6.11.12

A nejlepším sebevrahem je....

Zde je vyhodnocení před týdnem vyhlášené soutěže o nejkreativnější sebevraždu u příležitosti premiéry filmu Obchod pro sebevrahy.

Nejvíce práce si s vymýšlením sebevraždy dal Lukáš Jelínek (kompletní text včetně náčrtku je zde).
Lukáš Veverka o sebevraždě dokonce natočil video a pravděpodobně by soutěž vyhrál, nebýt skutečnosti, že video je rok staré. A soutěže na FFFILMu nejsou určeny cestovatelům časem!

A Jiří Jahoda má zase největší porci literárního talentu.

Odborná porota, složená z Františka Fuky a nikoho jiného, ovšem nejlépe vyhodnotila návrh Zdeňka Krajíčka, jinak též (pod přezdívkou EvilMind) provozovatele hororového serveru Studna.net. Jeho nápad je víceméně prostý, ale jeho účinnost je více než maximální:

"Vylezu na strechu rozumne vysoke budovy, ocelovou strunu uvazu kolem pevnyho objektu se smyckou kolem krku. Ruce si prilepim vterinovym lepidlem k hlave. Necham zaschnout. Po skoku ze strechy dojde k dekapitaci, nicmene vysledny efekt bude vypadat, jak bych si rukama utrhnul hlavu. Do ust je pak mozne vlozit zertovny vzkaz."

EvilMindovi tudíž gratuluji a ve čtvrtek si může užít animoavné hudební francouzské sebevraždy na slavnostní premiéře.

28 komentářů:

 1. Ne, že by mi to dělalo radost, ale: http://bash.org/?488793

  OdpovědětVymazat
 2. Evilmind je evidentně taky cestovatel v čase ...
  Viz (nejen) http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20081211134431AAAufb3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak krome sebevrazdy opakovanym analnim belenim, coz by mozna taky vyhralo, neni asi snadny vymyslet neco, co nasledne google nenajde jako ze uz napadlo kdysi davno nekoho jinyho. Uprimne, ja se jen podival na ten cesky trailer toho filmu, a jeho posledni veta mi asociovala tenhle zpusob, ktery jsme kdysi davno rozebirali v hospode (neni to jen tak, vypocitat vysku budovy aby se telo nerozplaclo a kyzeny efekt tak neprisel nazmar). Ale realitu nevygooglis... ;)

   Vymazat
  2. Vždycky jsem tušil, že milovníci hororů nemůžou mít nějakou veselou sebevraždu, která by zlepšila veselým lidem den. Nezklamals. :)

   Vymazat
 3. Zdá se, že se Franta bude muset čelit nezvyklému zpochybnění své moudrosti a objektivity. Co na to Chleba a nová star Google+ teroru Tomáš Janeček?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Franta si nenechá svou moudrost nikdy zpochybnit. Po vzoru velkých mediálních mrdek svůj příspěvek nanejvýš upraví, takže u vítěze to nebude vyznívat jako původní nápad (...Jeho nápad je víceméně prostý...), převzetí nápadu není proti pravidlům a všechno bude OK.

   Vymazat
  2. Dokažte, že to není náhodná shoda, aha!?

   Vymazat
  3. Ale, bohužel, v původním vyhlášení jsem napsal "zašlete popis co nejkreativnější sebevraždy" (nenapsal jsem "původní, originální", i když jsem to tak myslel), takže i kdyby ten nápad Evilmind ukradl, pravidla nijak neporušil. Vemte si z něj příklad.

   Vymazat
  4. Tak pročs vyloučils veverkus kundos?

   Vymazat
  5. Treba si ctiť zásadu: "give credit, where credit is due" a v tomto prípade to vyzerá ako ukradnutý nápad bez udania zdroja/autora. Tým pádom to z morálneho hľadiska nemá právo na ocenenie. Výhra by mala poputovať niekam inam. To si myslí Chleba. Okrem toho, že si myslí aj to, že kverulant je dutá hlava osprostená.

   Vymazat
  6. Opravdu, velmi duchaplné.

   Vymazat
  7. Omlouvám se Romane moje invektiva nebyla směřována na Vás, ty pičo, ale na toho mentála, co se od Vás nechá vydržovat. S láskou Tvůj

   Vymazat
  8. kverulant: omlouvam se. Nechtel jsem se tebou nechat cist.

   Vymazat
  9. Vyhlašuju soutěž - zaplatím jeden lístek do kina tomu, kdo buď natočí kreativní video vraždy Chleba (oběť přitom nemusí mít na hlavě pokrývku hlavy jako na svých dřívějších fotkách, ale musí to být chlapec Chlebec) nebo kreativní způsob, jak vycákat kapličku Františkovi Tomášovi Janečkovi. Film si výherce může vybrat, metodu si můžete vygooglovat a nemusí být originální, jen účinná. :-)

   Vymazat
  10. A nezabudnite. Video musí byť uvoľnené v licencii Creative Cocots.

   Vymazat
  11. Možná by tě Romane nikdo nemusel zabíjet. Stačilo by ti vzít klávesnici a zabránit ti získat novou, to by náš problém vyřešilo.

   Vymazat
  12. a telefon z ktoreho ti prave pis

   Vymazat
  13. Hergot, na telefon jsem zapomněl! A ty si pak půjčíš cizí telefon a zlo bude pokračovat! No máš to vymakaný, jsem v koncích, nedokážu ti zabránit psát.

   Vymazat
 4. Jelínek jendoznačně vymakaný, Veverka spolu s ostatními, nikde nečetl že odpovědi na soutěžní otázku musely být vymyšleny po jejím zadání.
  Takže Pan Fuku se zase zabývá se nesmyslnými detaily a výmysli,které se ve filmu ani nestal.
  Bohužel pro něj, a skutečnost za třicet tyček, se opět potvrdilo kolik času Nám věnuje.

  A jeho obhajoba o náhodě, je už i na takového ubožáka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty jsi tento týden kolik korun na Bulvy dal, co, nulo?

   Vymazat
  2. Neschovávej se za útoky jedničko, selhání je na Tvé straně.

   Vymazat
  3. Ahoj kohbo. Právě jsem klikl na tvůj profil, přečetl si tvoje životní motto o blbém mravenci a okamžitě sis získal moje sympatie. Budeme kamarádi?

   Vymazat
 5. Jděte se všichni zabít a vycpat! Ať vyhrál poctivě, nebo ne, má kliku, že u nás nechce 14% z výhry zdravotní pojišťovna....myslím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě pana Fuku naserete a vybodne se vám na soutěže úplně.

   Vymazat
 6. https://www.youtube.com/watch?v=94DlpRkKSzQ

  OdpovědětVymazat
 7. Jdu s křížkem po funuse (lol) http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/5843352_460s.jpg

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.