25.10.12

Omluva všem epileptikům a těhotným ženám

Včera jsem poměrně pracně vyrobil poměrně sofistikovaný animovaný banner, který jsem umístil do pravého sloupce FFFILMu. Vypadal takto:


Od té doby jsem se na FFFILM sám dvakrát podíval a ten banner je nesnesitelný i pro mě.

Jak mám zjištěno z minulých měsíců, kdykoliv nějakým způsobem upozorním na stránku FFFFriends, v následujících dvou dnech se vaše platby zvednou nahoru. Z toho jsem si vyvodil, že mě rádi finančně podpoříte, jenom na to potřebujete periodicky upozorňovat, protože jste příliš cool na trvalé příkazy / příliš zaneprázdněni prací a rodinným životem.

Tak jsem chtěl zkusit vždy na 24 hodin každých 14 dní (nebo tak nějak) použít tento intenzivní trailer s podprahovými sděleními, abych byl ještě bohatší.

Ale takto ne.

Pardon.

Schovám si ho, až bude nejhůř...

21 komentářů:

 1. Nemáte náhodou někdo zazálohovaný ten můj banner s Hitlerem? K něčemu bych ho potřeboval.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je husty. wayback machine vubec fffilm nearchviuje, slavna narodni knihovna zobrazuje jen v prostorach knihovny, v google images je uplne vsechno co tu v pravym sloupci bylo - krome hitlera. Jediny co jsem nasel je predrenderovane previev v archivu google, tedy velmi LQ. Smutne - http://i47.tinypic.com/98r6tg.png

   Vymazat
  2. Spimfurt: Jak najdu v Google Images starší verze obrázku s konkrétním URL???

   Vymazat
  3. Nenajdes, tohle je ze snapshotu cele stranky co se zobrazuje v nahledu vpravo. Jinak prosel jsem cache ve 3 image disku co jsem mel, mam ratha, ale hitlera ne. Svinstvo. http://fuxoft.cz/fffilm/ffffriends/banner.jpg je mrtvy url uplne vsude.

   Vymazat
 2. No, jestli jsi takovou blikající ohavnost vytvářel poměrně pracně, zamyslel bych se nad tvými schopnostmi na poli "grafiky" a vyvodil z toho důsledky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to bych tak nehrotil, terry gilliam je taky "jen" animátor MP a jeho titulky bejvaj nečitelný.. ba přitom dokázal rozproudit krev i nudícímu se pittovci, škoda dona kixota

   Vymazat
  2. to bych tak nehrotil, terry gilliam je taky "jen" animátor MP a jeho titulky bejvaj nečitelný.. ba přitom dokázal rozproudit krev i nudícímu se pittovci, škoda dona kixota

   Vymazat
 3. Pozdě vole. Damage was done. Teď se před usnutím vždycky podívám pod postel jestli se tam neschovává Horák.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by som bol zvedavý čo by si robil keby tam na teba z baneru svietil môj vztýčený ... prostredníček ;-).

   Vymazat
  2. ale kdo pak tagne contender eliminated hh

   Vymazat
 4. Co pomocí cookies detekovat kdo na banner už kliknul, a pak jim zobrazovat mírnější? To by umožnilo slogan "klikněte, aby tento banner přestal být animovaný".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To zní jako zárodek nějakého zajímavého řešení, budu uvažovat jestli se na tom dá něco postavit...

   Vymazat
 5. No, s jedním obrázkem v té next-gen animaci jsi to vážně Troška přehnal, budu mít noční můry :-(

  OdpovědětVymazat
 6. Pošlete mi prosím mailem, pokud máte JAKÉKOLIV starší verze toho banneru vpravo (kromě Martyho Feldmana a defaultních samotných bulev), chystám přednášku. Dík.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Update: Už mám myslím všechno kromě Hitlera bez brýlí.

   Vymazat
 7. Na vytvoření zlých snů, to je dobrý. Dík.

  OdpovědětVymazat
 8. dobrý deň, Vážení

  Ak ste unavení z úverov a hypoték banky a ďalšie finančné inštitúcie, ktoré hľadáte, alebo ste bola odmietnutá neustále mikro-financovanie programu. To je mesačná minimálna € 1,000.00 do 10.000.000,00 € maximálnu úrokovú sadzbu, ktorá sa pohybuje medzi 3% úver Doručiť je informovať vás, že sa 100% zárukou. Dávame CREDITS k zlepšeniu podnikania. konkurenčnú výhodu / obchodnú expanziu. Sme certifikovaní dôveryhodný, spoľahlivý, efektívny, dynamický rýchly a Uistite sa, že budete odpočívať. Spolupráca je finančník nehnuteľností a všetky druhy financovania, máme dlhodobý úver na najmenej päť až päťdesiat rokov, a aby všetky úroky a umožňujú vypočítať a je vyplácaná raz ročne. Máme tieto druhy úverov v ponuke a
  mnoho ďalších;

  * Osobné pôžičky (nezaistený úver)
  * Obchodné úvery (nezaistený úver)
  * Konsolidácia pôžičiek
  * Kombinácia úveru
  * Úvod Development

  Ak chcete vyhľadať e-mailovej kontaktných miest
  E-mailová adresa: creditsolutioncompany@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 9. Acilen faturalarınızı ödemek için size Kredisi, mali aşağı, acilen mısınız gerek yok ve para gerek? Eğer iş için bir, ucuz, hızlı ve kolay kredi arıyorsunuz? Biz size ihtiyacınız kredi miktarını sunabilir çünkü yok Worry. e-posta yoluyla bugün bize: cashcityloanlender@hotmail.com

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.