2.10.09

Trailer: Tooth Fairy

Konečně! Je tady trailer na nejočekávanější film tohoto desetiletí. You can't handle the tooth!Ale fakt: Co se to sakra s Rockem nebo s jeho agentem) v poslednich letech stalo?!?

10 komentářů:

 1. To je úplně jednoduchá rovnice. Johnson má tak 20 % Arnoldova charizma, tudíž skončil tam kde Arnold (viz Rolničky,kam se podíváš) asi pětkrát rychleji. Akorát na guvernéra to asi tak rychle nedotáhne. Husokachna

  OdpovědětVymazat
 2. Nič sa nestalo. Nemajú vkus

  OdpovědětVymazat
 3. Já sem velkej Arnoldův fanoušek, ale podle mě má Johnson přinejmenším stejně charisma jako Arnold a navíc je i o dost lepší herec. Bohužel, na akční filmy se moc nechodí a děti Johnsona milují, navíc to vypadá, že točit podobný filmy ho i baví, tak se živí, jak umí. Mimochodem, nechápu tu narážku na Arnoldovy komedie. Až na Juniora to podle mě nejsou špatný filmy, na rozdíl od podobných pokusů Slye.

  OdpovědětVymazat
 4. Měl jsem tam dát smajlíka. Nemělo to být konstatování faktu, spíž nadsazený komentář s úsměvem na rtech. A na Policajta ze školky nedám dopustit:-).Ale za tím Rockovým charizma a tím,že Rolničky jsou hrůza si stojím.To už je ale asi spíš otázka názoru.Takže asi tak.Husokachna

  OdpovědětVymazat
 5. No, ale to obsazení je dost zajímavé. Třeba to půjde i do kina (nemyslím nutně do nějakého v ČR).

  OdpovědětVymazat
 6. Vyzerá to dobre. Podstatne lepšie ako Race to Witch Mountain.

  OdpovědětVymazat
 7. Hm, mně se Race to Witch Mountain vcelku líbilo (čti: IMHO to nikoho moc neuráží) a The Rock mi v tom přišel docela fajn. Tohle je samozřejmě peklo, wtz.

  OdpovědětVymazat
 8. Witch Mountain jsem nevidel, ale mam bolestne v pameti jeho "Game Plan" (drsnak vychovava roztomilou malou holcicku).

  OdpovědětVymazat
 9. Raději se podivam na 5 Rockovejch "komedii pro celou rodinu" než si zopakovat DOOM. Mimo to, Rock chystá i akční věci jako třeba FASTER a THE OTHER GUYS... takže jestli ne nutnost udělat 3 zubničky aby si zaplatil jeden akčňák, tak proč ne... lepší než aby točil takovou (pořád stejnou) vatu jako třeba Jason Statham (nebo akční nesmysly Cliva Owena)

  OdpovědětVymazat
 10. Doom byl podle mě skvělý film, ale jen proto, že jsem ho viděla s titulky z polského překladače. Dodalo to snímku zcela nečekaný nový rozměr.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.