28.10.12

Šéfredaktor Blesku Pavel Šafr: "Včera jsem se miloval s ovcí"

Praha, 28.10. 2012. Aktualizováno v 17:40.

"Včera jsem se miloval s ovcí (...) heboučká, teplá vagína (...) Rodina je rodina, ale na ni nikdy nezapomenu." Tak takovouhle zrůdnost veřejně vyhlašuje na Facebooku Pavel Šafr, šéfredaktor známého deníku Blesk.

Zdroj: Facebook.com. Zaslal čtenář FFFILMu.

"O věcech se přeci musí psát tak, jak jsou. A to v obou případech, ať je to z jakékoli strany (...) Máme etický kodex a v něm se praví: vždycky píšeme fakta", říká v rozhovoru pro mediar.cz Pavel Šafr (45). Pozoruhodné je, že tento zastánce otevřenosti a pravdy v médiích odstranil z Facebooku svůj čtvrteční zoofilní příspěvek, stejně jako celý svůj profil. Je možné, že se zpětně za svůj čin stydí...?

Pavel Šafr vedl od roku 1993 Český deník a o rok později přestoupil do deníku Telegraf. Další jeho kroky vedly v roce 1997 do Lidových novin, pak přestoupil do MF Dnes. V letech 2007 a 2008 působil jako zástupcem generálního ředitele a ředitele redakcí ve vydavatelství Economia a od května 2008 působil v Reflexu.

Úspěšný vydavatel se svým neortodoxním sexuálním životem netají.
(Foto: tyden.cz, wikipedia.org)

"Zoofilní chování je celkem časté, jistě mnohem častější než skutečná sexuální orientace na zvířata", konstatuje psycholog renomovaného magazínu JenProMuze.cz a upozorňuje, že se čeští zoofilové scházejí především na komunitním serveru okoun.cz. Na tomto serveru skutečně existuje uživatel "pavel_s", který velmi čerstvě zveřejnil tento dotaz ve zdejším diskusním fóru:

pavel_s: "Nedávno jsem měl sex s ovcí, velmi se mi to líbilo".
Zdroj: Okoun.cz

"Český trestní zákoník nepovažuje zoofilii za trestný čin ani ve svém novém znění. Snad by mohla být trestána jen podle paragrafu o týrání zvířat. Kdo ale týrání posoudí?", tvrdí sexuolog Radim Uzel, který také upozorňuje, na nebezpečí "vážných infekcí", případně "kopnutí, trknutí nebo pokousání" při pohlavním styku se zvířetem. (Pavel Šafr byl údajně nedávno spatřen s obvazem.)

Vyjádření Pavla Šafra se FFFILMu nepodařilo získat, ale na kontaktním telefonu Blesku (724 014 586) celý tento incident nepopírají. Na obhájce nám můžete přispět zde.

Aktualizováno v 17:40:

Je možné, že původní facebooková zpráva není autentická, jak upozorňuje internetový expert František Fuka. "Všimněte si, že příspěvek končí zamilovaným srdíčkem <3. Facebook ale běžně funguje tak, že tyto symboly automaticky upraví na skutečný znak srdíčka ♥. Pokud nešlo o chvilkovou poruchu Facebooku, je možné, že celý příspěvek je tzv. hack neboli screenshot", dodává Fuka.

33 komentářů:

 1. Pořád lepší ovce ve stáji než Kubík na balkoně. Pane Fuku, sám máte máslo na hlavě (pokud to je vůbec máslo)

  OdpovědětVymazat
 2. Člověk aby se pomalu bál zavítat na svou oblíbenou rubriku Blesku- Dívka dne. Kdo ví, co tam příště může být.

  OdpovědětVymazat
 3. Stačí přes Pána Pečiva se nechtíc prokliknout na Amatéry. Takových různých prasoovcí, co tam je a veřejně se tím chlubí.
  Nebudu odkazovat, nechci vám způsobit trauma, protože tam bubáci nelezou jen nenápadně zpod košile.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ;-) a to som si myslel, že je to obľúbená známa stránka, ktorá žiadneho úchyláka čo chodí na FFF nemôže zaskočiť.

   Vymazat
  2. Jsem neochromantik. Dej si tam varování.

   Vymazat
  3. Dám tam nejakú inú populárnu českú stránku, nech im tiež spravíme reklamu.

   Vymazat
  4. Ale bez odporných genitálií, prosím. Takže na Mimibazar zapomeň.

   Vymazat
  5. Mojí! Prosíííím! Furt mi tam lezou lidi a kdyby to propagoval chleba, budu mít klid...

   Vymazat
  6. Tak admin řikal že né, že prej von by chtěl, aby tam alespoň nějaký lidi zůstali.

   Vymazat
  7. Na schizofréniu už existujú tabletky, mal by si to čím skôr začať riešiť, aby sa ti nestalo, že na zajtra si dohodneš sex a pravá ruka nepríde...

   Vymazat
  8. Že mám k něčemu práva neznamená, že to umim používat. Ty si pyčo taky sám nešteluješ pumpu fdechtu a nevopravuješ ledničku nebo televizi.
   Když mi teda admin řekne (po přečtení Tvejch výpotků), že je proti a že seš taková kunda, že by tam nelez vůbec nikdo, tak mu věřim.
   A sem levák.

   Vymazat
  9. To si akože vážne myslel vážne --- a vážne mi teraz odpovedáš alebo sa ma snažíš zabiť nečakaným záchvatom hysterického smiechu ;-). Takmer ti to vyšlo. V skutočnosti to ale skôr bude tak, že tým že by si dal link na nejaký mhm web odhalil by si tým vlastne svoju identitu a nikto ti nevie zaručiť, či by sa ti náhodou anonymní nevysmievali. Či? V rámci zachovania folklórnych tradícií a pudu sebazáchovy je to správne rozhodnutie. Tá ľavá ruka.. z technického hľadiska by to mohlo byť celkom pohodlné... šípky sú napravo.. nemusíš si to prehadzovať .. tuším by niekto túto tému mal vážne spracovať, mohol by z toho byť zaujímavý dokument :-)

   Vymazat
  10. Když seš tak moudrej, zkus to, moulo. Masher.cz
   Uvidíš sám.

   Vymazat
  11. Btw, teď mi to teprv došlo. Ty musíš bejt šílenej vůl, když si myslíš, je je každej stejnej debil jako Ty, narazí si kšiltovku, vyfotí se mobilem a jde zvracet mezi heteráky. Možná u Vás v čobolsku.
   A... jak se Ti líbí to jméno. Uvažoval jsem ještě o Stojanu Jakotyčovi.

   Vymazat
 4. Franto. Skvelá reakcia na trápnu kauzu s facebookovým statusom komunistu Petelíka. Keby ešte existovali Vesolyje Kartinky, verím, že by si na tejto téme všetci zgustli ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vesolyje Kartinky mají svého nástupce ;)

   Vymazat
  2. Myslím, že z hľadiska seo by bolo lepšie dať do url dať text "internetový expert", alebo "internetový expert František Fuka" Just my 2 cents.

   Vymazat
 5. Ta zoofilie je očividná, slyšel jsem to od známé co to slyšela v kostele když to vyprávěla jedna šílená sestřenka člověka co byl od toho styku cca 5 kilometrů.

  OdpovědětVymazat
 6. Jsem zastáncem depilování ovcí.

  OdpovědětVymazat
 7. úplně off-topic: po dlouhý době vidím v tv The Rock i spolu s nesmrtelnou omluvou generála Attorneyho... LOL, zase pobavilo :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, moc pěkná honička, ale přímo kriticky nízký výskyt depilovaných ovcí.

   Vymazat
  2. Zrejme nemas vycvicenou Britskou inteligenci, vole ;)

   Vymazat
 8. http://www.youtube.com/watch?v=HNMq8XS4LhE vykutálená rošťárna

  OdpovědětVymazat
 9. Jsem si nemohl pomoct... :)
  Trvalo mi to pět minut.

  http://bleskcz.kvalitne.cz/

  OdpovědětVymazat
 10. Ano zoofília existuje, aj u nás na Slovensku máme s tým skúsenosti
  http://www.mojevideo.sk/video/16d0d/sok_v_slovenskej_rodine.html

  OdpovědětVymazat
 11. Rad bych Vam osvezil pamet.Tahle hlaska je nezapomenutelna v podani Roberta Benigniho ve filmu od Jima Jarmushe Noc na Zemi-povidka z Rima ;)

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.