7.11.13

Na viděnou

Pokud mě chcete vidět naživo, tak se vám (kromě stalkování před mým domem) nabízejí v nejbližších dnech a týdnech hned tři možnosti:

Už tuto sobotu (9. listopadu) mám dopoledne úvodní přednášku na konferenci Game Developers Session v Praze v Dejvicích. Budu mluvit o tom, že nezávislí vývojáři (což je téma letošního ročníku) jsou téměř jediná šance, jak dostat současný herní průmysl z toho nezábavného marasmu, ve kterém se nachází. Nbudou chybět ukázky z japonských videoher.


O dva týdny později se pak koná DevFest v Praze na náměstí Míru, kde budu mít dvě přednášky (jejichž přesný čas není zatím znám):

Jednak přednášku o jazyce Lua, kdy se pokusím ukázat, proč tento pidijazyk pokládám za velmi užitečný a geniálně vymyšlený.

A jednak praktický workshop o skládání hudby pro skoroamatéry, který bude úzce navazovat na mou loňskou přednášku tamtéž (a je nutné, abyste tu loňskou přednášku viděli, pokud chcete jít na workshop).


Všechny tři akce budou s praktickými ukázkami. Přítomnost gay psa bohužel nemohu najisto slíbit.

19 komentářů:

 1. Jako fanoušek Pythona bych rád viděl/slyšel porovnání Lua a Python. Na dev fest se bohužel nedostanu. Mohl by jsi stvořit článěk o Lua a o tom co umožňuje/neumožňuje navíc než ostatní jazyky? (teda pokud už tu někde neexistuje)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Porovnání Luy se současným Pythonem udělat nemůžu, protože jsem na Python nesáhl více než pět let (od doby, co jsem fanouškem Luy. Ale píšu podrobnější tutorial / digitální kniho o Lue, která - až ji dopíšu - bude k dispozici online zdarma (nebo velice lacino).

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Zkuste se zaregistrovat. Myslím, že místo ještě bude (akorát třeba nebudete mít visačku).

   Vymazat
  2. Zkuste se zaregistrovat. Myslím, že místo ještě bude (akorát třeba nebudete mít visačku).

   Vymazat
  3. Zkuste se zaregistrovat. Myslím, že místo ještě bude (akorát třeba nebudete mít visačku).

   Vymazat
 3. Já Vás jednou viděl na Vysočanské přecházet ulici!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já Ho jednou viděl před mým domem jít po ulici, myslím i s gay psy!

   Vymazat
  2. Já jsem ho před třemi nedělemi viděl ve Zlých časech (i s chotí), ale nejsem si jistý, jestli to opravdu byl František, když je abstinent.

   Vymazat
  3. ...teď mě napadá, že to vlastně mohl být ten násilník z metra, co by taky Franta dělal v hospodě? Možná jsem měl zavolat na policii, aby poslala zásahovou jednotku do Zlých časů :-)))))

   Vymazat
  4. Jestli jeho choť hrála na housle a on na mini klávesy, tak to byl on. I když je abstinent, chodí si takhle přivydělat - lidi jim solí bulvy do klobouku.

   Vymazat
 4. "Budu mluvit o tom, že nezávislí vývojáři (což je téma letošního ročníku) jsou téměř jediná šance, jak dostat současný herní průmysl z toho nezábavného marasmu"
  vždyť tady co chvili pises recenze na hry ktery jsou od komercnich spolecnosti a davas hodnoceni 80 - 100, naopak indie sme nikdy nevideli...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hrál jsem tento měsíc na PS3 nový Tomb Raider, rozehrávám FarCry 3 a znova jsem oprášil Grand Tourismo a Fallout 3 a docela dobře jsem se bavil.... nezávislí vývojáři mi můžou, neboť na PS3 těžko něco hezkého vyrobí ....

   Vymazat
  2. taky nemam pocit ze by slo CELKOVE do pyci. zanrove to upada, ale zase vznika neco noveho. skoro mam pocit, ze ani neni duvod delat nextgeny. jeste by to vydrzelo....

   Vymazat
 5. Bude nejaka z techto prednasek obsahovat full frontal?

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.