7.7.13

Víme první: Blesk nebo Šíp nepíšou úplnou pravdu!!!

Tak se, kluci, dohodněte!


Já tyhle lidi většinou ignoruju, ale záznam telefonátu s Ivetou Bartošovou je zatím vrcholem české investigativní žurnalistiky, to je prostě bomba a námět na několik celovečerních filmů:


A nabízí se několik zásadních otázek, například:

 • Proč si v 0:38 začne někdo k telefonování smažit řízky?
 • Co znamená kód "Hovno do Dubaje"?
 • Ví Josef Rychtář (telefonující), že Zdeněk Macura (únosce) je předsedou politické strany "Ježíš je Pán"? Pak by jistě pochopil, že Iveta je v dobrých rukou a byl by klidnější. (Kromě toho Macura založil ještě jednu stranu, takže je zjevně i schopným politikem.)
Jinak, za pár dní odjíždím na dovolenou po Evropě a doufám, že se mi podaří Ivetu vystopovat.

13 komentářů:

 1. Manželka tě stimuluje poměrně dobře, jen prosím neříkej, že "tohle teď čtu jenom na záchodě"... Spolu s těmi animovanými gify mi jí vždycky bylo dost líto, ale teď koukám by mi mělo být líto koho vlastně, tebe? Milý FF, z undergroudýho typa se stal davem ověřený pedofil, uchyl co jede jednou za týden na kole a myslí, že dobyl svět, netvor, o kterém Ivča říká, že vůbec nechápe jak filmy, tak svět. Je to hustý, jak starý nerdi dovedou působit!....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alice, to je spousta hodnoceni. Jak presne jsou jednotlive teorie? A jedna se o indicie z druhe ruky, nebo prime pozorovani?

   Vymazat
  2. Má pravdu předsedo, je to tragédie.

   Vymazat
 2. Blesk a AHA je jedna společnost a má dojem, že i sdílejí jednu redakci, takže mají pravdu oba.

  OdpovědětVymazat
 3. takhle franto dopadnou vsichni, co meli neco s kubikem :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. By se mohla už konečně v klidu oběsit, bylo by to tak lepší i pro Artura.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oběsit by se měla i celá redakce Blesku a tý druhý kokotiny a taky Super. cz a jiných stejných, to by bylo lepší nejen pro Artura.
   Možná by mohli společně zajet do toho lesíka v Japonsku, nebo si udělat podobnej u nás.

   Vymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.