5.1.10

Dnešní WTF: "Little Hercules in 3D"

Od tohoto čtvrtka můžete v našich kinech vidět film Little Hercules in 3D. Za plné vstupné. Já ho pravděpodobně neuvidím, neboť se mi nedoneslo nic o novinářské projekci. Na IMDB má hodnocení 1,7 z 10 (s 37 hlasujícími). Zde je dokument o jeho natáčení:A tady je trailer:

11 komentářů:

 1. Bylo vtipne upoutavku na tenhle "film" sledovat pred tim, nez jsem podruhe videl Avatara ;)
  Zatimco Avatar ukazal jak budou 3D filmy vypadat za 5 let, Herkules ukazal jak vypadaly pred 5 lety :D :D

  OdpovědětVymazat
 2. Co je na tomhle "WTF"?

  OdpovědětVymazat
 3. Na tomhle filmu? Všechno. A největší WTF je, že to jde v kinech a dokonce i u nás.

  OdpovědětVymazat
 4. Třeba to, že ten svalnatý malý babochlap nemá mozek? ;)

  OdpovědětVymazat
 5. Martina

  Přiznám se, že v poslední době dost těžce nesu americké děti tak, jak se prezentují ve filmech a seriálech. V rámci pudu sebezáchovy mi hlavně vadí jejich agresivita vůči dospělým a jejich domnělá nepostižitelnost.Jak může někdo vychovávat takové spratky a zároveň si myslet, že je dobrý rodič?

  OdpovědětVymazat
 6. To je ten chlapeček jak byl i ve zprávách na Nově... samý sval a šlacha, rodiče pravděpodobně nebudou normální. A producent tohoto kousku taky ne. Předpokládám, že to nějakých 80 minut nepůjde vydržet...

  OdpovědětVymazat
 7. Já myslím, že to bude úžasný film, ktery si nenechám ujít. Je tam všechno - přátelství, věrnost, čest a Hulk Hogan. Pro mě a mé děti je to jasná volba.

  OdpovědětVymazat
 8. Viz Zázvorek.
  Tatínek tohohle chlapce (kterej se začal huntovat v posilovně asi tak ve dvou letech) si nejspíš řekl, že "je načase ten klukův talent kurva nějak taky zpeněžit"

  Jinak by něco takovýho vzniknout nemohlo.

  OdpovědětVymazat
 9. To Case_A: však počkej, až si to přečte někdo ze sociálky. Ty si na tebe došlápnou.

  OdpovědětVymazat
 10. Už před nějakým časem mě tento film uhodil do očích na čsfd, kde se zatím úspěšně drží v 200 nejhorších filmech. Není nad to špatně prznit antiku. Já si radši počkám na souboj titánů :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Tak jsem si konečně pustil ten dokument a musím říct, že tam všichni melou nehorázný sračky. A ten tlustej vousatej producent - ha - ten vypadá jak kdyby sám vylezl z filmu...o somrácích.Prostě bomba od začátku do konce.Takhle by to nenatočil ani David Lynch.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.