2.2.13

Recenze: Maniak [Maniac] - 80%

Všichni fanoušci Pána prstenů se jistě ptají: Co se stalo s Frodem poté, co se vrátil ze svých dobrodružství? Nyní se to konečně dozvíme: Přestěhoval se do Los Angeles, stal se z něj psychopat, začal zabíjet krásné ženy, skalpovat je, a jejich vlasy přimontovával na figuríny, se kterými si povídal! Tady vidíte, kam až sahá prokletí Prstenu...Maniak má zápletku jako z nějakého béčkového hororu z minulých desetiletí. Však to také je remake filmu z roku 1980.

Nová verze Maniaka je především francouzský projekt, produkovaný a napsaný Alexandrem Ajou. Kupodivu jde o nejlepší film, na jakém kdy pracoval, možná proto, že ho režíroval pro mě naprosto neznámý Franck Khalfoun (to je ale boží jméno!).

Ohledně děje není moc co rozebírat: Frodo je psychopat, zabíjí ženské, a má jistá traumata, která se jen prohloubí, když se blíže seznámí s krásnou umělkyní, která potřebuje jeho figuríny.

Ale to zpracování, joj!

Především: Celý film, s výjimkou několika desítek sekund, je natočený z pohledu hlavního hrdiny! Může to znít jako trapný gimmick, ale funguje to výborně, protože nevidíme objektivní realitu, ale scény zabírané pokřivenou optikou (graficky i mentálně) psychopata. Takže občas vidíme věci, které se rozhodně nestaly, nebo rozhodně nevypadaly tak, jak je vidíme. Občas je kamera nervózně roztěkaná, občas naopak nepřirozeně hladce pluje prostorem. Z toho vyplývá, že celý film vůbec netušíme například to, kdo a jak po pachateli oněch vražd pátrá.

Teď vás možná napadá, proč je do hlavní role obsazen někdo tak relativně slavný jako Elijah Wood, když ho vlastně celý film nevidíme. Omyl, vidíme ho dost často v různých zrcadlech a jiných odrazových plochách, často vidíme jeho končetiny a jiné části těla, a skoro pořád slyšíme jeho psychopatický dech, případně samomluvu. Film je ale natočen tak dobře, že i v dlouhých scénách, kdy hlavního hrdinu vůbec nezahlédneme, máme pocit, že je ve scéně s námi, a není to příjemný pocit.

Milášek!

U toho bych se rád zastavil: Maniak byl po hodně dlouhé době thrillerem/slasherem/hororem, který na mne fungoval tak, jak bylo zamýšleno, tzn. nikoliv humorně/zábavně. Nebavil jsem se litry krve, nesmál jsem při skalpování, ale měl jsem skoro pořád plíživý pocit, že ten chlapík je fakt nebezpečný, nepředvídatelný, a každou chvíli se stane něco strašného. Film je sice dost brutální, ale čistě na litry krve rozhodně žádný rekord nepředstavuje. Funguje PSYCHOLOGICKY. Myslím, že naposled na mě podobně zafungoval Poslední dům nalevo, a to už jsou víc než tři roky!

Hodně pomáhá střih (ano, ve filmu je mnoho střihů, přestože je zabírán pořád stejnýma očima), zvukové efekty (bublinky koupelové pěny ve vaně!) a především soundtrack! Jeho autor je v titulcích uveden jen jako "Rob" (celé jméno Robin Coudert) a je to bizarní mix šlágrů z osmdesátých let (nebo jejich napodobenin, v tomto se neorientuji) a pseudoretro syntezátorů, používaných ne-úplně-normálním-trochu-ironickým způsobem. Samotný bych ten soundtrack asi nevydržel poslouchat, ale v kombinaci s pomalým tempem filmu a nočními záběry hnusných zákoutí Los Angeles vzniká velmi zajímavá atmosféra, připomínající například nedávný Drive. Jedna ukázka ze soundtracku:To nejsou jen tak nějaké náhodné synťáky, s tou hudbou si musel autor velmi vyhrát a dává filmu úplně nový rozměr.

Je škoda, že ústřední zápletka je víceméně nezajímavá, a že nás nečeká nic jako zásadní odhalení nebo vygradování. Vlastně je celkem jedno, jak film skončí. V tomto případě ale není důležitý cíl, nýbrž cesta k němu.

Maniak je po dlouhé době nekompromisní, opravdu napínavý thriller, jehož režisér byl nejen řemeslný profesionál, ale dokázal své mírné artistní tendence zapojit do služeb psychoteroru a brutálních scén (tedy něco, co jsem marně hledal třeba v Pietě).

A ještě jeden film mi Maniak připomněl: Má podobně temnou snovou atmosféru, jako měl Stud, ale jeho hrdina má ještě o trochu závažnější problém.

Opravdu vám tenhle film doporučuji, je to příjemné překvapení a něco zásadně jiného, než jen další tuctový vraždící psychopat.

146 komentářů:

 1. Bond.

  James Bond.

  .............

  Horák.

  Mrdel Horák.

  OdpovědětVymazat
 2. na toho neukojenyho homoidiota nademnou nebudu reagovat... recenze skvela, ten song je spica, feeling 80s jako remen. Pri poslechu se mi vybavil film Warriors popripade i hra od Rockstar Games zkombinovana s prvnim Terminatorem. A zcela vazne taky i Blade Runner, a to je co rict :)

  OdpovědětVymazat
 3. Horáka nevzali k policii pro záporný IQ. Pak ale ani k točení gaypornofilmů. To zas kvůli záporný dýlce penisu.

  Co si teď počne.

  OdpovědětVymazat
 4. Co by... Bude nadále análně souložit s Moučníkem, psát nevtipné příspěvky na fffilm a usilovně masturbovat u příspěvků anonymního a závidět mu jeho břitký ostrovtip...

  OdpovědětVymazat
 5. Pokud se fanoušci ptají, co dělal Frodo po Pánu prstenů a mezi vražděním děvčat při pěkné hudbě, řekl bych, že jeho charakter zkazil ten církevní pán ze Sin City, co ho posílal zabíjet v brýlích. Tam se to asi naučil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. taky mám ten dojem, nicméně přijde mi, že Frodo si v Pánovi prstenů jen trošku zaexperimentoval. Psychopat na něm vypadá mnohem přirozeněji :-)

   Vymazat
 6. prijdou nekomu ty homoidioti vtipny, nebo jen k smichu? jinak koukam ze film na ruznych nosicich jeste neni...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně připadáte s Chlebníkem velmi vtipní, při čtení vašich příspěvků vždycky prskám kafe po monitoru...

   Vymazat
  2. Jane já jsem rozhodně na Vaší straně. Vím, jaké to je být ustrkován a vždycky stojím na straně těch slabších. Ale musíte si uvědomit dvě věci:
   1. Věty jako "jinak nyni nejsem moc nadrzeny, protoze jsem posledni dobou soulozil docela dost, se zenou..." jsou přímo nasáklé zoufalstvím. člověk si hned říká - ten hoch má problém.
   2. A ten problém souvisí s tím, co píšete. Jste na filmovém fóru a Vaše posty jsou přímo přebujelé výkaly, semenem, erekcí, homosexualitou apod. Vím, že Vás podobná témata fascinují, ale proč raději neděláte něco zajímavého? Vždyť musíte těmito nesmysly trávit mnoho času! Copak nechápete, že tím jen nahrávate druhým? Že se odkrývá vaše zmatenost?
   Zkuste psát jen o filmu a máte moji podporu. Hezký večer!

   Vymazat
  3. 664: Tu máš ešte si prskni ty truľo. ;-)

   Vymazat
  4. davidku,ta veta je celkem dost vytrzena z kontextu konverzace s kokokimono o tom, ze opravdu nejsem jeji vysnena postava z gay komixu - jinak k bodu dva - moje texty jsou pouhopouhou reakci na exkrementy a fekalie anonymu a dvou az trech poloanonymu s nickem typu davidek lynch, ktere soude podle mnozstvi traumat a psychickejch poruch v detstvi znasilnoval nevlastni otec

   Vymazat
  5. Tolik hněvu, zmatku a bolesti... Jane, vyhledejte pomoc. To, a nějaké ŽIVÉ a NEVIRTUÁLNÍ děvče, Vás možná vrátí do světa slušných lidí!

   Vymazat
  6. Já bych se tím termínem "ŽÍVÉ" nenechal omezovat. Stačí, když je děvče nahé, že?

   "Slušných lidí" mi nepříjemně připomíná termín "Normálních lidí" a s tím nemohu, v souvislosti s tímto fórem, zásadně souhlasit.

   Vymazat
 7. Jane Horáku. Situace je poměrně jasná. Už je jedno jakým způsobem jste si o to s chlebem řekli, ale ze škatulky posmívaných gayů-zoufalců se už nevymaníte, ani kdybyste napsali dalším milión příspěvků. Bojujete s větrnými mlýny. Tak se postavte čelem racionálně situaci a zvažte možnosti:

  1) Přestanete se tu objevovat, a pozvolna ustanou posty o vás a diskuze se vrátí zase pěkně k radioaktivním teplákům, neutrálně zabarveným análním bělidlům a páchnoucím výtokům...

  2) Budete se tu dál nesmyslně o něco snažit a tim pádem ze sebe dělat terč. A je jedno jestli se budete snažit vracet údery nebo chlebcoidně souhlasit s Františkem a snažit se psát svoje nezajímavé názory. To je uplně irelevantní, protože váš status je daný NAVŽDY.

  Je to na vás. My anonymní samozřejmě vždycky budeme stát v jednom šiku proti vám, a nic nás nezlomí. Nas mnógo. Taky vždycky budeme podporovat všechny neanonymní, kteří vtipně poukáží na nějaký aspekt vašeho vztahu. To jen aby bylo jasno, kdyby ses na nás ještě někdy obrátil s takovým tupým dotazem jako teď.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krásny príspevok, pripomenul mi staré časy, keď ešte Bohumil veril, že to čo robí má zmysel. ;-)

   Tak aj pre teba, lebo to vyzerá tak, že si zúfalo neinformovaný.

   - tvoj príspevok je dlhý a trápny, ak to nevieš povedať krátko tak si zúfalo nevtipný. Robíš anonymním hanbu.
   - s tými veternými mlynmi to nie je až také isté, je dosť možné, že je to úplne naopak a s veternými mlynmi bojuješ ty.
   - tá ponuka v bode jedna tu už zaznela v mnohých podobách a je asi tak neodolateľná ako túžba konečne vidieť Cameronov Titanik.
   - S tým terčom máš samozrejme úplnú pravdu. Veľký terč.Krásne viditeľný. Dobre sa triafa aj úplnému chudákovi ako si ty. Síce v živote to pravdepodobne bude tvoj najväčší úspech, ale občas aj maličkosť poteší. Nemôžu byť všetci úspešní.
   - To s tým jedným šíkom je rovnaká ilúzia ako tvoj pocit intelektuálne nadradenosti. Sú aj anonymní, ktorí ak už nie sú zlomení, čo by som im rozhodne neprial, tak pochopili či chápu, že tudy cesta nevede.

   želám príjemný večer.

   Roman

   Vymazat
  2. ta vase gay anonymni sekta se me snazi nalakat na bondage hratky uz delsi dobu, ale ja se nenecham - ten dlouhej exkrement jsem uprimne receno ani necetl, nema to smysl, to uz je lepsi cteni, kdyz se divam na plavajici hovno v zachode

   Vymazat
  3. jinak ja se porad musim smat, jak se ti zoufalci zde porad radi nekam k silnejsim a maji jakejsi klamnej pocit, ze jich je vysokej pocet... za prve - uz jsem rikal, ze kdyz vam strika 10x denne - praskajici uhrak na zrcadlo - ze to z vas alfa samce nedela. a za druhe - to cislo kolik vas je osciluje nekdy mezi petkou a desitkou. a to si nejaky zoufalci meni nickname kazdy dva dny. tento server navstevujou tisice lidi a za ty vase ultra trapny komenty teda zadnou extra chvalu nesklizite. spis me prekvapuje, ze uz vam to samejm neprijde trapny, snizovat tu docela znatelne uroven. ale co cekat od chudaku, kteri byli celou zakladku sikanovani a tohle je dobrej zpusob kompenzace.

   Vymazat
  4. Honzo, kurva nemel bys klatit toudle dobou?

   Vymazat
  5. Anonymní z 20.55 mi mluví z mé hluboké duše.

   Vymazat
  6. Anonymní nemajú dušu. Mať dušu by bolo popretím ich samotnej viery v anonymitu. Mať dušu to je ako mať registračku u boha.

   Vymazat
  7. ja bych rekl spis, ze anonymni z 20:55 je spis kazdy den hluboko v anonymnim 8:22 - detaily ponecham stranou

   Vymazat
 8. Debata zas jen o Horákovi a Chlebcovi, a v televizi kurva Sex ve městě 2, tady se člověk ani nepobavi

  OdpovědětVymazat
 9. Debata zas jen o Horákovi a Chlebcovi, a v televizi kurva Sex ve městě 2, tady se člověk ani nepobavi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Njn taky me to sere, ale tak to rekni Fuku at zrusi tu neanonymni diskuzi. Todle se tu driv nedelo.

   Vymazat
  2. Ale dialo, Bohumile. Len je ťažké úplne presne identifikovať, kedy začal anonymní trpieť božským komplexom...

   Vymazat
  3. buh je anonymni a cim driv to pochopis ty nitrianska homo-vopice tim driv se lidstvo se bude mit lip, ale vzhledem k tomu ze budeme mit 5 let Zemana jako Hlavu Statu je to asi fakt jedno, ja se jdu vobesit (doporucuje 5 ze 4 intlektualu)

   Vymazat
  4. Ono je to dosť jedno či by ste tam mali ospalého flegmatika, alebo premúdrelého pijana. Najhorším čím sa ukazuje nástup Zemana je to, že vám hrozí ľavicovo-komunistická koalícia, a to už aby sa jeden začal báť. Mohlo by vám pomôcť, keby sa Klaus rozhodol spraviť taký malý precedensík a kandidovať ako predseda ODS do najbližčích volieb, to by mohlo pravicu výrazne posilniť. Trochu utópia, ale nič lepšie čo by jej mohlo pomôcť ma nenapadá. Na Slovensku sme na tom podobne. Vláda jednej strany a opozícia v totálnom rozklade.

   Vymazat
  5. chleba ty svina, zemanuv volice neser me!

   Vymazat
  6. Veď som ti už písal, že by som volil Avatara.Zabudol si? Ľavica je mi krajne nesympatická. Kde sú tie časy keď bol šéfom SDĽ Weiss, ten mi bol sympatický.

   Vymazat
  7. Tak Roman chce pozvat do trojky Klause, Avatara a nějakýho Weisse. Docela očekávatelné. Motel se má na co těšit. Díky za politické zpravodajství ze státu za hranicemi civilizace, ale radši by mě zajímaly historky nějakýho Somálce, jak jako pirát přepadává lodě nebo sestřeluje americký vrtulníky.

   Vymazat
 10. Fakt si nemůžu pomoct ale mě ty výkřiky... ehm, výstřiky anonymního přijdou vtipný; a to i přesto že nečtu výkřiky h&ch jim předcházející. I když občas, pravda nechtíc, leč přesto se tak stane. Proto mi nedá musím se zeptat. Vy dva: "Proč?"
  Nejste vtipní, nejste ani legrační. Filmu ani filmům nerozumíte. Můžu se mýlit ale nemyslím, že byste rozuměli i čemukoliv jinýmu. Tak proboha PROČ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemôžeš si pomôcť. Súhlas.

   Vymazat
  2. ty jo na tebe jsem zapomnel, tys tu dlouho nebyl... dobre tak to cislo zdejsich idiotu osciluje mezi 6-11. a jestli ty ridky hovinka co tu rozmatlavaj po diskuzich prijdou nekomu vtipny, tak s nim neni uplne neco v poradku + dovolim si nesouhlasit s "vykriky jim predchazejici". Ja v 99 procentech pripadu na homonymni reaguji, tudiz jsou to vykriky nadchazejici...

   Vymazat
  3. hele vole vis co je fakt supr? ze jako ja si muzu dat voraz den/dva ale ta homoklada musi prispet a ne ze ne. Supr je ze to nekdo za me vezme a za to vam diky hosi. Ty 2 kurburti avsaku toho musej sedet jak 2 trotlove nonstop.

   Vymazat
 11. Běžte už do prdele, zakomplexovaní trapáčci kolem anonymního, Anonymního, čačanýho, filmovýho znalce a spol. Dříve to tady byla zábava číst, ve zlatých dobách análního bělení, autobusu do Lidic a čivavy pod slipama, chvilku mě bavily i ataky na Chlebce s Horákem, ale teď už je to taaaaaaaaak únavný (furt a furt dokola ty výstřiky anonymního, aniž by k tomu měl důvod), že číst zdejší diskuzi se stává pěkným vopruzem. Kurva, anonymní a spol., nechcete číst Chlebcovy výblitky? Tak je ignorujte, nečtěte je, přeskakujte je, ale hlavně už přestaňte zasviňovat zdejší fóra bezdůvodnými ataky (ještě nikdy jsem si nevšiml, že by si nitranský chalan, nebo Horák začali sami, vždy jen reagovali). Ano, chlebova a Horákova sexuální orientace je přinejmenším podezřelá a o jejich zálibách v gay bukkake večírky víme všichni, ale proč to furt vomílat dokola. Slovy Juraje Kukury "Nech brouka (a nitranskou dělnickou třídu) žít."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slza dojatia. Rešpekt, kámo! ;-)

   Vymazat
  2. Možná máš i trochu pravdy, šampóne... pak přijdeš na FFFilm, vidíš 10 postů, všechny neagresivní a z toho 5 Chlebce. Pak přijdeš za 24 hodin: 35 postů, z toho polovina Chlebec plus Horák. Chlebec se vyjadřuje ke každé kokotině, všude musí napsat své hodnocení, názor, větu a Horák samá hovna, homouši, ponic a erekce... Píšeš: nečtěte to, ale jak to můžeš nečíst, když idiot Chlebec je všude? I pod tebe se vecpal. Místo aby si řekl, mám zastání, hned ti musí dát najevo, že máš jeho podělaný respekt. I pode mě se nasere, bez obav, A ty říkáš, nechat být? Vždyť anonymní a spol se vyjadřovali ke všemu možnému, stříleli doleva doprava, ale ta nadvýroba téhle dvojice to tu prostě zasrala jak jetel... tak se museli ozvat. A je z toho tenhle bordel. Franta je v tomhle sice liberál, ale každý správce fóra ti řekne, že na troly je třeba jen jedno: ban. Zabanujte slovače a jeho teplého bratra Horáka a budeme se tu opět věnovat všemu jinému než Chlebcovi, Horákovi a filmu. Nastane ráj.

   Vymazat
  3. sampon, mistr slova sveta prdel vole, chlebcuv respekt si ziskal a vo to ti asi slo ne? To je cajk vole. Jo me to uz taky prudi ale places na nespravnym hrobe vole. Kopni Fuku do guli at se probere a vrati to tam kde to bylo.

   Vymazat
  4. Ano každý správca fór ti povie, že na trolov treba ban. Aj ja som to Frantovi hovoril, ale je to proti jeho presvedčeniu.

   Čo sa týka ostatných tvojich blitkov.. je to taká tradičná zmes demagógie a sebaklamu ktorú tu rôznych podobách predvádzajú aj iní anonymní. Zbytočné rozpitvávať na drobné a reagovať.

   Vymazat
  5. Ááá, šampón se chce lichotkama dostat do trojky mezi Jana a Romana. Pověz, šampóne, chceš bejt uprostřed? Protože na konec vláčku tě nikdo nepustí a Pečivo je jasná pasivka, pořád chce bejt vepředu, aby se mohl koukat při orgiích z okna na zasněžené liduprázdné ulice skomírající Nitry. Možná chce mít taky prázdné ruce, aby mohl psát na notebook reakce. A do toho jim hraje Půlnoční od Neckáře.

   Vymazat
  6. Romane, nechci uštědřit ránu tvému sebevědomí, ale kdyby chtěl Franta vyčistit diskuzi už dávno, stačilo by vybánit ipčko, ze kterého píšou jistí dva lidi v nitranským motelovým pokoji a bylo by to účinnější než vyhodit 333+ lidí, co trpí alergií na vás. :)

   Vymazat
  7. Kverulant, ty si fakt blbý a naivný s tým blokovaním IP. A od gejmera v tvojom veku by som toto *fakt* nečakal. Asi budeš najaká lama čo toho veľa o fungovaní internetu nevie.

   ---

   Franta povedal jasne, že nebude robiť nič, čo robia normálni správcovia fór (na takýto postoj má nielen svoj, vek, skúsenosti ale aj plné právo). Ak chcel takéto debaty zastaviť, tiež by som mu ako skúsený správca odporúčal obetovať dboch ľudí namiesto "väčšiny". Neraz som to tak aj spravil a nie vždy to boli zlí ľudia. Skôr takí čo sa sami o sebe navedeli postarať a trpeli tým že si nevedel rady a neyvedomovali svoju situáciu, či nedostatok inteelektuálnych, či diplomatických zručností ju riešiť.

   Máš pocit, že sa sám o seba neviem postarať, neuvedomujem si situáciu, atd? :-) Zjavne máš. Ale je to naivný pocit.

   Vymazat
  8. 333+ lidi? zase ten sebeklam... ja tu za pul roku napocital cca +- 10 hovad co pisou pod nickem anonymni nebo nejakym radobyvtipnym nickem typu davidek lynch, z toho cca 3 je velmi aktivnich a i kdyz se tu nezjevim mesic, tak se to v diskuzich hemzi chlebcema a horakama, vsechno v rezii cca 3 stejnych hovad - kvantita prispevku nerovna se kvantita osob co je pisou

   Vymazat
  9. Nezapomeň na mlčící většinu, Jene. :) Klause taky nikdo nedošel popravit na hrad, ale je zřejmě jasné, kolik fanoušků si v zemi cení jeho dobré práce.

   Vymazat
  10. mlciaca vacsina urcite rada vidi co tu vdaka vam stvaraju trolovia ako horak a chlebec :) ze jo.

   Vymazat
  11. Kverulant3. února 2013 13:29 - jojo pro mlcici vetsinu bude mit tucet anonymnich nul kadicich 50+ absolutne nevtipnejch exkrementu pod kazdej frantuv clanek urcite status hrdinu, za ktery je treba se postavit a branit jejich cest, protoze bez jejich pritomnosti by tento server ztratil veskerou uroven a nebyl by duvod sem chodit :D

   Vymazat
  12. Dostal jsem chut na horaka. Jsem divnej?

   Vymazat
 12. Ještě dovětek přímo k Romanovi: Chlebec, chodíš sem, protože asi rád čteš, co František vyplodí. Nenapadlo tě, že svými pindy, o informační hodnotě 0, svým trolováním, Fukovi vlastně ničíš jeho dílo, jeho komerční produkt, jeho výkladní skříň? Jako bys idiotsky posprejoval stadion, kam chodíš fandit svému týmu, nebo divadlo, kam chodíš s oblibou na představení. Proč na tyhle žvásty nemáš vlastní blog, proč otravuješ spoustu lidí, co ti nic neudělali? Proboha tě prosím, dej si pravidlo: ke každému filmu jeden koment ... věř mi, že si tě bude každý mnohem víc vážit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani zjavne nevieš ako sa to celé vôbec zomlelo, ale zato máš názor a nebojíš sa okolo toho písať litánie plné nezmyslov. A to tvoje poučovanie na záver, to nemá s realitou nič spoločné. >>Jeden príspevok za diskusiu... určite si ta budú omnoho viac vážiť?<< To si vážne myslíš, že žijem z uznania druhých, alebo že si sem chodím nafukovať ego? ;-)

   Vymazat
  2. To si myslíme všichni, včetně té informační a jiné hodnoty 0. Schválně, proč si myslíš, že tě lidi tady tak nesnáší? Odpověz upřímně a ze srdce, 37letý občane Nitry, města plného zrezlých žigulíků a nešťastných dětí z paneláků.

   Vymazat
  3. Odpovedz uprime a zo srdca? Nehceš si náhodou najprv pozametať pred vlastným prahom --- ty šovinistický pařane, který navzdory svému věku stále bydlí u rodičů --- a odpovedať si na tú otázku sám?

   Vymazat
  4. Nemá nic společnéhos realitou, že tě žádám, aby sklapnul a držel hubu? Abys netroloval? Tak to je mi líto, ty idiote. A nás všech ostatních taky.

   Vymazat
  5. Romane, zlato, to bych se musel nacpat do skříňky s oběma urnama, abych bydlel u rodičů. A i když jsem v o dost lepší formě než ty, tak by to anatomicky nešlo... i když možná na slovensku děláte větší skříňky, aby se tam vedle urny vešel i plakát s reklamou na uherák nebo fotka Andreje Hlinky, tak to může zkreslovat dojem. :)

   Ale hezky ses vyhnul odpovědi na mou vážně míněnou otázku, Romane. Zdá se, že jí znáš až moc dobře. :)

   Vymazat
  6. lynch, a ci tie tvoje nesmele pokusy o urazanie v tejto diskusi. to ma aku hodnotu. ty nulo.

   Vymazat
  7. dost slusny odpis. klobuk dole kveru. drzim minutu ticha za tvojich rodicov a zdravym vychovavatelky...

   Vymazat
  8. Vychovatelky jsou uprchlice ze Severní Koreje, ty vůbec nemaj nárok na internet natož abych se s nima bavil. Nepokoušej se kamarádit ani s nima, nedovolím jim to, je zajímá jen ten jejich dolar na měsíc. ;)

   Vymazat
 13. dobry den,
  nedal by si nekdo vybornou brazilskou kavu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, když mi do ní přilijeme i výtečný kubánský rum, tak velmi rád, děkuji.

   Vymazat
  2. Děkuji, ale musím odmítnout. Právě si chystám peruánský čaj.

   Vymazat
  3. tak dost laskomin, konec legrace. jde se do prace
   chleba je 37lete 100tunove maslo
   horak je mrzak z hradniho sklepeni, kam ho chodi starej kikina s jaklem opatrovat celkem pravidelne a ze mu davaj zahul je snad kazdemu jasne. tak ho hlavne nelitovat ale poradne kopat do kouli, to ho uklidnuje a pripomina mu to doby tam venku nez povysil na mrzaka v bedne. budte lidi a zadne slitovani s masochistou horakem!
   analni beleni ma rad trikrat denne, nejlepe dratenkou, tak treba cirou nahodou bys ty mily chleba mohl kamaradovi timhle pomahat. kdyz se u nas horak lecil, tak si to musel delat sam a dost to prehanel

   Vymazat
  4. teplaku, sk ti este ostalo, dsl by som si aj ja, vyzera to tsk ze ta to silno nakoplo. do kebule.

   Vymazat
 14. Horáku proč jseš takovej debil?


  Hmmm... těžká otázka, ale děkuju za ni.

  No asi proto. že jsem takovej kripl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ty jsi tak zoufale nevtipnej, vazne si to musel mit na ty zakladce hodne tezky

   Vymazat
 15. Zase debatni party jak z pomocny skoly.

  Vsichni kdo se ucastni debat na tema kdo je a kdo neni teplej (apod.) by se meli nechat vysetrit nebo si jit hrat s legem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi debil? Na téma teploty se tu baví jen Horák, ostatní jen různými způsoby řeší, jak to udělat, aby slovenský mor Chlebec-blbec přestal trolovat.

   Nech si změnit léčiva, tyhle ti nepomáhají...

   Vymazat
  2. lego je fajn, mal by si skusit Blabítku.

   Vymazat
  3. ja bych zde jen pridal moznost dat plus nebo minus jednotlivejm komentarum a ty s minusama hidenout... jednoduchy reseni - zmizi vsichni chlebci, horakove i ty nevtipny homonymove a jediny co tu zustane budou chleby se skvarkama a teplaky

   Vymazat
  4. Jasne resej to tak, ze jim donekonecna sypou krmeni v podobe vyfakovavacich postu. A voni se na to vrhnou a splodej podobnej vyblitek.
   Metoda, ktera vsechny usvedcuje ze snizeny socialni inteligence.
   Homotema tady votevira kdekdo precti si diskuze od prvni zenskologie.

   A vubece, nepicuj furt tady a napis retrorecenzi na Mazaci hlavu. Prijdes na jiny myslenky, nez ty nesmysly co pises vo piratstvi a vodtrolovani diskusi.

   Vymazat
  5. Tři jezdci intelektové apokalypsy: trol Chlebec, homokláda Horák a debil mahojakomíč v jednom šiku, za nima pustina a zmar zbytků jejich vypálených mozkových buněk...

   Vymazat
  6. Breky brek, ty moulo :)

   Vymazat
  7. Jak někdo, kdo má nick "mahojakotyc" si může myslet, že tady může moralizovat nebo snad dokonce, že ho někdo krom blbce chlebce a čuráka horáka bude brát vážně.

   Kam ten svět vole spěje.

   Vymazat
  8. za to ty jsi Davidku Lynchi ukazka dokonalosti ve vsech smerech... co koment, to trapas, na google profilu fotku zensky, kterou se snazis zamaskovat svou sexualni orientaci, protoze ve skutecnosti je tvuj komp plnej fotek Jara Slavika, u nichz po vecerech masirujes vyrustek schovanej v ochlupeni mezi nohama

   Vymazat
  9. blbec chlebec... takovyhle nadavky a rymovacky jsem vymejslel v prvni tride na podivny spoluzaky... je videt, ze to melo na jejich psychiku neblahej vliv a ted v 30 letech to pouzivaj oni anonymne v internetovejch diskuzich :D :D :D :D

   Vymazat
  10. horák-čůrák je nahodou dosti pravdivej rym, i kdyz by tam melo bejt horak malej c...k abysme neklamali pripadny zakazniky.

   Vymazat
  11. zase projektujes svoje problemy do me pikolo? :D :D :D

   Vymazat
  12. stejna (recnicka) otazka na tebe.. http://youtu.be/k6VOn_5l3ug?t=13s
   tykoliku

   Vymazat
 16. Supr diskuze Franto. Vyvrcholeni socialniho experimentu. Neni cas ho ukoncit?

  OdpovědětVymazat
 17. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 18. Dopyce Fuku jakto ze to z mobilu postuje 2x? Nedelej si ze ze me chlebce!

  OdpovědětVymazat
 19. ..tady už chybím k dokonalosti asi už jen já, pytlíci..teda tepláci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi tak ty bukvice mikino. A zmen si tu hnusnou fotku nebo ses hitler vole.

   Vymazat
  2. To není fotka, ten pán se mi líbí...a hitler je tvá babička.

   Vymazat
  3. ..jestli jsi ten obrázek vážně považoval za fotku a už vůbec, pokud jsi ho viděl ve větším na mym profilu, tak buď fakt blbě vidíš, nebo se zlepšuju.

   Vymazat
  4. No ty vole tak sem si to zvetsil a je to jeste odpornejsi nez horakovy pouzity trencle.

   Vymazat
  5. Bych ho tipoval spíš na tanga.

   Vymazat
  6. Ale dobře, tak ho změním..tohle se tu bude určitě líbit víc.

   Vymazat
  7. Jo to je vo neco lepsi, i kdyz porad dost hnusny, asi jako horak po ranu.

   Vymazat
  8. Jesli je to málo barevný, mám ještě asi deset barevných BL polonávrhů a jednoho borce ve sprše.

   Vymazat
 20. Kurva prace. Vic jak tretina prispevku od toho dua, co je furt v sobe. Vyzyvam anonymniho a vtipne neanonymni (vetsina), aby vazne diskutovali, jak se jich zbavit. Treba nejakou petici Frantiskovi za heterocistotu fffilmu. Sakra Franto, nebud jenom na prachy. Nam je jasny, ze se horak chlebce pujcuje za par petek nitranskym cikanum, aby si na nem zaspasovali, a pak ti to vsechno posilaj. Ale to jsou mrzky spinavy prachy potrisneny semenem, to ti za to nestoji. Koukni na tu hruzu v poslednich mesicich!
  Ale vazne: nechapu, co to je za sebemrskacstvi bejt unisono nenavidenej a porad se vracet jak dement zpatky. Pochopte uz vy dva idioti, ze vas tu nikdo nechce! a ze diskuze se vymani ze stereotypu hned po vasem odchodu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevymaní. Tvoje IQ zázračne nestúpne mojím odchodom.

   Vymazat
  2. Nesnášenej a nechtěnej. Zopakuj si to stokrát ty mamlasi než přispěješ dalšim hloupym příspěvkem.

   Vymazat
  3. Kiež by si niečo podobné opakovali aj tvoji kolegovia predtým ako pridajú ďaľší hlúpy príspevok. Určite by sa disksua vymanila zo stereotypu... :-D

   Vymazat
  4. zase jeden idiot z tech cca 10ti ubozaku, co mluvi za vetsinu - to je takovej nejklasictejsi poznavaci znak internetoveho luzra - rad rika: VSICHNI jsme tu proti tobe, NIKDO te tu nechce - pritom ses ty a tech tvejch 9 homonymnich kamosu stokrat vetsi opruz nez Nitra plna Chlebcu

   Vymazat
 21. Sedím doma, sluchátka na uších, poslouchám Gangnam style, zkouším si zapamatovat poučky z Fukuovy Ženskologie a pak otevřu tuhle diskuzi a nestačím se divit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám to podobné, už im fakt začína prehrabovať.

   Vymazat
  2. Pozaduji zakaz chlebce, chci snad prilis? Franto? Buzno?

   Vymazat
  3. Bohumile, uvedomuješ si, vôbec, že je to hlavne tvoja vina?

   Vymazat
  4. a dyt ja vim ze je, pyco, neco podobneho uz rikal Adolf vo zidech nebo ne?

   Vymazat
  5. Nejak nemám pocit, že by si si to chcel priznať.

   Vymazat
 22. Myslím, že už je zasa čas na zmenu taktiky. Fakt úž to začína byť otrava. Mám celkom zábavný nápad. Každý príspevok ktorý sa ma nejakým spôsobom bude týkať, bude 1 kredit. Budem môcť napísať len toľko príspevkov, koľko anoňoumové a pridružená výroba vygenerujú kreditov. Hráme odteraz. ;-)

  OdpovědětVymazat
 23. Tak a mám toho akorát tak dost. Navštěvuji tyto diskuze již několik let a dosud jsem vždy mlčel. Proč taky ne, zábavy bylo i tak dost. Nicméně teď, když si Horák drze dovoluje tvrdit, že mlčící většina je otrávena řáděním anonymního a vlastně sympatizuje s párkem dementů Horák/Chlebec, mám potřebu se svým individuálním hlasem ohradit a dát najevo svůj názor:

  1.) Zaprvé, Frantovy recenze nečtu. Většinou je považuji za nevtipné a hloupé. Takže hurá do diskuze pobavit se nad tím, co anonymní.

  2.) Tento krok byl vždycky požehnáním. Jenže pak se začal objevovat Chlebec. Žemle, v podstatně jsi docela sympaťák. Nijak se nelišíš od diskuzního průměru na všemožných nudných a trapných fórech, asi nebudeš zlý člověk. Jenže jsi kurva narazil, když ses domníval, že tady platí nějaká pravidla, že se tu snad nedejbože diskutuje a že tady budeš jak Katka z McDonaldu aplikovat postupy osvojené mnohaletým prděním na Idnes. Anonymní je proti tobě pevná hradba a ty jsi takový skřet, co se na ní snaží vyplazit, nehty má ulámané a zkrvavené, občas zasyčí nějakou povrchní snahu o obranu, ale působí to asi jako kdyby se Ron Weasly pokusil postavit mocnému Cthulhu. Jasně, ne každý anonymní je vtipný a najdou se i opravdoví tragédi, ale v jako celek tě převyšují asi milionkrát co se týče zábavnosti diskuze a nic s tím nezmůžeš. Takže klidně pindej dál, terč je vždy třeba, ale nesnaž se tady zavádět kurva žádné POSTUPY, ty okurko kurva.

  Tak a teď Horák. Horáku, Horáku.. s tebou je to ještě daleko horší než s Chlebem. Vsadím měsíční plat, že kdybys šel na psychoanalýzu, zjistí se, že jsi vytěsnil nějaký neskutečně traumatizující sexuální zážitek, jinak si tvůj pokus o humor neumím vysvětlit. V době, kdy jsi zcela seriózně nabízel Frantovi a osazenstvu své expy s otvíráky jsem si málem vyvrátil hubu z pantů, jak moc jsem se ti smál. Jenže tys neodtáh, ty hovnostářské smrádě, ty ses rozhodl pokoušet kontrovat všechno a všude. Jsi mimořádně tupý, nevyzrálý pitoma s těžkými komplexy a Roman Chlebec, považ, Roman Chlebec, tě převyšuje stokrát, můžeš mu říkat pane a lízat ti podrážky. A Chleba to může dělat všem ostatním lidem na planetě. To jen pro příklad, aby ti došlo, jak na tom zhruba jsi. Takže ne 6-11 idiotů, blbečku. Věř tomu, že těch, kterým lezeš krkem, je výrazně víc.

  Tímto vyzývám anonymního k větší aktivitě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ztotoznuji se s kazdym slovem

   Vymazat
  2. Recesia, fajn. Ale tak trochu nosenie dreva do lesa.

   Vymazat
  3. kunda chlebec, ty budes neco vypravet o nosenie dreva do lesa??

   Vymazat
  4. Ach jaj a ešte aj jazykovedec-slovakista. Angličania majú také pekné slovíčko... dellusional. Kukni si v slovníku. Dík za kredit.

   Vymazat
  5. dalsi zmena nicku? to je fakt uz ohrany ty voe... cely to hovno cos tu vyplodil jsem necetl, zbytecna ztrata casu. proste jen zakomplexovanej vyblitek, kterym se snazis zakrejt fakt, ze to mas v zivote tezky.

   Vymazat
  6. ty jsi fakt tak sebestředný debílek, že si skutečně myslíš, že si píšeš s jedním člověkem celé ty měsíce, viď?

   Vymazat
  7. Kdo zase nastavuje procesy? Není to někdo z ministerstva kultury SR?? Takže u CH&H nenakupuji, tam nejsem anonymním.

   Vymazat
  8. Já otevřeně prohlašuji, že jsem úplně někdo jiný, než všichni ostatní. A trošku mi ten problém s identitami připomíná Blade Runnera...a to je co říct.

   Vymazat
  9. pane pobudo nemyslim, jak jsem rekl, to cislo vas idiotu osciluje mezi 6-11... udelej si research v diskuzich a vypis si seznam, jestli to cislo notorickejch zasiracu diskuzi na fffilmu bude vyssi, tak sklopim usi. me ale strasne fascinuje, ze to par sracu vydrzelo zasirat den co den po dobu pul roku. jejich ubohy zivoty bez naplne bych chtel zdokumentovat, mohlo by to bejt dost zajimavy. To uz neuzitecny nerdi v roce 2013 nehrajou LARPy a nebehaj s drevenym mecem po lesich nebo co???

   Vymazat
  10. Já tvrdím, že vždycky lepší běhat s dřevěným mečem po lese nežli s ním dělat to co ty a pchát si jej do otvorů který na to nebyli původně určeny...

   Vymazat
  11. otvor bez otvoru jako hrad bez hradu, otvory nebyly - nejdriv potrebujes vic nez dvojciferny IQ, nez se se mnou budes poustet slovnich bitev

   Vymazat
  12. Dvojciferný? To bych měl nejmíň raz tak vysoký jako ty Horáku, to by nešlo!
   A do slovních bitev s tebou by se mohlo pouštet i týden vysraný hovno dvou letýho downíka a kontumačně by zvítězilo, to si nenamlouvej.

   Vymazat
  13. ty si myslis, ze dvojciferny cislo je nejaka cifra, kterou muzes nasobit nebo delit a urcit tak, ze ja mam dvojnasobne mensi IQ? :D ty jsi jeste vetsi ikveso, nez jsme doufali... a mas pravdu, hovno dvouleteho downika by mozna vyhralo - o to je mnohem vic na povazenou, ze ty prohravas. Nejak nedokazu vymyslet, k cemu te tedy mam prirovnat. K hovnu polomrtveho prvoka mozna?

   Vymazat
  14. ty si myslis, ze polomrtvy prvok produkuje hovno? :D ty jsi jeste vetsi ikveso, nez jsme doufali...

   A asi tě to šokuje Horčo ale dvojciferní číslo se dá delit i násobit. Názorne předvedu abys pochopil i ty: napr. 20:2=10, 15*3=45. Dokonce, a já doufám, že sedíš, se dá i spočítavat a odpočítavat. Magic!

   Vymazat
  15. ano, ale ja jsem neuvedl konkretni cifru, napsal jsem jen "dvouciferne cislo" a ty tvrdis, ze to je porad dvakrat vic nez mam ja, coz je uplnej nonsens. a ano, prvoci sice neserou, bylo to mysleno tak nejak obrazne... bravo, mozna nejsi tak debilni, jak se jevis. i kdyz teda po N ve slove dvojciferny se pise tvrde Y...

   Vymazat
  16. Horčo, tak snad naposled, abychom se mohli vrátit ke konstruktivnejší diskuzi vo tom jaká seš ty nezajímavá pýča a já panic co si nikdá nevrznul, dobrá?

   Já tvrdím, že kdybych měl "vic nez dvojciferny IQ" (© by Horák) měl bych nejmíň raz tak vysoký jako ty Horáku. Příklad: ty máš IQ 50 (oba víme, že ani zdaleka, ale je to jenom příklad Honzo!) a jestli mám ja jednou takový je to 100, že jo? 100 je víc než dvojciferný? Je. No tak vidíš Horčo. Ještě vždy se nechápeme?

   No jo a tvá jediná pomoc v nouzi - gramatika. Na někoho kdo delá ve svých příspěvcích víc chyb než já, seš ňákej moc hustej. Jestli vo tom nevíš i chybějící diakritika je chyba, nezajímavá pýčo.

   Vymazat
  17. tak jeste naposled, napsal jsi doslova: "Dvojciferný? To bych měl nejmíň raz tak vysoký jako ty Horáku"

   - cili tvoje chaba obajoba ted tady, ze nejsi uplnej idiot, je smesna a jen dukaz toho, jak moc tizi tvoje srdicko, ze jsem ti ted tak hrozne nalozil. clovek s nadhledem by se na to vysral, ale ty ne. ty se do toho zamotas jeste vic a zacnes tu vykladat ve trech odstavcich, jak jsi to vlastne myslel. Tak ja ti to vysvetlim - kdybys mel dvojciferny IQ, tak mas od 10 do 99. A je uplne irelevantni, jestli je dvakrat tak vysoky nez moje, protoze porad bude tvoje IQ v mezich totalniho idiota a prumernyho idiota. Jinak, kdybys byl opravdu inteligentni, tak to s nadhledem prejdes a potichu zmizis z diskuze a zachovas si tak aspon nejakou dustojnost. ale ty ne, ty se zesmesnis jeste vic. ale tak aspon me bavis :D :D

   Vymazat
 24. lízat MU podrážky, samozřejmě. Jsi mě rozčílil, vole.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty asi o lízání a podobných věcech přemýšlíš hodně často co? Copak se ti v mládí přichodilo nehezkého?

   Vymazat
 25. Stejně za všechno může Fuku tím, že si nabalil tu fidlající sukubu, která mu zakázala kamarádit se s anonymním, řkouc že by se měl raději vídat s boháčem Kubíkem. Fuku pak přepadl mamon, nenapsal recenzi na Promesea, jak slíbil, začal postovat nudné články a nebýt Grudla, tak jsme se snad ani nezasmáli. Jo a v neposlední řadě mu do bytu nastěhovala toho vypelichaného zajíce, z čehož Chuckyho klepla pepka.
  Vrcholem pak byla trilogie ženskologie, na kterou se chytil HomoHorák a dílo zkázy dokončil. S Chlebcem by si poradil anonymní sám, kdyby mu Fuku býval nehodil klacky pod nohy zrušením anonymní diskuze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak Fuku aspoň nějakou nabalil a už byla dokonce několikátá v pořadí, takže měl tolik sebevědomí, že se neváhal podělit o tajemství jeho úspěchů, na kterém to všechno závisí - říct holkám před barákem: A budeme teď spolu mít sex?

   Za to ty jsi ještě o žádnou nezakop. Měl by sis tu Ženskologii a rady od Horáka přečíst ještě tak 10x a pak vyrazit ven a taky nějakou nabalit. Není čeho se bát. Naopak, myslím, že pokud v těchto diskuzích bude chybět tvoje zbytečná přítomnost, nic se nestane. Možná pak přestaneš bejt úplně zbytečnej i pro praktický život.

   Vymazat
  2. Teď jsem se tedy pěkně zastyděl. Máš mě prokouknutýho...

   Vymazat
 26. Ja jsem si dneska na snidani namazal chlebec homohorakovou pomazankou a bylo to strasne hnusny. Jeste ted to cejtim na jazyku. Tfuj!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale tak pořád to je lepší než pomazánka od tvého fotra, kterou jsi dostával celé dětství přímo od jeho zdroje ne?

   Vymazat
  2. myslis syrovou pomazanku ?

   Vymazat
 27. Horáku, ty pyčo vymrdaná!!! Nebýt tvýho posranýho příspěvku v 14:54, mohl bejt tato diskuse čistou esencí FukuFilmu. Ale ty nééé, ty tam musíš začít mlet hovna, který se týkají filmu! Hajzle.

  OdpovědětVymazat
 28. Nenymní Nenym = Horák = hovnofil

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nech je to ktokoľvek, sundal Bimba dole ukázkovým sposobom.

   Vymazat
  2. Zase jsi se projevil jako idiot chlebec. horák alias nenym nesundal nikoho, jenom ukazal svoji podradnou uroven hned prvnim prispevkem pod jinym jmenem. Jedinej, kdo si z toho masti brko jsi zase akorat ty. Kazdy prispevek od vas dvou je esence hlouposti. Proto jste tak na obtiz. Kdyz nekdo neumi napsat jedinou vtipnou vec ze sta pokusu, tak tu rozhodne neni vitany.

   Vymazat
  3. nejsi tu tedy vitany... 906. vem drevenej mec a mazej zpet larpovat do lesa

   Vymazat
  4. ... řekl horák a rybičkou si uřízl špičku nosu na svý dřevěný hlavě.

   Rád vypadá drsně.

   Vymazat
  5. anoblbče... zajedno si mylis humor s ponizovsnim inych a zlomyselnostou, zadruhé ak by som niekedy hľadal obecenstvo pre svoj humor, určite by som ho nehľadal medzi bandou tupcov, ktorí onanujú v kruhu nad tým ako fajnovo sa vedia vysporiadať s chlebcohorákem. :-)

   Vymazat
 29. poprosim vsetkych anonymnich ktora sa ma snazia nevtipne poucovat o tom co je vtipne a nie aby si prestali srat do vlastneho hniezda. a nenymni ta pmazanka bola skvela zchuti som sa zasmial. a verim ze som nebol sam

  OdpovědětVymazat
 30. sorry na telofene sa fakt priserne pise. a este to aj mrzne. :) a tiez dik za kredity nestacim minat.

  OdpovědětVymazat
 31. Hornouheráci dokazují svůj smysl pro humor, když volají Klausovi nebo v hornouherské partičke nebo v super seriálu priatelia ...

  ... nebo tady.

  A zapomněl jsem na spostu humoristických spisovatelů a spoustu výborných komedií a divadelních her, kterýma jejich ukrutně dlouhý a bohatý dějiny dosalova přetejkaj. Tradice je tradice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. blbecku, tvrdil som niekedy ze som vtipny? ;) zato tebe by ti niekto mohol vysvetlit ze byt cech nie je synonymom slova vtipny. Dokona ak by to mal nezavisly pozorovatel hodnotit len na zaklade fff tak by sa mu cesi javili ako smiesni o vlastnej dokonalosti presvedceni ufnukanci. cest vynimkam.

   Vymazat
  2. Chcete humor? tak jo.

   V ordinaci:

   "Tak kde vas picha pane Chlebec?"

   "Honza? Vetsinou u nej doma, nekdy v aute"

   Vymazat
  3. A já mám další bžundu:

   Onan Chlebec a anonymní vypnou počítač a přestanou zasírat diskuze zvratkama. -Hahahaha. A ten fór ještě neskončil: Poté jdou do postele osouložit svou přítelkyni. LOL Chápete pointu? 1) Tito zoufalci nikdy nevypínaj počítač 2)Jsou to všechno buzny a za 3) Takže nejenže nemají přítelkyni, ale dokonce ani "chlapi" typu Jan Zelenka (http://www.youtube.com/watch?v=Rarfao_mIKM) o ně nejeví zájem...

   Vymazat
  4. Ty jseš horáku tak strašně dobře maskovanej...

   Udělej si ještě víc duchaplnejch nicků, když chceš, máš to ale marný hošánku, nás anonymních bude ale vždycky víc.

   Vymazat
  5. Ty jsi na toho Horáka hodně fixovanej co? Copak ti udělal nehezkého a traumatizujícího?

   Vymazat
 32. slusny pokus, teraz este trochu potrenovat prednes a kupit si lepsie handry, ruzova sa nosils minule leto.

  OdpovědětVymazat
 33. Chlebec, ty bys mohl opravdu nudit za vlast!

  Opravdu! tahle úmorná diskuze ve který už není špetka srandy mě donutila napsat příspěvek a postavit se na stranu anonymních.
  Horáku tys měl jeden jediný konstruktivní příspěvek kde píšeš, že zavedením plusů a minusů u komentářů by se pravděpodobně vykillovali ty vaše kýbly nudy, co tady předvádíte.

  Člověk se těší na každou novou frantovu recenzi, jak si pěkně počte komentáře, ale místo toho tu najde jen chlebcovsko-horákovský plevel.

  Vzdejte to kurva, vždyť už vám to nepíšou jen anonymní, ale přidává se i tiché obecenstvo!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no tiche obecenstvo spis nebavi ty kyble blitek smichanejch s ridkejma srackama, ktery tu vylejvaj anonymni, Jime Klobo

   Vymazat
 34. Franto, dík za doporučení. Poslechl jsem si palce, přečetl recenzi a kino bylo jasný. Perfektní zážitek bez kompromisů.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.