20.10.09

2012: Už se to blíží a nikdo neunikne!

(Tisková zpráva) CHICHÉN ITZÁ, MEXICO — Experti na středoamerický mayský domorodý kalendář v pondělí vydali varování, že podle výpočtů starých Mayů dojde 12. listopadu 2009 k premiéře zničujícího filmu německého režiséra Rolanda Emmericha. "Tohoto dne, na konci 13. baktunského cyklu, kdy Slunce protne osu Mléčné dráhy, proběhne premiéra nabubřelého velkofilmu od člověka, zodpovědného za americkou Godzillu a 10 000 př. n. l, který může definitivně ukončit filmovou kariéru Johna Cusacka v podobě, v jaké ji známe", tvrdí Ivo Benda, nezávislý výzkumník, specializující se na předkolumbovskou kosmologii. "V tuto chvíli nám nezbývá, než se modlit a doufat, že se nejvyšší kněží mýlili a film je kratší než 143 minut." Obavy z nezastavitelné podzimní katastrofy podněcuje také nález desky, zobrazující mayského krále Pacala, jak znechuceně opouští smíchovský multiplex.(Volně přeloženo z The Onion)

DROBNÝ UPDATE:

8 komentářů:

 1. Tuhle sem si znova pouštěl ID4 a pořád bomba, takže na 2012 sem natěšenej jak malý děcko. Možná dokonce víc, než na Avatara. A ten running time mě naopak naplňuje nadějí, takhle velkorysej sestřih většinou naznačuje, že ten film má co nabídnout i po tý úvodní katastrofě, a nejde jen o hloupost, kterou je potřeba co nejvíckrát protočit o prvním víkendu, aby se napakovala, než ji potopí negativní WOM.

  OdpovědětVymazat
 2. Náhodou potomci Mayů už ten konec světa odvolali (ti dva, co jsou na té fotce). Teď je otázka, zda nějak dokáží zabránit i té premiéře 8-) Viz V roce 2012 konec světa nehrozí, uklidňují lidstvo potomci Mayů.

  OdpovědětVymazat
 3. Aštar Šeran s námi, vy zlí ještírci (Emmerichové)!

  OdpovědětVymazat
 4. Najděte 5 rozdílů
  http://www.youtube.com/watch?v=JQDSAiPiEDU

  http://www.youtube.com/watch?v=Hz86TsGx3fc

  :-D

  OdpovědětVymazat
 5. Martina

  Moc doufám, že v tom hraje i ta kočka z updatu, určitě by mohla být nominovaná za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli

  OdpovědětVymazat
 6. Já vím, proč nechci domů nic tak nevychovanýho, jako je kočka.
  Ten film je zase další slátanina. Pokud není pravá pointa ten update (škoda), tak by mě jen zajímalo, jaká je. Jak se nakonec lidstvo zachrání. Pokud to bude něco nového, možná by si to zasloužilo +5%

  OdpovědětVymazat
 7. nejhorsi film tohoto stoleti se kvapem blizi

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.