14.2.13

Recenze: Babovřesky - 30%

Do vesnice Babovřesky přijíždí nový mladý farář, který se jmenuje Šukal Prcal Mrdal Šoustal (Lukáš Langmajer), což nelibě nese zdejší sedm zlých důchodkyň - drben. Kromě toho do vesnice přijíždí jeho rozvedená sestra (Lucie Vondráčková), která se zamiluje na první pohled do Adama (Jan Dolanský), který zde zdědil sídlo po čerstvě zesnulé stoleté hraběnce, které chtějí zdejší vidláci podvodně získat. Kromě toho to shodou pikantních nedorozumění vypadá, že Píchal Jebal Gaylord Santorum Šoustal souloží se svou sestrou, a ta kouří starostu, který omylem střelil  Kundylízal Homofagota Šoustala do penisu, když chtěl zastřelit holuba s průjmem, a má opuchlá varlata, protože ho do nich kopla manželka (Veronika Žilková). Ale je to všechno jen nedorozumění...Mezi Zdeňkem Troškou a filmovými recenzenty vládne jistá forma nadřazeně noblesní nenávisti, vyplývající především z toho, že Troška má diametrálně odlišný vkus (co se týče skoro všeho, počínaje humorem a konče erotikou) než většina recenzentů. Troška si dělá legraci z recenzentů, ti si dělají legraci z něj, Troška recenzenty nezve na projekce a večírky, oni ho nezvou na křty svých dětí, a tak dále. I před slavnostní premiérou Babovřesk Troška vtipkoval, že "Paní Spáčilová vám zítra ten film vysvětlí". Což, obávám se, není pravda, protože ta ho vysvětlila už předtím a dále se mu věnovat nebude.

Díky Troškovi ale diváci jeho filmů vědí, kdo to ta Spáčilová je, takže se když farář honil důchodkyni s křikem "Horáčková, já vám dám co proto!", spokojená divačka vedle mě mohla podotknout ke svému manželovi "Škoda, že se nejmenuje Spáčilová, to by bylo super".

Po projekci následoval večírek s gulášem, šodó buchtičkami a tlačenkou, na kterém jsme si s producentem filmu, panem Zdeňkem Kubíkem, vyříkali, že se nenechám nijak ovlivnit a recenzi napíšu nestranně jako vždy:Takže, nestranně a bez emocí: Babovřesky jsou, stejně jako předchozí Troškovy filmy, k nepřežití.

Ale tentokrát mnoho nechybělo k tomu, aby to bylo jinak!

Ústřední zápletka tentokrát má jistý komediální potenciál a smysl, kdy mentálně a empaticky zdevastovanou vesnicí, mezi jejími postapokalypticky retardovanými obyvateli, proplouvá trojice normálních, sympatických postav: Řiťopich Langmajer, Vondráčková a Dolanský. Ti jsou opravdu víceméně sympatičtí, lidští a na rozvíjející se heterovztah Vondráčkové a Dolanského je radost se koukat. Opravdu, neironicky.

To je prokládáno zemitým humorem, který skýtá víceméně ucházející zápletku (samozřejmě nesmyslnou) a adekvátní komediální herecké výkony (!!!), kdy například většina hnusných bab a slizkých vidláků má správnou komediální dikci, která by dobře fungovala v nějaké Vorlíčkově taškařici (v dobách kdy Vorlíček byl ještě svéprávný, nikoliv dnes).

Naprosto žádný problém jsem neměl s kamerou, výpravou, nebo s ústřední odrhovačku Karla Vágnera (jenom si snad mohli trochu připlatit a nemusela být celá hraná jen na synťáky).

To všechno bylo dejme tomu na úrovni starého Slunce, sena..., což nikdy nebyl film mého srdce, ale nepokládám ho za zločin proti lidskosti.  Dokonce mi nijak zásadně nevadil všudypřítomný product placement, který dosahoval jakési specifické úrovně metahumoru.

Většina problémů Babovřesk (a není jich málo) pramení z toho, že film má DVĚ A ČTVRT HODINY, což je asi tak o hodinu víc, než by měl mít!

Možná existují (celosvětově) nějaké laciné situační komedie, které mají dvě a čtvrt hodiny, ale mnoho jich nebude a na žádnou si teď nemohu vzpomenout, kromě Costnerova Poštáka - Posla budoucnosti.

Babovřesky jsou k nepřežití především kvůli tomu, že je v nich mnoho věcí, které v nich nemají co dělat, natočených nikoliv bez tempa, ale snad záporným tempem. Týká se to jak postav, které jsou představeny, něco je s nimi rozehráno a pak už se neobjeví (cikánka Lucie Bílá, drbny komunistky), tak i jednotlivých scén, u kterých je vám pointa jasná pár sekund poté, co začnou, ale přesto na tu pointu musíte čekat dlouhé minuty, aniž by se mezitím dostavily nějaké mezipointy, ospravedlňující to čekání.

True story...

Kdyby se to všechno opravdu RADIKÁLNĚ prostříhalo, například na 80 minut míst 133 (a to jak celé scény, tak jednotlivé záběry), odvážil bych se tvrdit, že by výsledkem mohla být nejlepší Troškova komedie za posledních 15-20 let, které bych mohl dát něco okolo 50 procent. Vražedný 133minutový sestřih by pak mohl vyjít až na BluRayi různých nosičích.

Tohle hodnocení Troškova stylu humoru ale platí pro mě a možná i pro vás, protože jste v životě viděli mnoho různého filmového humoru. Troškovi diváci ho pravděpodobně tolik neviděli, takže dávají přednost tomuto pomalému tempu, kde si každého bimbáska, lulánka a kulky mohou labužnicky vychutnat, zopakovat si ho několikrát nahlas pro sebe a pro manželku, a nejsou obtěžováni tím, že už o minutu později následuje další vtip, který jim naruší vychutnávání toho předchozího. A to není míněno jako nadsázka: Schválně jsem si na to dával pozor, a opravdu ve filmu byly dlouhé, několikaminutové úseky, kdy se v celém velkém sále (plném především Troškových fanoušků) nikdo ANI TROŠKU NEUCHECHTL! Ale pochybuji, že to většině z nich vadilo. A nemyslím si, že to má něco společného s inteligencí ve smyslu "IQ".

Český filmový humor nemá v posledních letech na Růžičkové ustláno, a obávám se, že předpokládané megatržby Babovřesk tomuto stavu příliš nepomohou...

303 komentářů:

 1. Nemám slov, 30% Troškovu filmu...venku sněží..Promeseus...balkon...Lidice...miluji Horáka..už sem nevkročím

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak je to o nicem, alespon to video s Kubikem automaticky nasledovane celym zbytekm ffchanelu to zachranuje. Albertovo Dis, bo co....

   Vymazat
 2. Zajímavé - po skončení traileru na Babovřesky mi Youtube nabízí trailer na Twilight. Očividně v Googlu zamakali a vylepšili algoritmy na propojování stejně kvalitního obsahu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady by bylo dobre nechat si zkontrolovat hladinu estrogenu. Prehlizeni Twilightu je urcity symptom.

   Vymazat
  2. Twillight jsem nevidel, ale podle tohohle http://www.youtube.com/watch?v=JdCAQirclMg kondenzovaneho traileru by mozna nemusel byt zly.

   Vymazat
 3. No politicky korektni az k uzoufani. Na chatu me varovali at nemam prilisna ocekavani. Tak alespon stavbu zamenit za stav a "na 80 minut míst 133" na kino s vetsim poctem sedadel.

  Je to vystrasujici jak slune, tohle je snad prvni zcela inertni recenze v dejinach fffilmu. Dokonale gray.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedám vám recept na úspech, ale môžem vám povedať recept na zlyhanie, a ten znie: "Skúste sa zavďačiť všetkým." (Herbert B. Swope)

   Vymazat
  2. az mi prislo trapne, ked som si to precital. Sa premenuj na mirek dusin. To nemozes mysliet vazne taky kokot nie si. Neverim.

   Vymazat
  3. Chlebec, ty kokotko, František ti haní tvého oblíbeného Pošťáka, kterého mají rádi jen dva lidi, ty a Kostner. No není to k posrání? :-D

   Vymazat
  4. Som zvedavý kedy na mňa vytiahne Vodný Svet. Už sa teším. ;-)) A kěd už sa ako tak vylížem z tých rán, dorazí ma porovnaním Správy vo Flaši s novým IronManom..

   Vymazat
  5. Vodní svět je celkem dobrej, sic na konci sou takový jako trapný triky, ale atmošku to mělo.

   Vymazat
  6. Bohuš, bratku. Viem, že máme nejaké nezhody, ale za takéto veci ťa mám rád. Respect.

   Vymazat
  7. Ty šulíne, srovnávat Vodní svět a Pošťáka je jako srovnávat Ghostbusters jedničku a dvojku... kvalita klesá o tři zasrabé ligy níž. Takže Vodní svět je koukatelný, o tom žádná, ale Pošťáka si strč do řiti a neser.

   Vymazat
  8. Šulína máš v gaťách.

   ...jáj.. fakt. Musím vymyslieť nejakú lepšiu urážku.

   Šulína máš v puse!

   ...ešte tomu niečo chýba.

   Debile!

   Vymazat
 4. Odpovědi
  1. cekal jsem animovane gify, cekal jsem paradigm shift, cekal jsem Kubika slibujiciho nejake lepsi projekty, na ktere mu toto vydela, cekal jsem Kubika znehodnocujiciho menu, cekal jsem vyrceni otazek, na ktere odpovedi je koks, cekal jsem Romanovo nudne tatkovske mentorovani.. a co z toho jsem dostal?

   Vymazat
 5. Kdo je ta zrzka v 1:13 z traileru?

  OdpovědětVymazat
 6. Ze slov jako lulánek mi je šoufl, proč nemůžou použít na férovku normální slova jako penis, nebo kokot, čůrák..prostě něco, aby jim konečně došlo jaká jsou všichni hovada?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protoze by to ty pyco, kundo, kravo asi nebylo vubec vtipny ne?

   Vymazat
  2. Za to lulánek je ohromná řachanda, že? Bimbásku.

   Vymazat
  3. tak ja myslim, ze ta tragicnost spociva v tom, kdyz se divi, ze se penis (aka voteva) a vagina pouziva na mrdani

   Vymazat
  4. Asi v tom je ten vtip, že jim po minutě dojde, že lulánek je to samé jako penis ..a pak si doma vtipně upečou kozodorta a daj ho vtipně dědečkovi k osmdesásátinám, aby mu připomněli, že lilánek už mu nefunguje a celý to je tak plné slunce a lulánků...

   Vymazat
  5. BTW zitra mam narozeniny, jenom nemam nikoho kdo by mi kozodort upekl, tak ale do osmdesati je jestee casu dost.

   Vymazat
  6. Slovo LULANEK se, pokud vim, ve filmu vubec nevyskytuje

   Vymazat
  7. No teď si nám zachránil diskuzi pyčovole, takhle se nedělá PR.

   My si stačíme zkurvit diskuzi sami, žluťásku....

   Vymazat
  8. Spacilova fights back & backs my story: "Snímek připomíná malé dítě, které právě ve školce pochytilo své první sprosté slovo a zálibně ho papouškuje, žvatlá a omílá po celé hodiny, aniž v objevitelském nadšení vůbec tuší, co znamená."

   Vymazat
  9. Doprdele co se to tady deje, Franto? Proc si nam sem k chlebcohorakovi prihodil i toho Kokotkubika? To tu ted jako mame uz 3 tydle vosousty? No potes... to mame za vernost.

   Vymazat
  10. Ešte teraz ma bolí čelo po spontánnom facepalme ktorý si mi spôosobil. Chceš ma zabiť Monogamní...? A vôbec. Solíš, Solíš?

   Vymazat
  11. chleba po stopadesate ti nebudu vysvetlovat proc nesolim, tak natvrdlej snad nejsi ani ty. Krom toho videl si to video kde Kubajzl cpe Fuku ty prachy. To je skandal jeste po me chtit naky drobny!

   Vymazat
  12. A prečo nesolíš? Nepripadá ti to trápne nesoliť a rozdrapovať sa tu rečami vernosti? Fuj, že ťa hanba nefackuje.

   Vymazat
  13. Vsechno se neda koupit za penize, ani laska ani vernost. pro tebe je to tezke pochopit a proto obdivujes Kubika, zejo?

   Vymazat
  14. Vyzerá to tak, že pochopenie rozdielu medzi rešpektom a obdivom sa nedá naučiť v škole, ale len tým, že človek niečo v živote prežije. A možno nikdy. Je kopec malomeštiakov alebo vidlákov čo budú celý život pozerať na tých druhých.. za plot, či do okna a zožierať sa závisťou, pretože sami v živote nič poriadne nedosiahli.

   Vymazat
  15. bla bla respekt bla bla obdiv, lidi co dosiahli, lidi co nie. Chleba obdivujes napr spolecnosti jako BP a Exon? Ty prece taky maji ohromnej uspech ne? A samozrejme tvuj respekt.

   Vymazat
  16. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  17. Hlúpe zovšeobecňovanie. Každý má predsa svoj rebríček hodnot, nejakú životnú cestu ktorá vyformovala jeho morálku a videnie sveta. Prečo by som akože mal rešpektovať korporácie. A prečo si tak naivne myslíš, že rešpektujem Kubíka zrovna kvôli jeho peniazom. Ja ti poviem úplne presne prečo ho rešpektujem. Rešpektujem ho preto, lebo sa nebál na plnú hubu povedať ako žil, rôzne aj pre niekoho trápne veci zo života nezatĺka, je to súčasť jeho príbehu. Väčšina ľudí pri sebemenšom náznaku strápnenia sa maže svoje príspevky na FB a podobné veci.. vlastne kopec ľudí práve preto zostáva v anonymite.. pretože napr. nechcú aby im niekto mohol vyhodiť na oči niečo z ich virtuálneho života.. je pre nich pohodlnejšie nemať zodpovednosť za tú digitálnu stopu čo za sebou po webe ťahajú... čo sa týka toho ako ľudia dosahujú úspech a lustrovanie ľudských charakterov od čierned do bielej cez všetky stupne šedi. Dalo by sa o tom polemizovať, ale TUNA a s TEBOU to podľa mňa nemá cenu. Aspoň doteraz som si nevšimol že by sa podobné debaty stretli s pochopením. (a diskusie k ženskologii som nečítal, takže netuším ;-)

   Vymazat
 7. Takze jestli jsem pochopil spravne recenzi, tak kdyby se hodina filmu vystrihla a zbyla hodina a ctvrt nahradila necim vtipnym, tak je z toho vlastne docela dobra komedie ne?

  ad. Kubik - ze si to spolu rozdavaj na vysocanskym balkone asi neni zadny tajemstvi, ale ze za to musi chudak jeste platit jsem netusil...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ja nevim zni to divne, jako pan Fuku, nebo pan Hitler je v poradku, ale pan Kubik? To asi neklapne.

   Vymazat
  2. Douam ze na tom ta homoklada prodela(vlastne ty 2 homoklady :-), ale to bych chtel asi moc co?

   Vymazat
 8. dik za ten ffchanel ... ten albert je desne mily pes. a to teda male plemena moc nejak nemusim. Co to je za krizenca, neda sa to namnozit? zobral by som jedneho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to hodne velka civava (pravdepodobne krizena s Jack Russelem). Kdybys vedel jak ho namnozit, mam eminentni zajem.

   Vymazat
  2. je potreba samice; samice od psa

   Vymazat
  3. 1) vyndat alberta ze slipu
   2) najit samici podobneho designu jako albert
   3) aplikovat alberta na zada samice
   4) cekat, az se mu vybavi hratky s chuckym

   Vymazat
  4. je to dualni problem k problemu jak zaridit, aby se nikdy nemnozil Horak

   Vymazat
  5. Do hajzlu, čubkologie is BACK!

   Vymazat
 9. Franto, kde je nejaky analni beleni? Kde jsou odporne prsy? Kde je nejaky komentar k full frontalum? Alespon, ze jsi prozradil prijmeni anonymniho - Homofagot. Mimochodem, Albert hrajici na klavesy za videem s Kubikem ma naznacit, jak divak bude trpet pri sledovani Babovresk?

  OdpovědětVymazat
 10. Podobně dlouhá (možná ještě delší) a mnohem lepší komedie je například Nebožtíci přejí lásce (Avanti!). :)

  OdpovědětVymazat
 11. rovnez mnohem lepsi a delsi komedie je ten novej ceskej "krimi" serial, co prave vysila ct; vidim 1. dil a uz jsem uhadl 3. repliku

  OdpovědětVymazat
 12. Kubiku! Za tohle pujdes rovnou do pekla!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trzby budou pres padesat mega takze me muzes vykourit :)

   Vymazat
  2. myslim, ze bys mu i tak musel zaplatit
   stary zvyky, ale todle neni hauptbahnhof pred 20 lety!

   Vymazat
  3. Čačaný, za koľko by si vlastne do toho išiel ty?

   Vymazat
  4. Furt hetero, Romane, ale ten zajem me tesi.

   Vymazat
  5. Ja tiež, aj keď Kukina ma trošku vyvyklala s tou pansexualitou.. predsa len, mám rád pekných ľudí, aj keď by som s nimi nechcel mať sex, ale to som odbočil.

   Myslel som, keby ti Kubík zaplatil. Keď už to spomínaš, vyzerá, že na to myslíš. Veď poznáš tú frázu.. *přání je otcem myšlenky*.

   Vymazat
  6. Ty vole Chlebec, co to tu trepeš? Ty, stará děvka, manželka taky, její ségra taky, její máma taky, tvoje máma taky, tak TY tady budeš zjišťovat taxy? Zeptej se jich, plešatý chuju.

   A druhá věc: ty tady chceš citovat české moudrosti? Vždyť než bys vyslovil, "přání", tak se posereš, Chlebec. Tak tady neosírej, čelem vzad, směr Nitra, a jeď! Běž otravovat pojebaný slovenský blogy, bratček pyčo.

   Vymazat
  7. Správy o tvojom návrate boli poněkud předčasné. To čo tu predvádzaš je len slabý odvar filmového znalca, nech mu je zem ľahká. Ty si taký čajíček.

   Vymazat
  8. Hlavne se Romane nezapomen zeptat manzelky, proc maj tvoje deti postakovi oci ;)

   Vymazat
  9. Hehe. Deti ešte nemáš, čo? O tom ako sa robia, tiež toho asi veľa nevieš.

   Vymazat
  10. je potreba samice; samice od psa?

   Vymazat
  11. Choď si o tom pokecať s Horákom, Martine.

   Vymazat
 13. Dobre zapamatovatelny odkaz na tuto recenzi: www.analnibeleni.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ASi by si mal zeditovať ten doménový kontakt. To protect the innocent...

   Vymazat
  2. Romco mas to marny, stejne te na ten balkon nevemou...

   Vymazat
  3. To neni nic tajnyho, to si dohleda kdo chce na justice.cz nebo i jinde

   Vymazat
  4. Jan Horák to zjavne nepochopil, asi sa nepozrel. Ale u Zdendu Kubíka ma prekvapuje, že nevie kto mu registroval doménu. ;-) Ale nebudem spoilerovať. Kuknite sa sami.

   Vymazat
  5. Ted druhy kontakt je kontakt na spravce DNS kterou tato domena pouziva stejne jako desitky tisic dalsich domen, ktere maji nastaveny ten samy DNS (DNS registratora a hostera, firmy GRANSY)

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  7. Seriál "Chlebec a Horák", díl 372: V minulém díle se náš milostný pár rozešel ve zlém po Honzově zjištění, že Roman myslel své tvrzení "můj postoj k sexu je čistě praktický" vážně a nechce se rozvést. Neukojený Roman doma vztekle hledá důvody, jak dokáže žít Honza bez něj a zjistí pravdu o nové známosti Horáka s bohatým mogulem Zdeňkem Kubíkem, který zahrnuje svého nového partnera luxusem, stejně jako zajímavou prací v podobě registrování nových domén pro jeho business. Z obou bývalých milenců se stávají v diskuzi FFFilmu nepřátelé. Co se bude dít dál? Pokvete Horákův nový vztah se Zdeňkem a Roman vydrží hrát si na heterosexuála s rodinou nebo se k sobě vrátí? Neobjeví se nový partner, který zamíchá kartami?

   Vymazat
  8. V úvodu dílu 373 si Roman naplno uvědomuje, jak jsou vztahy na dálku chatrné a pokouší se zvrátit situaci tím, že Horákovi posílá krabici se svými týden nošenými trenkami. Horák tráví hodně času v práci, vývoj jeho nového typu klystýru finišuje a Romanovy trenýrky se dostanou do Kubíkových rukou. Jejich aroma úplně omámí jeho smysly, nakonec se rozhodne Romana navštívit. Naše hrdiny opouštíme, když Kubík kupuje karafiát, nasedá do auta míří do Nitry.Horákův patentovaný klystýr získává certifikaci a jde do výroby.

   Vymazat
  9. Chalani, ja to čítam, aj sa snažím nájsť v tom niečo vtipné, čoho by som sa akože chytil a zareagoval, ale nedávate mi šancu, proste ma to k ničomu neinšpiruje.. vždy ma fascinoval český art of trolling.. čierny humor... bez rešpektu, ale toto čo tu predvádzate musí baviť fakt len nejakých zúfalcov ktorých pobaví akákoľvek zmienka o mne a horákovi v jednom odstavci. A toto nie je snaha o odpis, toto je smutné konštatovanie.

   Vymazat
  10. souhlasim... utesuje me fakt, ze typci do plozeni toho hovna investovali treba pet minut a celkem investovali do psani hoven o chlebcoj a horakoj uz mnoho hodin ne-li dni... az budou jednou chcipat na rakovinu prostaty a bude jim zbyvat den zivota, tak si v bolestech mozna zalitujou toho, ze neinvestovali tenkrat za mlada svy hodiny bez bolavych genitalii do neceho smysluplnejsiho

   Vymazat
  11. Wau, ale teba sa im podarilo inšpirovať. Prvýkrát som sa pri čítaní tvojho príspevku zasmial ;-) Aj keď len cez slzy, pretože, ak sa to stane mne, tak to budem ľutovať úplne rovnako. ;-)

   Vymazat
  12. Horaku, pri rakovine prostaty te neboli genitalie. Ne ze bych o tom moc vedel ale fakt myslim ze ne. A napr. Ty, Kubik a Chlebec jste picusove a velci(Kubik samo nejvetsi to je uplne jina liga nez vy 2 nuly) ale neco takoveho vam presto nepreji. Tak to sem taky netahej prosim.

   Vymazat
  13. tady jde o tu poentu - a to je ta, ze az ti bude zbejvat hodina zivota, jeste si vzpomenes na ty hodiny, cos promrhal picovinama. a treba si vterinu pred smrti vzpomenes i na me!

   Vymazat
  14. Mimochodem, kdyz mas problemy s prostatou, napriklad se zvetsuje, myslim, ze genitalie, predevsim pytel, to sakra pociti...

   Vymazat
 14. Pro zajimavost - v CR je prijmeni SOUSTAL petkrat rozsirenejsi nez treba prijmeni TROSKA
  http://www.kdejsme.cz/prijmeni/%C5%A0oustal/hustota/
  http://www.kdejsme.cz/prijmeni/Tro%C5%A1ka/hustota/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vysmahni kubiku, nevotravuj tady vzduch.

   Vymazat
  2. Ahoj Zdendo, ted jsem te zahledl v nejakem vychodonemeckem pornu, Josefina si tam tvym ocasem lakovala nechty.

   Vymazat
  3. Pokud ti je tak 12 tak to bylo docela vtipny, jinak slabota

   Vymazat
 15. To docela hazarduješ se slovem zajímavost, Zděndo....teda promiň, pane Kubíku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak pro me je to prekvapive zajimave ve svetle toho, jak si kazdy mysli, ze je to jmeno nepravdepobne ci dokonce neexistujici. Myslim ze to je zajimave pro ledaskoho, ocivividne pro tebe ne. Predpokladam, ze se tady ted vynori par desitek anonymu co budou tvrdit, ze to pro ne zajimave take neni....nebo naopak :D

   Vymazat
  2. Pro me je zajimave a pritazlive vsechno co se nejmenuje Kubik a nema to takovou vopici drzku jako to hovado nade mnou.

   Vymazat
  3. Nefandi si, Kubík, neser tady a plav...

   Vymazat
  4. Ja si predstavuji ze vsechny tihle nicky jsou jeden clovek co si furt akorat meni ten svuj anonymni nick.

   Vymazat
  5. ja, kdyz na nove/v novinach/na nadraznim wc vidim reklamu na Babovresky/Hranare/.., tak si predstavuji, ze to ti lide mysli vazne

   Vymazat
  6. Pane Kubiku, je jich tady zhruba 5 vic aktivnich, 10 celkem. A da se na tu demenci zvyknout. Jeden z tisicu pokusu je i lehoulince vtipnej. To neplati pro anonymniho 978, kterej je tak vtipnej, ze trosku lituju toho, ze neprichystal nejakej valentynskej for pro Oscara Pistoriuse.

   Vymazat
  7. Ty voe, zkurvená koalice Kubík - Horák je snad ještě teplejší než podělané duo Horák - Chlebec... to, že se bukvice stahují okolo filmu, se vědělo, ale že se ty největší homoklády budou houfovat u fffilmu, to jsem netušil. A Horáku, netěš se, Kubík nastaví jen za prachy...

   Vymazat
  8. Pro homokládu každý homokláda

   Vymazat
  9. Za těch padesát mega zařídím v pekle extra kotel hned vedle Havla. :-P

   Vymazat
  10. Tak už došly výsledky z laboratoře.

   Horákova blbost má objem přesne jeden kubík.

   Vymazat
  11. laborator anonymniho 978, kteremu je 17 let a snazi se zapadnout mezi zdejsi intelektualni elitu neuspesnymi vtipny??? delas tam exkurze? dam ti krabici od bot plnou hoven jako vstupne

   Vymazat
  12. Hele, Horák, nedělej se, stejně všichni víme, že se ve skutečnosti jmenuješ Fučík!

   Vymazat
  13. Horák se radši projevuje písemně.

   Však vono se taky řitním otvorem místo pusy špatně artikuluje.

   Vymazat
 16. Ach jo, tak ono to není ani tak blbé a nepovedené aby to bylo vtipné ale je to jen nudně blbé. No, já tu oběť podstoupím a stáhnu si to až to někde bude.

  OdpovědětVymazat
 17. Hej místní hornouheráci vole, včera dávali na barrandově či kde váš film Love a abych byl korektní, tak musím říct, že se mi to MOC líbíbilo. A to je, co říct.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To vazne? No me teda vubec. A to je co rict protoze mam pro hornouheraky slabost. Nebo spis pro hornouherky.

   Vymazat
  2. či sa to niekomu páči alebo nie, bude predpokladám generačná záležitosť. aspoň podľa toho čo som čítal na ČSDF. Takže Ano1 je asi mlaďas do 26r. a Ano2 staroš po 30ke ;-) trafil som?

   Vymazat
  3. Netrefil. Asi jsem mladej duchem. A nebo kecám. A sundej si tu kšiltovku, vypadáš jak Castrův pucflek.

   ... a zrovna tahle hornouherka byla hodně hezká... asi jako já.

   Vymazat
  4. Chlebajz to neni o veku, podivej napriklad na sebe ses starej impotentni paprda, ale stekas tu kolem sebe a cenis zoubky jak Chucky zamlada

   Vymazat
 18. Horáku nečekáš, že někoho, kdo si nechá místo nosu přioperovat použitej kondom, budeme brát vážně, že ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. proc mluvis v mnoznym cisle, kdyz tu jsi tak ultra retardovanej jenom ty sam ty pyco! nikoho nezajimas, uz dokonce ani me... cus

   Vymazat
  2. Horáku nebuď zase histerickej.

   Napíšu tedy správnou odpověď za tebe:

   Ne, my tě brát vážně nebudeme.

   Vymazat
  3. nauc se psat Y a I ty vyjebana hloupa pyco. kdyz uz nejses vtipnej, tak kdybys alespon nebyl tak stupidni ty smradlavej pyji

   Vymazat
  4. ... napsal horák a pak pro sichr napsal ve slově pica Y, juchů:)

   hele ale tvoji zuřivou zoufalost chápu, vono bojovat proti naší vtipnější přesile je dost náročný a hlavně marný a vysilující

   A nenos už na hlavě ten turban z použitýho hajzlpapíru. Turbany vobecně lidem, co maj úsměv jako Václav Klaus jr. neslušej.

   Vymazat
  5. chapes to, ze jsi tu sam? ze se k tobe nikdo nehlasi, protoze jsi takouvej zoufalec, ze i zbytek anonymnich se za tebe stydi? jako chapu, ze ti je kolem 17ti a moje narazky na panictvi a homosexualitu se te hodne dotykaji, ale uz se prosim uklidni

   Vymazat
  6. A necháš si mezi očima tu šprcgumu?

   Vymazat
 19. Navstevnost za prvni den:
  http://www.facebook.com/Babovresky/posts/555603044450255?comment_id=6529154

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. lidem se to libi, tak to asi nemuze bejt tak spatnej film, ne?

   Vymazat
  2. Zeman mel taky statisice volicu, takze si to Kubajzle strc do svy projety prdele. Mi pripominas toho Zeleznyho z Novy jak s oblibou masturboval pred kamerou nad cislama a grafama kazdou sobotu.

   Vymazat
  3. Na tý fotce jseš čoveče podobnej tomu inteligentovi, jak se zamiloval do I. Bartošový a pak dostal u ní doma od Rychtáře přes držku.

   Vymazat
  4. Psi stekaji a karavana tahne dal :D

   Vymazat
  5. Babovresky 2? "lidem se to libi, je to dobry film"?
   never go full retard!

   Vymazat
  6. ja vam nahodou preju at to vydela

   lidi jsou rozdilni a proto se kazdemu libi neco jineho, co by jiny nekous, druhy prijme s nadsenim..........

   byznys v dnesni dobe neni o tom ze vydelava kvalita, vydelava ten kdo dokaze navoneny a pekne zabaleny hovno nejdraz prodat .... a pokud se najde kupec, jeho boj, a do ty doby je nutno prodavat

   Vymazat
  7. čačaný lidi zvolili Zemana, tak asi nemůže bejt špatnej ne?

   Vymazat
  8. Tak ja mel na Zemana vsazeno cirou nahodou od rijna 2012 pul mega v kurzu 2,9. Vyhra jiz vyplacena. Takze si urcite nemuzu stezovat :DDD

   Vymazat
  9. czech made man nebyl spatnej film, tak ti budiz babovresky odpusteny, vydelavat je taky treba... stejne je nikdy neuvidim ani ne ruznejch nosicich

   Vymazat
  10. to je pak jasne, ja ačkoli jsem ve směru sázení a podobného typu výdělku absolutní nula nepolíbená (a vždycky budu), tak mě to taky napadlo že jsem si měl vsadit, protože ačkoliv jsem nechtěl tak jsem čekal že to tak dopadne........ ale na sazeni nemam naturu a ani prachy

   ale myslim ze bych na tu svini ani nedokazal vsadit, nejsem pragmatik

   Vymazat
  11. Z.Ko, kam se hrabeš na toho dolnouheráka Györgyho, yčovoe: http://www.bloomberg.com/news/2013-02-14/soros-said-to-make-1-billion-since-november-on-yen-bet.html

   Jen se klidně naparuj dál, nikdo jinej to za tebe neudělá....

   Vymazat
  12. Prachy ti Zdeňku přeju, ale prosím tě, zafinancuj taky nějakej výbornej film. :-)

   Vymazat
  13. Což o to, on by určitě zafinancoval - viďžejo, Pankubik! - ale výborné filmy už v Čechách nikdo netočí. Vorlíček zmagořil a Macourek umřel. :-P

   Vymazat
  14. tak hlavne to chce uputit od mentality, ze jde vo to vlizt divakum do prdele

   Vymazat
  15. Hledame noveho VORLICKA ! Ozvete se !

   Vymazat
  16. Dobra otazka. Uprimne - NEVIM...

   Vymazat
  17. ze by to bylo vo tom, kdyz mas JEN ty prachy?

   Vymazat
  18. Ča, nechcem ti kaziť ilúzie, ale podjebávaním elít na internetových diskusiách ešte nikto nikdy žiadny úspech nezískal, ani prachy nezarobil.

   Vymazat
  19. tohle je Romane asi prvne, kdy se ti povedlo neco, co hodnotim jako humor, mohl bys mi explicitne rict, kdo nebo co je ta elita?

   Vymazat
  20. Martine, ak sa niečo nabudúce budeš chieť niekoho spýtať, nenaznačuj mu v tej istej vete, že si jeho názor nevážiš, lebo ta pošle doprdele, tak ako teraz ja.

   Vymazat
  21. to je muj trejdmark, Romane; vypada to tedy, ze jsem se nemylil

   Vymazat
  22. Aj to je tvoj trejdmark, zachránovať v poslednej chvíli situáciu konštatovaním v štýle "ja som to vedel..." si trápny. Fungovalo to vôbec niekdy na niekoho?

   Vymazat
  23. kdybys nedelal nanu (tm), mohli jsme si jednu iteraci usetrit; tak uz vybal, kohos myslel tou elitou, at muzu byt trapny a znovu (apokalypticky) rict, ze jsem to vedel (tm); a vysmat (tm) se tomu, doprdele, vo co mi asi slo, ty somar (tm)!

   Vymazat
  24. Na rozdil od tebe, Cacany, mam daleko vic nez "jen ty prachy". Ty ale nemas ani to.

   Vymazat
  25. neni to videt; jsou videt sracky, ktery zasiraj i muj prostor, at chci nebo nechci, a mamrd, kterej ty sracky produkuje, a chlubi se, jak vyjebal se systemem..
   asi jako s nim vyjebavaj tyhle Billy, Tesca atd. tim, ze prodavaj ty nejlevnejsi nahrazkovy smejdy.. potlesk (tm)
   levnej salam, levnej vkus.. az tyhle adjektiva pochopis, mozna budes mit lidem, jako jsem ja, filmarsky co rict, ty elito (tm)

   Vymazat
  26. I ty filozofe - to si vymyslel v Katovne, pri anarchisticky demonstraci, nebo pri somrovani na Trafaci ? LOL

   Vymazat
  27. Uf.. toto je asi najväčšie seba-odhalenie aké som tu zažil. Stále verím, že to nie je konečný stav, že je to nejaká vývojová etapa. Mladícka snaha vyhraniť sa voči autoritám, alebo také čosi. Som zvedavý či si na polceste ceste k svojim ideálom niekedy vôbec uvedomí, že svet nie je čiernobiely a že ľudia majú (viď Shrek) svoje vrstvy.. tak ako cibuľa, a že dobro a zlo má síce jasne vymedzené mantinely, ale posúdenie všetkého ostatného čo je medzi tým, je čisto len na subjektívnom oku pozorovateľa.

   Vymazat
  28. ja si nemůžu pomoct, ale když to oprostim od všech těch explicitních výrazů, tak s jadrem problému nemůžu než s čačaným souhlasit

   ale tady v debate se mi zda ze si stejne jen samci vzajemne prebijeji sva ega, takze jakykoliv vysvetlovani a obhajovani nejakych nazoru nema cenu

   Vymazat
  29. Keby išlo o polemiku, nemal by som s ním problém súhlasiť ani ja. Ale on to prská zo seba ako nejaký samozvaný obranca umenia, vyšších princípov a morálky. Rozsudok. Žiadna snaha o dialóg. A áno, dokonale si to vystihol.. samci si vzájomne prebíjajú egá... treba toho druhého zničíííť aby byl úplně zničenééééj.... ako raz vtipne zahlásil nejaký nenymný...

   Vymazat
  30. Roman: stale jeste se bavime o filmu? pod recenzi, ktera ho docela brutalne stina? s producentem, ktery ma na konte predchozi Hranare? jehoz filmy neoddiskutovatelne umi zasrat media (i ta elektronicka)? vedle komentaru, ktere davaji na odiv pocty divaku a meg?
   Romane vole, delej s tim neco

   Vymazat
  31. To ťa mám akože vodiť za ručičku? Riešenie poznáš aj sám. Snaž sa čo najrýchlejšie dospieť a pochopiť fungovanie sveta. Pochopiť fakt, že 90% ľudí má proste podradnejší vkus ako ty.. že si proste mimo ich level.. že chceš od života viac a také tie veci. Ale hlavne, prosímťa. Snaž sa tie svoje ideálny naplniť, pretože ak nakoniec skončíš niekde ako koliesko v stroji.. nejaký expendable zamestnanec u nejakého kapitelistického vykorisťovateľa, tak sa ani nenájde nikto, kto by vôbec mal potrebu sa na tebe zasmiať. Ale hlavne, skús pochopiť, internetové diskusie ešte dlho nebudú miestom, kde by sa dalo čokoľvek zmeniť.

   Vymazat
  32. se vsim souhlasim nebo nesouhlasim, jen k tem 90% mam faktickou (pro tebe Romane - na rozdil od te cele velke predchozi recnicke): je lehke rozdelit prostor na 90% a 10%, paklize ten delici algoritmus jsou Babovresky..

   Vymazat
  33. Láme sa to na mnohých veciach.Môžeme byť radi, že tu riešime filmy a nie trebárs medziľudské vzťahy ovlyvnené politickými preferenciami.

   Vymazat
  34. Ono takhle: ano, 90% lidí má podřadný vkus. Ale to neznamená, že se nedá udělat film, který osloví jak těch 90 %, tak těch zbývajících 10 %.

   Příkladně ten Macourek a Vorlíček: Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky. Pane, vy jste vdova. Jak utopit dr. Mráčka. Dívka na koštěti. To jsou přece sakra filmy, které se líbí skoro všem, dokonce i fanouškům Troškových filmů, a přitom v nich není ani jeden Šoustal, Píchal nebo Šuk. Jsou nenáročné, ale vtipné, sem tam i myšlenka prosvitne. Tak ať mi do prdele nikdo neříká, že to dneska nejde. Přece to všechno nebyla jenom zásluha bolševických cenzorů. (Ale asi je. Stačí se podívat na toho Trošku, jak po Listopadu zpíčil třetí Seno, když už ho nikdo nehlídal).

   Vymazat
  35. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  36. Now we're talking! Na to čo s tým urobí, bude asi vedieť skôr odpovedať hlavný "vinník". Je zjavné, že má potrebu prekonať sám seba, prelomiť to a ukázať, že vie vyprodukovať niečo čo nie je stratové. Vsadil na istotu a určite verí, že to čo vzniklo nie je úplný odpad. Ja dopredu hodnotiť nebudem Počkám kým sa to dostane do TV. Žiadne filmy z kubíkovej produkcie som ešte nevidel, takže toto bude asi prvá.A nebude to preto, že by som nejak vyhľadával tieto Troškove taškařice, skôr to beriem z hľadiska žánru ako povinnú jazdu. A afroameričania majú Tylera Perryho s jeho Madeou. Američania svoje (príšerné) Scarry Movies .. Taliani Fantozziho.. česko-slováci majú Trošku s jeho dedinskými (a malomestskými) komédiami.

   Vymazat
  37. Nechapu co tu resite. Ja kdybych si v Cechach hral na Ariho Golda, tak bych taky produkoval filmy s co nejnizsim rizikem, ze se nevrati investice. PANU Kubikovi je navic nutne pricist k dobru, ze jako prvni produkoval za 30 micu solidni nemainstream film, kterej me bavil (az na tu buznu Marina Hranace v nem), ac cesky filmy nevyhledavam, protoze za vrchol cesky kinematografie povazuju Tri veterany. Co trosku nechapu je, ze v zahranici sem tam natocej za 1-10 micu dolaru bomba nizkorozpoctak se schopnosti prorazit ve svete. U nas by se imo dal za 5 mega korun natocit solidni film, kterej by vypadal o uroven lip, nez vztahove komedie za 30 milionu korun odehravajici se v cinzaku v praze / na vesnici. Vzdyt sehnat techniku je dnes celkem levny, sehnat solidni laciny herce je otazka par navstev divadla a udelat solidni look je na par dni hrani si v after effects, se kterym umi kde kdo, dokonce i ja docela solidne. A nejaky slusny postpro studio to taky udela za celkem prijatelny prachy.

   Vymazat
  38. Není nic víc k blití než tři vzájemně si nahrávající buzny. Snad ještě horší je, když to dělají na veřejném fóru a ne u svých fór jako je asi "bukvice.cz" nebo "teplajzníci.com". Trol Chlebec, panic Horák a přihlouplý a šeredný Kubík... jejich diskuze není jen tak nějaká zkurvěné lácácní, ale nová dimenze epického sraní si z huby.

   Vymazat
  39. O sraní do huby by som na tvojom mieste pomlčal. Čoklid fejs.

   Vymazat
 20. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 21. Tak to cislo byly jen MULTIPLEXY, finalni cislo vcetne malych kin je za tento jediny den (ctvrtek) 36.164 :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak si běž vyměnit plínku Zdenečku.

   Vymazat
  2. to je trikrat vic nez CMM za celou dobu ne? :)

   Vymazat
  3. No za vikend to udela mozna pres 120K tak to je jako trikrat CMM nebo dvakrat Hranari :)

   Vymazat
  4. a jako když se Kubík 4x udělá

   Vymazat
 22. Co takhle vyprodukovat něco, co by mělo třeba jenom 20 tisíc včetně malých kin, a neudělalo se u toho na zvracení někomu, jehož vkus nekončí u Kameňáků a Ulice?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Celkom by ma zaujímalo, čo by na takýto socialistický názor zahlásil František, alebo Arthur Dent, alebo, čo ja viem David Grudl. Ja sa nebudem pokúšať, ešte by niekto mohol povedať, že som zaujatý.

   Vymazat
  2. Hele a kdo ti v tom brani ?

   Vymazat
 23. Čili, dá se říct že je to takový humor ve stylu divadla Járy Cimrmana. Tam taky pojmenovali postavu Varel jenom proto, aby ho mohli legračně oslovit "Varle."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Medzi umením a brakom existuje tenká... takrečeno psychologická... hranica.

   Vymazat
 24. TOHLE! se stane pokazdy kdyz Kubik da Troskovi prachy na picovinu! http://youtu.be/svzB0QYNIWI

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozrejme :) Ted je jina doba reakce: http://czech.ruvr.ru/2013_02_15/Celjabinsky-meteorit-se-uz-objevil-na-internetove-aukci/

   Vymazat
  2. PAN Kubik, PANU Troskovi !

   Vymazat
  3. Drž hubu Kubík. Pyča tvého kalibru je ten poslední, kdo si tady bude hrát na podělanýho estéta Špačka. S tvou mozkovnou je asi to jediné, na co se zmůžeš, pořád jen opakovat "pane, pane" jako nějakej podělanej papoušek. Navíc ti to žádný respekt nezaručí, ty vokurko... leda u podobných zjevů jako jsi sám (tím myslím homo duo chlebec - horák)

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  5. ty jsi solidni kus idiota. vsiml jsem si, ze se casto ohanis slovem respekt. to je to co ti v zivote chybi? ty smradlavej pyji?

   Vymazat
  6. Viz nize - tak nam to ukaz a vyprodukuj si svuj film, nemuze to byt nic tezkeho kdyz to zvladne i retard jako ja. Tedy ale jenom v pripade, ze nejses jeste vetsi retard. Coz evidentne jses, protoze jediny co dokazes vyprodukovatr jsou anonymni slinty v diskuzich :D

   Vymazat
 25. Zdendo, ja chapu kdyz je nekdo mlada prodejna kurva a chce prachy tak dela cokoliv.Ale ty uz ty prachy prece mas (stovky milionu), a v rozhovoru na Streamu jsi rekl, ze ty prachy vlastne ani nepotrebujes, ze to staci vedet ze je mas. A ted pokracujes stale stejne podporovanim tehle sracek , tak mi prosim rekni proc to porad delas?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lidi co na ten film chodeji jsou VELMI SPOKOJENI. A filmu pro divaky s jinym vkusem je dost. Tak proc ta zla slovicka ? Jeste jednou: zakaznik zaplati a je s produktem velmi spokojen, bavil se, povazuje to za dobre vydane penize. Kez by to tak bylo vzdycky !

   Vymazat
  2. Ano. Lístky na některé popravy se prodávaly hodně draho protože poptávka byla obrovská a show uchvacující. Typicky Tyrani a jejich bronzový býk ve kterém řval člověk protože pod ním zapálili oheň a systém trubek z toho řevu dělal úchvatné zvuky. Argument je platný.

   Vymazat
  3. Jako demagogie vtipny, ale na seriozni diskuzi to neni.

   Vymazat
  4. presne tak, je to komodita jako jakakoli jina a kdo tvrdi neco jinyho, je levicackej iiiintelektual; ale proc to sakra vykladam, na tomhle webu je to preci kazdymu jasny

   Vymazat
  5. Proc byla to kulturni spicka tehdejsiho rozvinuteho sveta. Stejne jako dnes. Je to jen relativne posunute. Dnes by to nevydelavalo, tak se delaji full contact combat prenosy. A uznavam, ze z PANA Trosky hrdla jsem vzivote neslysel blbost. Presto ta analogie sedi.

   Vymazat
  6. TY vole - Kubík - ty ses posral v kině ne? Ty chceš začít o Babovřeskách SERIÓZNÍ diskuzi? Tak to mám pro tebe další témata na pojebanou diskuzi: seriózní novinařina v bulváru. Nebo inteligence lůzy. Vole blbá, majitel gladiátorské školy taky netvrdil, že dělá kulturu. Byl chytřejší než ty. Věděl totiž, co dělá. Dával lůze krev, krmil ji, jako podělanej bulvár nebo idiot Troška idiotskýma filmama. A jen idiot jako ty, může tvrdit, že podělaný filmy jako Kameňák nebo Bábovřesky jsou něco jinýho, než hry pro zkurvanou, hloupou masu blbců... a to jestli je "zákazník spokojen" (lépe řečeno, idioti jdou na podělanou estrádu na Nově v barvičkách) není tak důležité, jako to, jak ho ohodnotí "filmová hostorie". A my víme jak. Jako sračku. Natočil jsi sračku pro blbou lůzu, Kubík. Seriózně. Spokojen?

   Vymazat
  7. Už je všetko ocikané? Skontroluj ešte, či nebude treba preznačkovať.

   Vymazat
  8. To je trolí post jako z encyklopedie, ty homo chuju z Uherska... Až bude premiéra v Nitře, v tom vašem kulturáku, tak tam vlez Kubíkovi do prdele, ty bukvo...

   Vymazat
  9. Jasné. Keď mi dá lístky zadara, tak mu dovolím si so mnou spraviť spoločné foto na balkóne.

   Vymazat
  10. Psi stekaji a karavana tahne dal...s takovou navstevnosti se muzu jenom pousmivat. A koneckoncu - co vlastne komukoliv z vas brani si natocit svoje veledilo ? Co ? Prece nejste jen diskuzni tlachalove a hovna u cesty, tak si prece neco vyprodukujte a UKAZTE jak se to dela :DDD

   Vymazat
  11. A tak není to marnej nápad něco zkusit natočit... Mohla by to bejt sonda do zdánlivě nudnýho života hajzlbáb.

   Měl bych ale jednu podmínku a sice aby ústřední hajzlbábu hrál Horák.

   Horáku jdeš do toho se mnou, ty stará vojno? Co jsme si to jsme si. Budeš dávat rozhovory do Reflexu a u Takáče v hajdparku a buhví kde a třeba bude i Českej Lev. Jíš maso?

   Vymazat
  12. Horáka doteraz nikto nevidel, a už má rolu. Mna všetci videli a ...

   ...aha tak preto. Kurníkšopa.

   Vymazat
  13. Jak Horáka nikdo neviděl???

   Místo nosu má přioperovanou použitou šprcku - kvůli tomu nemá rád větrný počasí, jeho ústa připomínají řítní otvor a na hlavě má turban z použitejch toaleťáků.

   Tohle smutný stvoření nejde přehlídnout. Když nefouká moc vítr, zevluje u výkupny kovů v Libni. Když si ho maskérky ale vemou do parády tak tu roli dá levou zadní, to garantuju, mám na to čuch.

   Vymazat
  14. 978 - jdu do toho, budu hajzlbaba, ty budes hrat stetku na prostouchani ucpanejch hajzlu a usetrime za makeup.

   Vymazat
  15. Ne, ne kdepak, já budu scénárista a dramaturg v jedný osobě.

   Ale tady chlebec by mohl bejt režisér resp. PAN režisér. Však už má režisérskou kšiltovku.

   Vymazat
  16. Priznavam, ze jsem pracoval ve stabu ktery se o Troska based pohadkovou tvorbu pokusil. Dokonce jsem tam hral. A dopadlo to strasne, opravdu priserne, 2 levely pod Troskou.

   Taky proto ze se vsichni na postprodukci vysrali a nechali v tom rezisera samotnyho. I ja. Vubec to neslo ven i kdyz nekteri odvedli slusnou praci a podarilo se nebejt malej a sikovnej. Presto jsem pocitil zcela realne jak je tezke na Troskovu uroven vylezt se 180 000Kc v roce 2002.

   Takze Kubikuv pohled chapu, tu optiku jsem pred 10 lety taky chvili mel. Nez jsem prisel jak na to. Dokonce se mi podaril i jeden viral pro ogilvy zrezirovat a produkovat. A ted netocim protoze vim jak moc film neumim.

   Vymazat
 26. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takhle se nám líbíš nejvíc, Kubík. Když sklopíš uši a držíš hubu :-)

   Vymazat
 27. No ty krávo... Von tady eště bude ten vosel vyskakovat... Vole, Kubík, abysme poznali, že je jídlo hnusný, nemusíme bejt kuchaři, víme? Takže tady nikdo nic točit nemusí, ale sračku spolehlivě poznáme! A úplně největší sajrajt je machrování s návštěvností... Do prdele, já myslel že máš soudnost, vole, doteď sem tě tady nechával v klidu a v dobrým si střílel jen z Romči a ve zlým z Horáka... Ale ty seš snad ještě horší než druhej jmenovanej a to je kurva co říct! Kdybys byl chlap, sklopíš uši, řekneš sorry kluci, vim že je to sračka, ale ten fet není zadarmo, víte? Tak to pochopíme... Ale votáčet se tady na návštěvnosti nebo na tom, že my filmy netočíme, je ubohost, Kubík....

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.