20.10.12

Ženskologie: Michal Doleček - Chcete ho?

Jistý Michal Doleček (kterého osobně neznám, ale občas navzájem čteme své příspěvky) zveřejnil na Google Plus tento inzerát:


Originál (s následnou dlouhou diskusí) je zde.

V diskusi nadále zmiňoval mě a mou manželku, protože se mylně domníval, že jsem si ji také našel pomocí internetového inzerátu - i když přímo na počátku toho svého inzerátu uvádím, že nikoliv.

Oceňuji jeho odvahu a protože je nás takových málo, píšu o něm i zde, a to ze dvou důvodů:

1) Jednak aby se o existenci Michala dozvěděly i všechny mladé, příjemné, zajištěné ženy s bydlením a prací, které čtou FFFILM.

2) Jednak proto, abych jemu i ostatním dal pár dobře míněných rad a upozornil na chyby, kterých by se on i ostatní měl napříště vyvarovat:

Pokud se nějaká potenciálně vhodná žena k tomuto inzerátu dostane, s největší pravděpodobností nebude nic vědět o Michalovi, jeho zájmech, ani o jeho předchozích projevech na sociálních sítích. Z tohoto důvodu je velmi matoucí první odstavec inzerátu. "Repost" čeho odkud? Ano, o to, že "někdy byl hajzl a protějškům ubližoval" v tuto chvíli nejde. To může sdělit až úplně na konci inzerátu, pokud se mu podaří zaujmout. Začínat tím v první větě je sebevražda a takto vytrženo z kontextu to působí značně psychopaticky (a mám tušení, že Michal psychopatku nechce).

Snad úplně každý, kdo se kdy seznamoval, si chtěl najít "ženu se zájmy víceméně kompatibilními". Možná s výjimkou specifických sado / maso individuálů. Pak je ale fatální chyba, když nikde v celém inzerátu není ani slovo o tom, jaké tyto zájmy jsou. Není o tom ani slovo v Michalově Google+ profilu a nikde tam není ani odkaz na stránku, kde by o tom něco bylo. V profilu je jen zmínka o tom, že je brony a že vyvíjí SAP ("Software aus Pakistan"), takže má zjevně velkou odolnost proti psychickému teroru. Toto všechno je velmi špatné SEO (sex & engagement optimization).

A to nemluvím o tom, že u inzerátu není žádná Michalova fotka ani odkaz na ni, pouze profilovka obličeje (která je tam díky Googlu a kdyby tam defaultně nebyla, Michal by ji k inzerátu pravděpodobně nepřidal).

Je zajímavá strategie chtít si namluvit ženu, která je počítačově nadprůměrně zdatná a doufat, že si všechno info sama aktivně vygoogluje, ale v tom případě Michalovu inzerátu chybí nějaký "háček", který by tu ženu zaujal a donutil ji Googlit Michala místo kompilování kernelu.

Pak v inzerátu následují požadavky na partnerku, které jsou také velmi nekonkrétní:

 • "Mladá" - To může být 15 let, ale také 35 let.
 • "Příjemná" - 99 procent žen si o sobě myslí, že jsou příjemné.
 • "Žádné silikony a vylepšení" - Těmi "vylepšeními" je zřejmě myšleno "žádné dekorativní kusy kovu mimo naušnice", ale úplně jasné to opět není. Možná mu vadí i naušnice. Možná mu nevadí spínací špendlík v klitorisu. Kdo ví?
 • "Je zajištěná, má vlastní bydlení a práci" - I žena, pro kterou toto platí (a je například bohatší než Michal) si v tuto chvíli řekne "Aha, ten by se o mě nechtěl / neuměl postarat, kdybych to potřebovala." Následující věta "bydlení, se kterým mohu pomoci" už tento první dojem moc nenapraví.

A nyní se vžijme do uvažování potenciálně vyhovující ženy, která tento Michalův inzerát uvidí.

Taková žena bude nejdříve mírně zmatena a vystrašena prvním odstavcem. Pokud bude číst dál, tak zjistí, že Michal hledá ženu v kategorii, do které ona spadá. A co udělá dál? Rozhodně si neřekne "ježiš, to je úžasné, on hledá přesně takovou jako jsem já, jdu do něj!" Tedy, pokud si to řekne, je na tom mentálně hodně špatně, a dovolím si předjímat, že takovou Michal nehledá.

Žena, která hledá partnera, většinou nemá problém nějakého toho partnera (nebo deset) si velmi rychle najít a vyzkoušet si ho (kde "vyzkoušet si ho" může znamenat cokoliv od online chatu přes večeři a postel až po společný život). Výjimkou jsou pouze ženy, které jsou extrémně neatraktivní (s důrazem na slovo "extrémně") nebo žijí na samotě daleko od civilizace.

Toto je jeden ze zásadních rozdílů mezi mužským a ženským hledáním partnera. Bez ohledu na všechny ty řeči o rovnoprávnosti stále platí, že muž je ten, který především hledá a žena je ta, která především odmítá nabídky. Protože muži v naší společnosti zdegenerovali do pozice "hledat se mi nechce, máme rovnoprávnost", jsou na tom mladí talentovaní nerdi tak, jak na tom jsou.

Je tu docela zásadní rozdíl mezi počinem Michala a počinem mým. Já ve své seznamce hledal velmi specificky ujetou ženu / dívku a domnívám se, že jsem to tam velmi jasně napsal, stejně jako jsem tam velmi jasně nastínil, jak specificky ujetý jsem já (tedy aspoň tak jasně, aby to pochopila žena toho typu, kterou jsem hledal). Kdežto Michal hledá "běžnou ženu" pro sebe, "běžného muže". Podobných nabídek má ale každá aspoň trochu akceptovatelná žena tuny. A i když my muži víme, že "mladých příjemných zajištěných žen" je hrozně málo, většina žen se o sobě domnívá, že do této kategorie spadá (a diví se, proč je sakra nechce žádný mladý příjemný zajištěný muž, když ony přece jsou tak mladé a příjemné).

Pokud Michal nabízí "zájem, cit a lásku", nabízí přesně totéž, co nabízí 99 procent mužů, kteří si kdy hledali dlouhodobou partnerku. Michal si to možná neuvědomuje, ale tím nejzajímavějším na jeho inzerátu je nabídka bydlení. Takže bude mít velké šance u všech bezdomovkyň, které se na Google Plus vyskytují.

No a konečně: Ať to Michal napíše jakkoliv geniálně, odezva bude v každém případě naprosto mizivá. Můj inzerát měl několik desítek tisíc shlédnutí a výsledkem bylo celkem pět žen, které se ozvaly, myslely to vážně a byly skutečné. Z toho nejméně dvě mě měly nějakým způsobem zapsaného do svého povědomí už o několik let dříve. A s žádnou z nich jsem následně nezačal mít vážný vztah a s žádnou jsem se neoženil.

Moje žena, úplně nahá. Protože se chci pochlubit.

Mě výsledek toho mého sociálního experimentu nezklamal. Úspěšnost vícemně naplnila mé očekávání a je opravdu příjemné, když se vám nějaká taková slečna ozve a vy víte, že již máte za sebou takové to úplně první otrkávání (které většinou končí nesplněnými základními kritérii). A já samozřejmě nespoléhal jen na online inzerát, ale celou tu dobu jsem poměrně usilovně hledal a zkoušel na všechny strany, všemi možnými metodami. Dokonce jsem byl jednou i na takovém tom "speed datingu", z čehož nebylo vůbec nic. O tom ale až někdy jindy. A s manželkou jsme se nakonec stejně dali dohromady úplně jinak a úplně nepředvídatelně (aspoň pro mě).

Ovšem velmi silně pochybuji, že z tohoto mraku zaprší Michalovi. I když bych mu to přál. Takže pokud má nějaká žena zájem, ať mu napíše na jeho e-mail... který nikde v tom inzerátu neuvedl, ehm. Je dostatečně přitažlivý na to, abyste si kvůli němu zakládaly účet na Google Plus, dámy?

110 komentářů:

 1. Díky Františkovi za zveřejnění a kéž servery Googlu prasknou přetížením :)

  OdpovědětVymazat
 2. jo.tohle bylo fakt vtipny.hezky napsany.. Body za ff´s hh´s ff a tamto legracni, jak jsem se tomu smal. Dekuju
  kazdopadne dhci vedet vic o speed date.

  OdpovědětVymazat
 3. A tak jsem si zvykl. A tak jsem se ohnul. A tak nebudu kritizovat.

  Jen reknu, ze elementarni pravidlo pro jakoukoliv cinnost, ktera ma byt co platna: Exponovat cile, otravovat cile, testovat vsechny cesty k cili. Tim se pro nerda s pravdepodobnosti seznameni 0 stane pravdepodobnost 1. Nic vic neni potreba. Logika netreba, prachy netreba, vzhled, emocionalni zalozeni, geograficka poloha, dalsi taktika - netreba a za tim si stojim.

  Plati bez vyjimky i pro pachnouciho, blbeho fotbaloveho fanouska s trojansobonou nadvahou a velmi spatnou pleti. Bez bytu.

  Ja sam vypadam mizerne, majetkove na hovno a k seznameni vzdycky dojde jen kdyz vylezu na svetlo a tuto cinnost opakuji dokud neni uloveno.

  Stydim se za to, ze se divam na serial Ententyky, protoze je hloupy ale pro me bohuzel dostupny na internetu. Jeho hlavni hrdinka je neskutecne stupidni blogarka o zenskych vztazich. Serial zenskologie na tomhle webu je neco podobneho, ne-li to same.

  A ja si zvykl. Za bulvovne ted bude tohle. A casto. Protoze to je FF as is a moje veskere vypady musely byt blba poza. Vzdor namireny k bile nalakovane zdi, kterou jsem neustale prohlasoval za cernou. Bila vlajka, rucnik v ringu, kalhoty dole.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebuď hořkej. Třeba Franta zas někdy pude do kina. Nebo do dívadla. Na Dagmar Letiště Havlovou. A napíše vo tom...
   A v nouži je tu ještě tem mongol a Jeník.

   Vymazat
 4. Fotka me velmi zaujala, urcite Michalovi napisu. Dik Frantisku. Petra Polachova.

  OdpovědětVymazat
 5. Máš trochu zkreslené představy o možnostech žen. Kde jsi vzal názor, že: "Žena, která hledá partnera, většinou nemá problém nějakého toho partnera (nebo deset) si velmi rychle najít a vyzkoušet si ho".
  Te je přece kolosální blbost. Žena "podobných zájmů" výše popisovaných má přece taky specifické požadavky na chlapy, rozhodně požaduje, aby nebyl výrazně hloupější (když už není z oboru). Navíc tráví většinu času v práci a pokud nezbalí kolegu (což je rizikové), je v podstatě bez šance se seznámit, pro většinu chlapů je za exota. Rozhodně nepatřím do skupiny extrémně neatraktivních žen., ale hledám chlapa na nezávazný vztah (občas sex, občas výlet) už mnoho měsíců a z původních požadavků (miluje scifi, umí programovat,sportovec,dobrý v posteli) jsem zatím slevila na nekouká na Ordinaci a přežije film bez dabingu jen s titulky. Ke zkoumání sexuální schopností jsem se zatím u nikoho nedostala, s nikým jsem se zatím nechtěla sejít podruhé.
  Když už i my ženy taky solíme bulvám, nechtěl bys sem hodit i pár dobrých rad nám, ženám s "podobnými" zájmy? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čímž potvrzuješ to, co jsem napsal. Měla jsi možnost si spoustu těch partnerů vyzkoušet (provést první schůzku). Na rozdíl o mužských čtenářů tohoto blogu, kteří mají mnohem větší problém vůbec se dostat k tomu "zkoušení".

   Kromě toho:

   1) Proč ses mi neozvala před 2 lety?

   2) Pošli mi podrobnosti, napíšu o tobě, budeš mít desítky použitelných nabídek za den.

   Vymazat
  2. tohle je vtip, ze jo..??

   Vymazat
  3. Byl jsem upozornen, ze neni patrne, co je vtip:
   1)Zena, milujici scifi, programatory,
   2)programator-sportovec
   3)zena, ktera do hodiny v baru nedostane sex
   4)zena, co chce sex s programatorem, mi pride jako z nerdskeho scifi filmu (the bigbang theory).(ale dama rikala, ze ma rada scifi..)
   5)chodite li sem na fff stacilo napsat vase pozadavky a stiknour ctrl+r
   6)Když už i my ženy taky solíme bulvám, nechtěl bys sem hodit i pár dobrých rad nám, ženám s "podobnými" zájmy? :-) : Frantisek pisici "MUZSKOLOGII"
   7)zmorfovani FFFilmu na badoo
   8)Franta budujici si dohazovaci imperium

   Vymazat
  4. (miluje scifi, umí programovat,sportovec,dobrý v posteli) - splňuju tři ze čtyř bodů, mám šanci? A fakt to myslím vážně.

   Vymazat
  5. Naprosto souhlas, mara mbew, ještě bych dodala pár příkladů z vlastní zkušenosti, kdy jsem už slevit nehodlala: je kuřák; je mu 33 a bydlí u rodičů; je o 10 mladší než já; je ženatej; neujde 10 km na jeden zátah; chtěl by se ke mně nastěhovat; nemá rád filmy, sci-fi ani počítačové hry; je to fotbalový nácek; Taky jsem tyhle týpky už podruhé nikdy vidět nechtěla. Jinak ale na jednu stranu: když má ženská vlastní byt, auto, práci a koníčky ... je ten chlap nutnej?

   Vymazat
  6. 1) Díky moc Franto za nabídku, ale takový exibicionista nejsem. Dávám sem kontakt, pokud budeš mít zájem, dám ti pak vědět, zda se mi někdo ozval a zda jsem se s někým seznámila či ne. :-)
   2) Ne, neni to vtip. Ale má to pochopitelně háček, není mi už dávno dvacet, dokonce i třicítka už před lety minula. Takže hledám někoho tak nad 35 let - čímž se pochopitelně okruh zmenšuje. Chlapy jsou většinou v této věkové skupině již zadaní.
   3) Pokusím se tedy využít příležitosti. Pokud by se zde naskytl nějaký muž nad 35 let ochotný se seznámit s holkou podobných zájmů, napište mi na: mara.mbew@seznam.cz
   Odepíšu všem, vážným zájemců pošlu podrobnější údaje včetně fotky a tak. V této chvíli nehledám primárně trvalý vztah (společné bydlení, děti a pod - nevylučuji,ale nevěřím tomu ), ale spíš kámoše pro společné dovolené nebo společné víkendy. Programátor, matfyzák či jakýkkoliv geek vítán.
   4) To Ondrej Capek: Záleží jaké tři body. :-)
   5) MUZSKOLOGIE - Ano, ano, ano!!!! (ale radši recenze na filmy na hry, to jen pro případ okurkové sezóny)

   Vymazat
  7. To Unknown: Asi ne, ale dovolená sólo je nuda. Sex v jednom taky jde, ale není to ono. Sledovat nové úžasné filmy sama doma je skvěle, ale s někým je to jiný level. Jsou prostě situace, kdy se chlap hodí. Možná jsem naivní, ale přece někde musí být také chlapy, kteří mají na společné soužití podobný názor. Prostě být spolu, jen když je chuť a jinak každý vlastní byt. Nemyslíš?

   Vymazat
  8. tusim problem v nenalinkovanem fotu

   Vymazat
  9. Dát sem foto je veřejná sebevražda.

   Vymazat
  10. mara: Napsal bych, ale bojím se. Připadá mi, že příliš striktně definuješ svoje požadavky...

   Vymazat
  11. Pro "unknown" mám kontrolní otázku:
   Kdyby se o tebe, čistě hypoteticky, ucházel princ který žije v královským paláci... taky bys ho zavrhla jenom proto, že je mu 33 a bydlí u rodičů?

   Vymazat
  12. Pro Karla: díky za radu, zkusím být při dalším pokusu se seznámit méně konkrétní, ale nevím, zda to není spíš kontraproduktivní.
   Jestli máš chuť, klidně napiš, můžeme alespoň pokecat.

   Vymazat
  13. mara.mbew@seznam.cz je spatny SEO. Az to bude @gmail.com a nebo @xxxx.xxx (na google apps) ziskavas pravo na reakci geeka se zdroji a parametry ktere si uvedla. Takhle dostanes zase toho fotbalovyho nacka bez bytu i bitu.

   Je velka vada chybejici ridicak? Ono me to neba.

   Vymazat
  14. "Franta budujici si dohazovaci imperium"
   A co se divíš? Bulvovné rapidně klesá a nějak se živit musí. Seriálem o ženskologii to začalo, ženami toužícími po programátorech-sportovcích to pokračuje. Uvidíme, co bude dál, než konečně založí ten seznamovací portál fffuck.name...

   Vymazat
 6. kyanidovou kapsli rozlomte vpůli a vložte pod jazyk...poté si otevřete fffilm.name a čekejte na milosrdnou smrt

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Douglas Adams/Tomas Janecek: Sledovat diskuzi fffilmu je jako nechat si vyrazit mozek z hlavy platkem citronu, ktery je obtocen okolo zlate cihly..
   Starej dobrej Doug tenkrat nemluvil o fff ale o pangalaktickem megacloumaku.
   Terry Pratchet: Zase hovori smrti ubičovanim, navonenou tkanickou od bot..
   (tusim ze se tak citil mrakoplas po konfrontacich s dvoukvitkem)
   Kianidova kapsle z Červeneho.. hezky napad jak se podvolit

   Vymazat
  2. No tohle presne potreboval....
   Hele me to zacalo bavit. Uvitam nejakou korekci kdyz zacnu psat sracky.

   Vymazat
 7. No to je vsecko moc pekny ale proc se Vosma zase vysral na palce? Pekne to ojebava....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nevysral se na ne... proste poslal mail s hlaskou co uz nikdy neprekona a nechal palce v klidu doplynout.

   Vymazat
  2. Přesně tak. A já se přiznám, že o Vosmíka mám docela strach... aby nepropad depresi z toho, že to nejlepší už vymyslel.

   Vymazat
  3. Ondrej Vosmik je takovym Jarou Cimrmanem odvaznych palcu. Nikdy nevidel zadnej film a presto nekolik let statecne hodnoti filmove premiery, za jeho nepritomnoti vznikaji JEHO PUSOBENIM nejlepsi hlasky, bez 2378 eeeeeeee 1358 mmmmmmmmmm neda dohromady holou vetu a presto dela v radiu... mozna ne Jara Cimrman, ale to uz hranici s Norrisovstvym..
   Stejne bych ho ale nevymenil. Leda za Baldynskyho.

   Vymazat
  4. No tak v Rádiu 1 dojebali co mohli. Nechali si upláchnout Baldýnskýho i krásnou Irenku Hejdovou a teď udělali jejich stránky nepoužitelný.
   Takže pýčové, tady máte archív Palců od roku 2004 a zkuste v nich najít Walda.

   Vymazat
 8. Do pýče co to tu melete za hovna? Tady můžete špekulovat až do alelujá a na hovno příjdete. Když něco nevím tak se zeptám toho kdo ví, ne. Horáááák? Si tam?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je tobogan :) Holky bacha se seznamkou v jednom.....
   ....... aaaaaand spinning up!

   Vymazat
 9. mara.mbew je opravdu ženská (pravděpodobně) a nikdo z vás jí prý zatím nenapsal. Kokoti...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chce geeka, tak at udela alespon minimal step forward

   Vymazat
  2. Z toho vyvozuji, že tys jí napsal. Možná jsi tedy i získal fotografii. A pokud jo, tak to PRAVDĚPODOBNĚ ženská mne trochu odrazuje... tak zas nwm :/

   Vymazat
  3. Karel: Foto jsem dostal, nemohu si být 100% jist, že je na něm ona, ale je to (vzhledem k jistým okolnostem) celkem pravděpodobné. Každopádně to, co je na té fotce, je žena.

   Vymazat
  4. Neni rasisticke nekoho na 100% obvinovat ze je zena?

   Vymazat
  5. Franto, jsou mezi námi lidé, co si občas i v neděli večer vyrazí mimo net do hospody.

   Vymazat
  6. Tak jsem teda napsal. Stepvan. Jestli to nejak interne odseru, budu napred vinit provokaci s "Kokoti".

   Vymazat
  7. Tak čtu s velkým zaujetím celou diskuzi a:
   1) Kde je Romča?
   2) Napíše na seznam také Romča?
   4) Proč se ta pravděpodobná žena jmenuje stejně jako já, když já jsem muž?
   3) Spimfurta musí 5 lidí přemlouvat, aby oslovil ženskou?
   5) Všimli jste si prohozených čísel u předchozích bodů?
   6) Franto, neuvažuješ po prvním úspěchu o rozšíření blogu o seznamku?
   7) Kde je Romča?
   Samé otázky....

   Vymazat
  8. 1. číta
   2. nemá veľmi prečo... ženatý (o 2 dni to bude 8 rokov), 2 deti.
   aj keď foto by rád videl zo zvedavosti.
   4. šak to je len nick, nie?
   3. ahem
   5. jo
   6. zoznamka združená okolo nejakej osobnosti, to by mohlo fungovať. len by to muselo mať asi dobrý disclaimer s vypustením zodpovednosti. :-) Church of FF...
   7. baví sa

   Vymazat
  9. Spimfurt: a už máš fotku?
   Romča: ty si takhle v předstihu pamatuješ datum svatby? Hlavně nezapomeň na kytku a večeři, ať nemáš průser jako já... Pak jsem to musel žehlit tady (doporučuju): http://www.elasador.cz/cs/

   Vymazat
  10. Mam hovno, ale i tak bych to tu v primym prenosu neprovozoval, tedy bez svoleni :)

   Vymazat
 10. Jeste ze to mam vyreseny..

  Moje zena, oblecena, a taky se chci pochlubit.
  https://plus.google.com/u/0/111342559220264251900/posts

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidím tam jenom dětskou pornografii a níže hoperskou bitch. Nemá to bejt nějaká provokace?

   Vymazat
  2. Neeeee... teda nemela, ale jestli to provokuje, klidne se pod to podepisu..

   Nemuze to bejt Hoperska bitch... pac ona hiphop nikdy neposlouchala...

   Vymazat
 11. Az doteď jsem si myslel, že Fukovo jakože recesisticky vtipné žadonění na vlastním sajtu o nějakou roštěnku s metahumorně podaným testem je jenom stupínek pod ukňouranýma pick-upistama typu horáka. Tzv. Michal prosím prosím prosím seznamte se se mnou nějaká, Doleček tomu nasadil korunu. Ten ubohej zoufalec je fakt člověk a nebo je to nějakej Googlí konstrukt na výzkum umělé inteligence? Je možný, že zoufalství toho ubožáka je tak nebetyčný, že zahodí všechny zábrany a žebroní takto veřejně?. Ten Fukův rozbor, jakože laskavě žoviálního ženáče co má svou šmudlu jistou taky nemá chybu. Celý mi to přijde těžce ujetý. On si pan Doleček skutečně myslí že vyvěsí někam, kamkoliv, něco tak slizce upatlanýho s očekáváním že na to zareaguje normální, duševně vyrovnaná, průměrně sebevědomá žena?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele ale to chce koule ne? I kdyz to nakonec vyznelo jako zadoneni, sel s tim na trh docela odvazne. Nakonec FF provedl korekci podle jeho vlastnich predstav jak se na tohle jde, coz se po nem vlastne zada. Vysledek je docela dobry prehled ruznych frustraci, ja jich tu vystrelil hned nekolik. Material vznikl dobry a ta holka ze seznamu tu dala kvalitni nabidku - coz povazuju za splneni ucelu. Nabidku z druheho brehu. Tak bych to bral opravdu jako studijni hodokvas pro ty z nas co se placame z vztahu do vztahu bez toho si priznat ze neco trvaleho treba vubec nechceme. Ziva Kunda je, mimochodem, v hrobe.

   Tentokrat, at uz jakkoliv mam rad Anonmymniho a Cacaneho, kteri to vetsinou trefi dobre, tentokrat jsem se rozhodl to dohrat. S rizikem, ze jestli je to cele nastrceny for tak me to tu odkope docela brutalne.

   Pozu jsem sundal, anal se tentokrat nebeli, ve slipech nula civav.

   Vymazat
  2. Pak by ale bylo blbý zjistit, že to nebyly koule ale jen běžnej nedostatek soudnosti. Něco jako když si chlebec myslí, že patří mezi lidi.

   Vymazat
  3. Spimfurte, ani bych se tak nebál, že se tu odkopeš, spíš ti hrozí ekonomickej kolaps... Jestli ti to s mojí jmenovkyní klapne, tak eště před pár měsícema tady stačilo pozvat na svatbu Anonymního... Jenže teď, v době registrací, to máš desítky lidí včetně Horáka (ten by ti návdavkem nevěstu o svatební noci přefik).
   Už máš fotku?

   Vymazat
  4. Mam porad hovno. Ale co je horsi asi otravu chlorem. Nikdy kdyz pucujete sprchac a uz je tam hodne sava, nesplachujte to vodou ktera ma 90 stupnu, neni pak co dejchat...

   Vymazat
  5. Báša, rozdiel medzi tebou a Bohumilom (399) je v tom, že on si môj rešpekt nakoniec získal, ty si ho perfetkným oblúkom z poučovania do fňukanía a hysterických záchvatov totálne stratil. A to že na teba teraz reagujem je len preto, aby si to vedel. Vyzerá to totiž, že ti to ešte nedošlo.

   Vymazat
  6. Spimfurt: Ses to rozhod vzit fakt vazne, jestli jsi i vypucoval sprchac.. nerikej ze dojde na koupani??
   Pockej s tim jeste, treba slecna bude na plisnovy syry. Trocha rozkroforu jeste nikdy nikoho nezabila :)
   Spi se zenami, ale zustan chlapem..

   Vymazat
  7. Chlebo, jestli si myslíš, že tady někomu záleží na tvým respektu tak jseš ještě větší pyča než jsem myslel.

   Vymazat
  8. Tak tak. Kritika od (bl/chle)bce je pochvalou. Vobešla mne hrůza při pomyšlení, že by mne chválil. To bych si asi vod Spifurta pučil savo.

   Vymazat
  9. Já mám chlebce rád, chovám si ho tu už od léta, vždycky když je mi smutno(zemře mi zlatá rybička, komouši vyhrajou volby etc) tak sem vlezu vynadám mu do pýč a smutek je pryč :-)

   Vymazat
  10. Tak nejak to cítim aj ja Bohumile. Uvedomil som si, že sa na teba môžem vždy spoľahnúť.

   Vymazat
  11. A proc nevlezes na ten g+ a nepresvedcis se? Bo troll?

   Vymazat
 12. hele, taky vám připadá, že Frantova žena (úplně pedofilně nahá) vypadá na tý fotce, jako že má v hlavě zaraženou sekyru?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ted kdyz to rikas. Jo, je tam!

   Vymazat
  2. http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/183640/zatnul-kamaradovi-sekeru-do-hlavy-pak-volal-manzelce-odpust-mi.html

   Vymazat
  3. Ilustrační foto! "Po Jánovi zůstala malá dcerka." - a na fotce chlap na motorce

   Vymazat
 13. Opět se potvrdilo že František je zločinec co patří za mříže. Už zase si na svým g+ dělá srandu z postižených lidí(jinak než Chlebec). Prznění malých psíků a zavádějící rady mladým osamělým mužům ani nezmiňuji.

  OdpovědětVymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 15. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 16. Kdyby si anonymové přidali za jméno "Anonymní" ještě poslední 3 číslice svého ID, nebo nějaký jiný jednoznačný identifikátor, abych na ně nemusel pořád najíždět myší / dělat si na to rozšíření do browseru - tak bych byl rád!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby se zavedla skutečná anonymita tak by jsme ti byli vděční a já osobně např přestanu urážet Chlebce. čestný...

   Vymazat
  2. Franto, udelame to asi stejne promptne jako jsi ty vyresil svyho casu Flattr problem.

   Vymazat
  3. A kromě toho licenční poplatky za know-how máme platit panu Chlebcovi?

   Vymazat
  4. Franto, nedelej se sebe vetsiho chlebce nez ses. Flattr problem se tu v diskusii resil snad mesic, a byl jsi jeji soucasti. Tim problemem se mysli jak vyskakovala ta zasrana flattr bublina, nesla nekolik sekund zavrit a nemohl ses tim padem dostat do diskuse a cist tady dalsí chlebcovi analni vyblitky. I kdyz to trochu kecam, to jeste jestli dobre pamatuju, byly zlaty predchlebcovsky casy. To jedina pyca siroko daleko byl Ajvngou. Rad na ty doby vzpominam! Kez by se jednou vratili a my spolecne na vyletu v autobusu do Lidic, kde dem v teplacich na vylet kvuli vyroci tvy svadby, a na kterejs pozval i Anonymniho abys odcinil svadbu, vzpominali na doby chlebcovskyho temna jako neco vzdaleneho a temer zapomenuteho... V kazdym pripade, nostalgie stranou, - tvy reseni kauzy Flattr bylo neco jako: no jo teplaci, holt smula, napiste flattru ze to dela, ja s tim nic nenadelam.

   A vubec - k cemu ti je vedet kterej anonymni napsal kterej prispevek? Chces po nejaky dobe socialniho experimentu nove generace udelat hodnoceni a rict nam kdo z anonymnich ma tvuj respekt?

   Vymazat
  5. 418: Tak ten problém jsem myslel, že je vyřešený. Nedělá mi to v Chrome ani ve Firefoxu ani v Opeře (na Linuxu). "X" na zavírání sice nefunguje, ale popup mizí sám od sebe po jedné vteřině. Pokud tam pořád je problém, tak já s tím nic neudělám, protože "přidání Flattru" spočívalo v tom, že jsem na Flattr.com zadal název blogu a pak klikl na "souhlasím". Celý ten kód generuje Flattr.

   Vymazat
  6. Asi vyreseny je Franto, vzdyt sem to taky napsal v minulym case.

   Vymazat
  7. Hovno je vyřešený vole, eště před týdnem mě vystrašil tak nejmíň na 4 se/kundy(chlebce), jenže v tom není ten hlavní problém, problém je že Franta nemá koule na to aby udržel fffilm jako nejdrsnější hardcore blog o filmu v Česku, kterej jsem tak rád četl a kterej jde bohužel čím dál víc do pyče.

   Vymazat
  8. No je pravda, ze nekdy mi to taky jeste vyskoci, ale neni to tak casty jako v minulosti. Mozna je to jen tim, ze si davam vetsi pozor pri skrolovani, kdo vi.
   V kazdym pripade se zpetne Flattr problem oproti takovymu Chlebcovi jevi jako nepodstatnej. Neco jako genocida armenu proti filmum Zdenka Trosky.

   Vymazat
  9. vyřešený to není - flattr se vůbec chová podivně......... používám FF a někdy mi to vyskočí a po kliknutí mimo zmizí a jindy (většinou) to tam visí opravdu cca 4 sekundy než to samo zmizí

   ale clovek si zvykne

   Vymazat
  10. já si nezvyknu. K tomu je třeba přidat jěště 4 sekundy zamrzavani a už jsme na 8 sekundách a to je skandální. To je jako by tě vojel Kubík a chlebec ti přitom držel ruce.

   Vymazat
  11. Teď jsi mě vzrušil, vole.

   Vymazat
  12. dodal bych - ještě štěstí, že tu Franta nemá reklamy

   před chvílí se na me místo toho proc jsem do prohlizece napsal csfd.cz vyblila celoobrazovková překryvná reklama

   to bych blil, nechápu že tohle může fungovat, na mě to funguje přesně opačně (a kdyby to nefungovalo tak předpokládám že už to neexistuje)

   Vymazat
  13. 418, si mal hneď povedať že máš fixáciu týmto smerom.. vôbec sme nemuseli riešiť tie 2 centimetre.

   Vymazat
  14. 2 centimetre jsou vsechno co mas, Chlebo, cili resit to treba predem, aby jsme vsichni pak nezazili sklamani. Ja vim, ty ses uz zvyklej, ze tva pouha pritomnost ho zpusobuje, ale nejsme vsichni pecivo, ze jo?

   Vymazat
  15. Vždy lepšie dva centimetre ako nemať gule sa podpísať pod sračky čo píšem.

   Vymazat
  16. Klucíí nehádejte se mi tady, z Romana sem už vychoval poměrně slušného diskutéra tak aby nedošlo k recidivě.

   Vymazat
  17. Veru... príspevky na viac ako 3 riadky, cudzie slová, pyča s mäkkým i... vlastné foto v profile, uáááá.. hnus velebnosti! Hnus! ;-)

   Vymazat
  18. Chlebo, je to jenom muj dojem z tvych prispevku, nebo se me to nezda a ja nemam tvuj respekt?

   Vymazat
  19. Ani ne, ja ho stejne nectu. Ale dotahli jsme to tu spolecne ke stovce, to zas respekt pro voba, Chlebo!

   Vymazat
  20. Dobrá odpoveď. Máš ho tam ;-)

   Vymazat
  21. Chlebo, I think this is the beginning of a beautiful friendship.

   Vymazat
 17. Chlebec. Musis se srat uplne do kazdy diskuze? Vzdycky se nekde rozbiha fajn vlakno a ty se musis prisrat a placat tu hovadiny o nejakym respektu. Tvuj respekt je uplne irelevantni. Najdi zbytky dustojnosti a prestan sem chodit. Jinak za anonymni volam po navratu k nefalsovanym teplakovym vybelenym anonymnim.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musí, to je Chlebčí podstata, jenže za tuto situaci nemůže pečivo ale diktátor Franta totálně sesmaženej Kubíkovým koksem, kterej čím dál víc neschopnej vnímat realitu mu ustoupil a zavedl registrované fff partnerství, načež ještě převzal jeho model číslovánní Anonymního a snaží se ho na nás aplikovat. Obávám se že tento web padá volným pádem do pekla Chlebcovy ložnice.

   Vymazat
  2. Anonymní musíš se srát každý diskuze?... Ale vážne. Ja sa nikam neseriem, ja zvyčajne reagujem na diskusný príspevok ktorý sa ma týka a pripadá mi nejak zaujímavý, kopec ich ignorujem. Takže čo keby si držal hubu a nekazil tu vzduch ďaľším zbytočným príspevkom týkajúcim sa chlebca. Aj by som napísal že pyčo.. ale to je viac menej jasné, že si.

   Vymazat
  3. Jeste ze vim ze jen drzite role, aby bylo co cist, jinak by nezasvedceny mohl videt podobnost s diskusi na hovnovinkach.

   Porad jsem v umirnenem gay-savo-rezimu, hodila by se vsak puvodni chlebocva fotka v ksilotvce. Na dehonestaci v kompost style.

   Romane?

   Vymazat
  4. Ďaľšia ikonka bude asi nejaké písmeno abecedy.. ale A sa mi páči.. lebo je pred B ;-).

   Vymazat
 18. Jj, oddeluje piktograficky ocekavani. Asocial - Blogger.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo.. s tým asociálom si netrafil. Ešte skús.

   Vymazat
  2. Chces byt tajne, podvedome tak sdilny, nezavisly a presny jako Anonymni.

   Vymazat
 19. Castecna rekonstrukce jednoho prsa Pani Fuku z fotky z clanku se nezdarila. Da hodne prace prepocitat tak slozity odraz jako ma hlavice sprchy i kdyz tu mam tu samou. Tady jsem selhal, a moc se vsem omlouvam.

  Videt trochu je, ale je to spis predstavivost nez data a z pole 16 pixelu ctverecnich nejde ani urcit priblizny tvar.

  Moc me to mrzi.

  OdpovědětVymazat
 20. Ja vam klidne nejaky rady dam. Ale tentokrat to nebude zadarmo. Hodina dating coachingu za 1000 korun.

  OdpovědětVymazat
 21. Mimochodem anonymni 399 si zalozil web www.pika3.cz a rad by se s nekym seznamil, popripade si vymenil video s pindourama

  OdpovědětVymazat
 22. Připomnělo: http://imageshack.us/f/703/debilu.jpg/
  Ne, není to moje žena, jen nějakej magor, co se fotí v koupelně...prostě asociace.
  Toho vousáče za ženu taky nechci, leda by měl silikony.

  OdpovědětVymazat
 23. Možná to tu už zaznělo (přiznávám, že se mi momentálně nechce pročítat 109 komentářů), ale na mně to působí tak, že pan Doleček píše svým přátelům (mužským) s tím, aby mu nějakou ženu dohodili. jedině tak si dokážu vysvětlit, že na sebe neuvedl kontakt ani neřekl nic o svých zájmech - počítá s tím, že jeho přátelé ho znají, kontakt na něj mají, a vědí, kdo by se mu líbil/komu by se líbil on. Každp. hodně štěstí!

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.