14.1.10

New Yorku, miluji tě [New York, I Love You] - 70%

Volné pokračování romantického povídkového filmu Paříži, miluji tě.


Od "prvního dílu" se tento film liší především tím, že epizodky nejsou sekvenčně za sebou, nýbrž jsou více promíchány (t.j. některé probíhají "na pokračování" mezi ostaními) a film tak působí více jako něco se souvislým dějem (byť s mnoha postavami).

Další změna spočívá v tam, že v New Yorku se nevyskytují žádné takové "totálně mimorealitní" segmenty, jako byla v Paříži rodinka šílených mimů, upírka nebo kovboj ze záhrobí. Znamená to opět, že film působí kompaktnějším dojmem a nikoliv "každých 5 minut zcela jiná ves".

Hlavní výhoda ale zůstává stejná: Pokud je vám námět nebo zpracování některého ze segmentů vyloženě proti srsti, stačí pár minut počkat a přijde něco jiného, stejně romantického a více podle vašeho gusta.

3 komentáře:

  1. tak tohle je dost strucna a nicnerikajici "recenze" :(

    OdpovědětVymazat
  2. To sa oplati vobec pisat take nieco? Nabuduce nech to je jedna veta prosim.

    OdpovědětVymazat
  3. No já nevim, jakou recenzi byste chtěli, důležitý věci jsem se dozvěděl - je to pokračování Paříži miluji tě, je to míň ulítlý. Co víc by o tom jako člověk chtěl číst? Délka i obsah odpovídají filmu. IMNSHO.

    OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.