13.2.13

Google komedie trailer + chat dnes!

Vince Vaughn a Owen Wilson v komedii o Googlu. Trailer a live chat dnes večer. Uvádí Conan O'Brien.Podrobnosti zde.

5 komentářů:

 1. Horák má mezi vočima místo nosu použitou šprcgumu.

  OdpovědětVymazat
 2. Horákovi se líbí Babovřesky a masturbuje při jejich sledování

  OdpovědětVymazat
 3. vy dva jste tak zoufali, ze jste me poprve rozesmali. ale asi jinak, nez jste zamysleli. hlavne teda 978 je exkluzivni exemplar. takovyho vytrvalyho a totalne mimojdniho idiota jsem v diskuzi hodne dlouho nepotkal. ale tak zkus dalsich 1000 pokusu, treba to jednou bude fakt vtipny.

  OdpovědětVymazat
 4. No to by bylo aby to sem Franta jako PR agent googlu nenahodil ze jo. 2 vycpeli komici a moderatorem je ten pribuznelej Connan O'Brien. Za todle fakt bulvam nasoli tak maximalne chlebcohorak. A nejhorsi na tom je ze si prave ted Franta vycpava drzku chlebickama na rautu premiery Mrdovresky. (zavidim jen trochu, ty chlebicky)

  OdpovědětVymazat
 5. Jo Fuku, přestaň už lézt googlu do prdele. Smiř se s tím, že Tě tam nevzali, protože tam zkrátka nepotřebují sexkoučera s čivavou ve slipech a Kubíkem na balkonĕ. Ne znamená ne, což pochopil i Horák, našel si proto Chlebníka a jak jim to dnes klape...

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.