14.1.14

Protestsong pro dnešní den

Dnes jsem objevil dojemnou píseň, která se vyjadřuje k problémům současného světa pomocí chytlavých melodií a ještě chytlavějších textů.

A má videklip, ve kterém nic nechybí: Láska, stesk, zrada, krev, smrt, osud, smutná matka, kung fu, hooligans, drogy, kytary, bitchez, Tomio. Nic.

Respect!
Kdybyste tomu náhodou nerozuměli, tak tady to máte rusky:A tady anglicky:Další úžasná díla Thomase Seana Knebla jsou zde na jeho Youtube kanálu, včetně Dominiky Myslivcové.

14 komentářů:

 1. Pane Fuku, kde máte štítek hřeby v uších. Navíc nejde o protestsong...bližší info zde: http://1url.cz/QpAM
  Mám podezření, že jde o aktualizaci kampaň proti chuligánství. Bližší info zde: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D1%83%D0%BB%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE

  OdpovědětVymazat
 2. Zda se mi to, a nebo Tomio vazne říká "I am call police"? Nejsem zadny znalec anglictiny, ale tohle me taha za usi:-(
  Jinak je to takove...prekvapive "dobře natocene", prijde mi to...Uplne z toho koukaj peníze, není to nejake home video, docela me to celkove mate:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle mě říká celkem zřetelně "Ajl kól polís."
   A dobře natočené, to bych netvrdil... dneska umí i telefony docela kvalitní videa. (Prej, Já těmhle vymoženostem nerozumim). Střih zmákne běžnej domácí počítač. Ale peníze z toho koukaj, to jo, kolik si asi musel vzít Tomio?

   Vymazat
  2. Na první poslech je tam "I will call (the) police", resp. " I'll call (the) police" ...

   Vymazat
 3. Nó, písnička je to pěkná...

  OdpovědětVymazat
 4. Nepřehlédněte geniální kousek mezi 3:27 a 3:32, to by si zasloužilo gif

  OdpovědětVymazat
 5. Tak nejdřív jsem myslel, že je to legrace, ale jak se zdá ten sympatický chlapec to zřejmě myslí vážně. Ať s námi všemi má bůh slitování...

  OdpovědětVymazat
 6. Odpovědi
  1. Radši ne:
   http://www.infobaden.cz/2013/10/16/tragedie-v-primem-prenosu-po-rozhovoru-s-okamurou-zemrel-televizni-tlumocnik-do-znakove-reci/

   Vymazat
 7. Tak jsem se právě dozvěděl o existenci Dominiky Myslivcové. Před tím byl můj život lepší :-/

  OdpovědětVymazat
 8. Je to vůbec legální natáčet takové ubohé klipy?

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.