3.7.15

Veřejná zkouška nového FFFILM chatu

Koketuji s myšlenkou nahradit současný beta chat (to okénko, co vidíte vpravo) novým systémem, který funguje jak z webu, tak z mobilních zařízení, tak z desktopu, a u kterého nehrozí, že vám nějaké příspěvky utečou (a na druhou stranu si můžetevypnout notifikace, pokud vás příval příspěvků obtěžuje).

Kromě toho tento nový chat řeší pár dalších problémů, které ten současný řešit nemůže.Pokud mi chcete pomoci nový chat vyzkoušet v zátěži, zde jsou instrukce. Potřebujete provést jednorázovou registraci pomocí svého mobilu (který nemusí být smartphone a nemusíte na něj nic instalovat).

Pokud budete zmateni, přečtěte si pozorně tu výše linkovanou stránku a zkuste v chatu příkaz "/" (lomítko bez úvozovek) pro nápovědu.

4 komentáře:

  1. v ilustracnim obrazku vidim na 7.8cm 5 jednoslovnych postu v chatovacim okne vpravo na 13.8cm jich vidim 17 a to jich tak tretina pretejka, na takovouhle neergonomickou sracku mrdam a bojim se, ze gugl na "telegram client windows not suitable for beliebers" nevrati nic moc

    OdpovědětVymazat
  2. my se ti na nej vyserem ty žalude aby sme ti znecim pomahy, dyt ses arogantni ja kysela prdel

    OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.