCvD v hlavní roli, tohle bude jistě podobně kvalitní.

  OdpovědětVymazat
 5. chmm, dalsi spatnej film podle videohry... pritom trebas takova filmova adaptace Katamari by byla mnohem zajimavejsi, kor kdyby ji tocil emmerich

  OdpovědětVymazat
 6. Franto, tady jsi se trochu sekl. Trailer je naprosto v mezích slušnosti.

  OdpovědětVymazat
 7. Reziruje to nejaky klon Uwe Bolla?

  OdpovědětVymazat
 8. Režíruje to profík, který předtím režíroval (chronologicky) Halloween 4, Halloween 5, Zachraňte Willyho 2 a Anakondu 2.

  OdpovědětVymazat
 9. ale Muz s cejchou smrti a Rychly jako blesk byly hitovky! ja verim, ze adaptaci bojovky udela dobre.

  OdpovědětVymazat
 10. Jsem zvědav, jestli to klesne níž, než Mortal Kombat: Annihilation :) A dle výčtu režisérových filmů tu šance je!

  OdpovědětVymazat
 11. Nespočívá pointa v tom, že film vydělá, už jen na základě jména a resp. fanoušků, že to bude zajímavější adaptace (video)hry než třeba Max Payne, kde si divák ani neužil to, co dělalo hru zajímavou, nebo Doom, který s hrou má vícméně společný název a několik okamžíčků.

  OdpovědětVymazat
 12. Já si nemyslím, že by to bylo určené pro fanoušky Tekkena. Spíš naopak. Řekl, že někdo v Hollywoodu viděl/znal tu hru, a řekl si, že je v ní potenciál něco z toho vytřískat.

  OdpovědětVymazat
 13. jako fanoušek TEKKENa můžu prohlásit, že film si nechám s radostí ujít a raději bych vůbec nevěděl, že se něco takového připravuje...

  OdpovědětVymazat
 14. Jestli v tom filmu nebude ten boxující klokan, tak na to teda nejdu... :)

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.