25.4.12

Recenze: Můj vysvlečenej deník - 20%

Filmová adaptace knižního bestselleru o "jedné praštěné sedmnáctileté holce" vyprávěná z jejího pohledu.


Mnoho, mnoho měsíců jsem nezažil, aby mi sledování filmu bylo tak nepříjemné. Od dvacáté minuty jsem uvažoval, že odejdu z kina (což jsem nejméně 10 let neudělal), protože mi bylo jasné, že se příběh nerozjede a nezačne nikam směřovat, zápletky nezačnou dávat smysl, postavy nezačnou být prokreslené a sympatické. Nespletl jsem se. Jen jsem se domníval, že třeba uvidím full frontal některého z těch hezkých mladých děvčat, ale mýlil jsem se.

Nejdříve bych konstatoval, že všichni pubertální hrdinové tohoto filmu jsou rozmazlení frackové, které jejich rodiče málo řežou (s výjimkou jedné spolužačky, která řezána je, ale stejně jí to nezabrání otěhotnět s náhodným chlapíkem, kterého viděla jednou v životě, když utekla otci do neznámého města). Všichni hrdinové fuckují nejen dospěláky (rodiče a učitele), ale i sebe navzájem. Pomlouvají se, nadávají si, navzájem spí s partnery svých nejlepších kamarádů, a když potom někdo konečně jednou vyfuckuje je, tak jsou z toho zničení a přemítají, čím si takovou "nespravedlnost" zasloužili. Říká se tomu karma, kokůtci a je o tom například několik zajímavých filmů Quentina Tarantina.

To ale zatím nemyslím jako kritiku! Existuje spousta kvalitních filmů, jejichž hrdinové jsou rozmazlení nevychovaní spratkové, pak se jim něco nepříjemného stane a oni jsou z toho zničení, případně páchají sebevraždy. Můj vysvlečenej deník ale rozhodně takovým filmem není. Je docela dobře možné, že kniha opravdu věrně zachycuje, co se skutečným teenagerům skutečně stalo, ale to samo o sobě nemůže být zárukou, že se podle toho dá natočit dobrý film.

Dá se dokonce natočit i dobrý film, ve kterém bude divák s takovými rozmazlenými nepoučitelnými spratky soucítit, a bude je provázet na jejich cestě životem k nějakému mírnému poučení. Příklad takového filmu je například Juno.

Juno nezmiňuji náhodou, protože tvůrci filmu se strašlivě snažili tento snímek napodobit. Včetně toho, že v něm použili stejně stylizované animované titulky a předěly. A strašlivě se jim to nedaří. Podařilo se jim vybrat pohledné mladé herce a herečky (které jsou vždy naprosto dokonale nalíčeny a učesány, i ráno po proflámované noci), kteří pravděpodobně jsou schopni dobře hrát, ale to by museli mít nějaký scénář, který jim umožňuje se svými postavami něco dělat.

Deník je nový film od režiséra Chyťte doktora, kterému jsem vyčítal výraznou zmatenost a nejasnost děje. V tomto trendu pokračuje i Deník, ve kterém jsou slepovány náhodně vybrané epizody z hrdinčina života, ale působí to strašlivě uspěchaně a náhodně, bez návaznosti scén mezi sebou. Například brzy po začátku filmu jde hlavní hrdinka do kavárny na studijní schůzku se svým učitelem češtiny. O minutu později si tykají. O minutu později jdou temnou nocí parkem, drží se intimně za ruce a hrdinka se učitele ptá, zda by s ní nechtěl jet do Saúdské Arábie. O další minutu později se vášnivě líbají. Pak hrdinka uteče domů s vtipným voiceoverem "No to jsem celá já, prostě taková mrcha" (ne, holčičko, tomu se neříká "mrcha", ale jinak). Následně učitel zcela mizí z děje a v celém zbytku filmu prohodí s hrdinkou celkem tři věty. Naprosto nijak se neřeší, jestli k ní něco cítí. Naprosto nijak se neřeší, jestli něco cítí ona k němu. Naprosto nijak se neřeší, jestli ho zavřou nebo vyhodí ze školy.

To není ojedinělý příklad divné scény bez pointy. V tomto filmu takto vypadají úplně všechny scény. Jsme zahlceni spoustou postav (nejméně deset teenagerů a stejně tolik dospělých), ale žádná z nich není definována nijak detailněji, než "To je ten, co má dredy a pořád hulí" nebo "To je ten, co se pořád hihňá". Chování postav je dle scénáře buď zcela náhodné, nebo bylo natočeno tak špatně, že tak vypadá.


Pravděpodobně se mi pořád nepovedlo dostatečně vám přiblížit zoufalství, jaké jsem při filmu prožíval. Ale zkuste si opravdu představit, jak by na vás působil film Juno, kdyby neměl žádné chytré ani vtipné dialogy ani situace, hlavní hrdinka by neprožila žádný příběh a byla dokonale zaopatřenou, trendy oblékanou a nalíčenou dcerou bohatého otce, žijící ve velikém vlastním domě. Co byste si pak mohli od takového film přát jiného, než aby buď umřela, nebo aspoň měla hodně nahých scén? Nestane se ani jedno.

Celý zážitek byl ještě horší o to, že film je z čistě řemeslného hlediska ucházející. Kamera se neklepe víc než má, vše je správně nasvíceno, na soundtracku tucají přední čeští kytaroví interpreti, a nikde nic pořádně nepodařeného, čemu by se člověk mohl aspoň trochu zasmát.

Znovu opakuji, že přestože mi hrdinové tohoto filmu byli nesympatičtí, důvodem mé nespokojenosti je především absence JAKÉHOKOLIV příběhu, natož vývoje postav nebo nějakého jejich poučení. To už i Twilight je zajímavější, protože v něm občas je nějaká akční scéna, nečekaná hláška nebo aspoň záběry na výpravnou svatbu a karneval v Riu (nebo kde to bylo). Filmy, kterým jsem dával méně než 20 procent byly většinou tak blbé, že z toho divák mohl mít nějakým způsobem legraci. U Deníku takové štěstí nemá.

A jak už jsem několikrát upozorňoval u jiných recenzí: Recenzuji výhradně film. Nerecenzuji knihu, podle které vznikl, nečetl jsem ji, nechci ji číst a nemyslím, že bez jejího přečtení není možné film recenzovat. Rozhodně nemám nic proti knize ani proti její autorce, protože o nich nic nevím.

P.S: V rámci propagační kampaně tohoto filmu (asi aby na něj chodili i kluci) se opakovaně operuje s tím, že je v něm údajně 19 nahých děvčat. Doslova "vysvlíklejch" nebo "v rouše Evině". Musím ostře protestovat a zdůraznit, že ačkoliv jsem se díval velmi pozorně (neboť to byla jediná věc, která mě trochu udržovala v naději), uviděl jsem v celém filmu celkem jeden vteřinový náznak bradavky z boku, a to přesně tento. Nevím, co přesně tvůrci myslí termínem "vysvlečený", ale zřejmě tak označují situaci "Herečka je na plátně v dlouhé košili po kolena a říká, že pod ní nemá kalhotky" nebo "Herečka je celá pod peřinou a vykukuje jí hlava a nahá ramena", případně "Herečka je totálně nahá, ale shodou okolností je v záběru jen její hlava a kus ramene". To už mohli rovnou napsat, že kameraman byl při celém natáčení nahý, akorát shodou okolností nikdy nezabral kamerou směrem dolů.

167 komentářů:

 1. Která postava v Juno je podle vás rozmazlený nepoučitelný spratek, pane Fuko?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A zaslouží si pořádně naplácat?

   Vymazat
  2. Norbert Lichý.

   Vymazat
  3. Tvoje bába.

   Vymazat
  4. Preci samotna Juno. To je nesympaticky, nepouctitelny spratek co by potreboval pres drzku.

   Vymazat
 2. Tohle se mi na Frantovi libi, ten vyber moznosti: "Co byste si pak mohli od takového film přát jiného, než aby buď umřela, nebo aspoň měla hodně nahých scén?"
  To jsou perly, ktere se jinde nenajdou a uz jen proto stoji za to, prispet na bulvy.
  Ale to nic, ja tim trpim taky, asi jako vetsina chlapu. Jedu v metru, vidim peknou zensku a hned me napadne: mela by ted bud umrit, nebo aspon bejt naha.

  P.S. Franto, myslim, ze tvym patronem k zisku nabadajicim by mel byt Marty Feldman a mel bys ho sem nejak vmontovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nabízí se zde ještě alternativní myšlenka, např. do zšeřelého parku: "Nahá, nebo aspoň mrtvá" :-D

   Vymazat
  2. Dneska jsem jela metrem a vedle me tri teenagerky. Po chvilce jsem si prala, aby byly bud nahy nebo mrtvy.

   Vymazat
  3. nebo obojí...hmmm

   Vymazat
  4. Anonymní Apr 25, 2012 01:25 AM/ Já jsem s vami jel také a přál jsem si aby jste byly nahé všechny čtyři, and now kiss.

   Vymazat
  5. Co je mi přes 30 a poslouchám občas někde v mhd teenagerky, tak souhlasím, že bych preferoval, aby byly buď nahé nebo mrtvé :-)

   Vymazat
  6. Co je mi přes 18 a nepotřebuji ani poslouchat někde v mhd teenagerky, bych preferoval, aby byly mrtvý úplně všichni.

   Vymazat
  7. Dnes v noci jsem jel mhd a přistoupili ke mě tři T-negři. Po chvilce jsem byl nahý a přál si být mrtvý...

   Vymazat
  8. Dnes mozna prijde zlomovy okamzik a poprve budu masturbovat nad ffilmem. Tedy ne nad nejakym sofistikovanym, P2P porizenym, zarucene naturalnim a jen taktak ochlupenym pornem. A budu u toho nahy a vnitrne mrtvy.

   Vymazat
  9. Tento příspěvek píšu zcela nahý!

   Vymazat
  10. pics or it didn't happen

   Vymazat
  11. No dobře, tepláky mám.

   Vymazat
  12. Já mám taky tepláky, ale pod nima jsem už úplně nahý.


   Kromě trenek, samozřejmě.

   Vymazat
  13. Lidi, když se sprchujete, jste při tom úplně nazí???(!)

   Vymazat
  14. Jestlipak jsem nazi při spchování? Vole, to ne, ani úplně a dokonce ani trochu. Já proti menšinám a židům totiž nic nemám a je jedno jestli ve sprše nebo mimo ní.

   Vymazat
  15. Kdo nehajloval ve sprše, jako by nebyl

   Vymazat
  16. Každý z nás v životě alespoň jednou hajloval ve sprše. Kdo tvrdí že ne, hajluje tam dosud.

   Vymazat
  17. Nejsou od hajlování chlpatý dlaně?

   Vymazat
  18. Chlupatý ne, ale odkrvený. Je třeba střídat ruce.

   Vymazat
  19. A není hajlování levicí podvraťácké?

   Vymazat
 3. ja myslim, ze my uz jsme tady generace, ktera by asi dala prednost spise full frontalu tech maminek
  a ucitelek z toho filmu. takze pripadna pedofilni nahota mladych devcat me zde nebere - 0%.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "pedofilni nahota mladych devcat"

   To jako ma znamenat co?

   Vymazat
  2. Víte vůbec co to znamená pedofilní? Abyste byl pedofil, musela by vás vzrušovat předpubertální děvčata. Pokud se vám líbí nahá mladá děvčata (byť podle našich zákonů třeba ještě pod zákonem, hranice je různá, třeba ve Španělsku 13 let a v Mexiku jenom 12 let), nejste pedofil, ale normální zdravý chlap.

   Vymazat
  3. Jo, jo. Když se 50 letému chlapovi líbí nahá mladá 12, 13 letá děvčata je to zcela jasně normální zdravý chlap. Díky za zajímavý náhled do tvé duše.

   Vymazat
  4. no ano, je to normalni zdravy 50 lety chlap, smirte se s tim. primarne jde o to, zda ona devcata jiz vykazuji druhotne pohlavni znaky ... paklize ma devce ve 13 letech pubicke ochlupeni, rozvita prsa, menstruuje a jeste se (mrcha) maluje a obleka vyzyvave (=neadekvatne jejimu veku z pohledu dnesni psolecnosti), tak se nelibi pedofilum vubec, ale zdravym chlapum muze (dle vkusu ... muze, ale nemusi)

   Vymazat
  5. Me je teda 36, a ne 50, ale taky se mi libi 12-13 leta naha devcata, pokud maji alespon trosku nejake kozy...Nemel bych se lecit prosim? Muzete mi nejaky ustav doporucit? Dekuji.

   Vymazat
  6. Doporučuji Ústav análního bělení Norberta Lichého.
   Konkrétně ve vašem případě invazivní proceduru šmirglpapírem bez anestetik.

   Vymazat
  7. Pokud se někomu v 50ti či 36 líbí 12-13 leté děti, tak je to na poradu se sexuologem. A to tvrdím z pozice úchyla.

   Vymazat
  8. Je mi 36 a nelíbím se 12-13 letým dívkám. Prý mám velké kozy a tak. Kam je mám poslat léčit?

   Vymazat
  9. myslíte, že s věkem estetické nároky klesají a měly by se nám líbit obtloustlé tvarožnaté krabice, a to jen proto že odpovídají našemu věku?
   obávám se že nikoli, i když je to asi přáním mnoha žen které rezignovaly na údržbu zevnějšku (jinak si ten názor nedovedu vysvětlit - ale ano, je to zjednodušené)

   Vymazat
  10. No, s vekem naroky nas chlapu rozhodne neklesaji, to teda vubec ne.

   Ovsem jen to, ze si obstarozni, smrdutej, pupkatej paprda s fuseklema v sandalech mysli, ze ma narok na stavnatou sedmnactku jeste neznamena, ze to opacne pohlavi vnima stejne...

   Samozrejme vsichni takovi nejsme, ale pravidlem je, ze ti nejhorsi vzdycky maji ty nejvetsi naroky a furt se divi, proc kolem sebe maji jen obtloustle tvaroznate krabice a nelezou jim do postele penthausovy sentrfouldy.

   P.S. Ovsem pozor! Kdyz mas miliony, tak ti ty penthausky do postele lezou, i kdyz jsi obstarozni, smrdutej a pupkatej paprda.

   Vymazat
  11. Já si myslím, že mám nárok na šťavnatou sedmnáctku. Jsem snad proto smrdutý?

   Vymazat
  12. Smrduty mozna nejsi, ale urcite mas fusekle v sandalech.

   Vymazat
 4. Bude tam nějakej náklaďák, deroucí se skrze zastávku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo je tam stara Pragovka, ktera prejede nekolik pedofilne nahych mladych devcat.

   Vymazat
  2. Takže nahé i mrtvé? Takže (dead)full frontal?

   Vymazat
  3. Otazka 1) Ano, ale scenar od Mailera nebyl...

   Otazka 2) To uvidime ve filmu

   Vymazat
 5. S tou nahoutou se to má tak, že je to tzv. bulvární nahota nebo reklamní nahota. Jediným úkolem je nalákat lidi, aby se šli podívat na něco odhaleného, všechno ovšem odhaleno není.

  Blíže k tématu nahoty ve filmu doporučuju např. rozhovor s Claudií Cardinál(ovou) v Reflexu nebo známa hláška Mr. Burnse: Tallulah Brockman Bankhead has more sex appeal with one raised eyebrow than "Modern movies".

  OdpovědětVymazat
 6. Johana Rubínová svůj román psala plnočelně pedofilně nahá, neboť to bylo umělecky přínosné

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. FYI Jolana Rubínová je fiktivní postava, knížku napsal nějakej týpek.

   Vymazat
  2. pak jsem byl tedy sprostě ošizen, podveden, podfouknut, olidicován, oesemeskován a análně vybělen a můj život nemá smysl a jdu spáchat samovraždu

   Vymazat
  3. Anonymní Apr 25, 2012 02:01 AM/ Nemohls to napsat před tím, než jsem při knížce onanoval? Teď jsem gay.

   Vymazat
  4. Můžu ti nějak pomoct? Kolik ti je?

   Vymazat
  5. Je mi 70 a jsem normální zdravý chlap, tudíž se mi líbí dvanáctiletý, nahý, druhotné pohlavní znaky vykazující děvčata, které maj pubické ochlupení, rozvitá prsa, menstruují a jěšte se (mrchy) malují a oblékají vyzývavě.
   Pomoct mi tedy můžete jen když máte dceru splňující tyhle podmínky.

   Vymazat
  6. A ty máš rozvitá prsa? Aspoň nějaké zbytky pubického ochlupení?

   Vymazat
  7. Tyhle otázky vám může zodpovědet vaše dcera, pokud mi ji dáte na několik hodin k dispozici.

   Vymazat
  8. Já myslím, že ty nejseš ten, co psal, že je gay. Takže vodprejskni laskavě. Dědku!

   Vymazat
  9. Nemohu to dokázat, ale jsem to já. Bohužel nikdo v mém okolí nemá dvanáctiletý, nahý, druhotné pohlavní znaky vykazující děvčata, které maj pubické ochlupení, rozvitá prsa, menstruují a jěšte se (mrchy) malují a oblékají vyzývavě.
   Proto jsem alespoň v domnění, že tuhle výbornou knížku (bohužel bez fotek) napsala žena, při jejím čtení masturboval. Jistě si tudíž dokážete představit mé zdešení, když jsem se tady dočetl, že ji napsal muž. Já totiž nechci bejt gay, ale normální zdravý chlap, kterýmu se, jak je to u normálních zdravých chlapů běžný, líbí dvanáctiletý, nahý, druhotné pohlavní znaky vykazující děvčata, které maj pubické ochlupení, rozvitá prsa, menstruují a jěšte se (mrchy) malují a oblékají vyzývavě.

   Vymazat
  10. Františku?

   Vymazat
  11. Já jsem namalovaná dvanáctiletá vyzývavá dívka a chci si dopisovat s normálním zdravým chlapem. František.

   Vymazat
  12. Pubicky chlup!

   Vymazat
  13. Nemáš vlastní?

   Vymazat
 7. Hlásím zásek na webu Johany Rubínové. Velká podpásovka dávat na něj link. Budu Františka žalovat za krádež 10-ti minut života.

  OdpovědětVymazat
 8. Mi právě stéká po obrazovce hroznové víno "Korunní" (chtěl jsem ho spolknout, ale bránice byla silnější) a za to děkuji všem komentujícím, především těm, co dneska jeli metrem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... těmi z metra myslím specielně ty nekrofilní gurmány, ne všechny cajzly paušálně - to si zas tak nefanděte.

   Vymazat
  2. Buď rád. Když jsem naposledy polykal hroznové víno, tak jsem u toho málem umřel.

   Vymazat
 9. Skvělá recenze! Jasně že na takovýhle blbinách si Franta zgustne (viz. Sex ve městě 2), ale i tak! Brzo Frantovi něco pošlu, něco peněžitého... [hore palec]

  OdpovědětVymazat
 10. Tak tahle diskuze by se měla vytisknout, zarámovat a dát někam do Muzea moderního meta humoru :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja bych ji spis nechal zhudebnit. To, jak se v ni opakuji, pozmenuji a rozsiruji jednotlive motivy, to je jazz jak to prase.

   Vymazat
 11. A ten kameraman byl teda fakt nahej??? Nikde se o tom nepíše.

  OdpovědětVymazat
 12. Ježkovy voči, že jsem si ten trailer vůbec pouštěla...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, už jsem kvůli tomu volal producentovi a stěžoval si na nedostatek nahoty a jiných explicitních projevů v tomhle morálně sprostém dílku.

   Vymazat
 13. Je mi 38 a děvčata pod 18 se mi vůbec nelíbí a dokonce ani 26 letá, která se chovají jako 18ti letá a navíc hystericky jako žarda parda, je to v pořádku, nebo také nechat léčit?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nerad ti to říkám, ale znamená to, že nejsi normální zdravý chlap. Naštestí - dá se to léčit. Doporučuji pravidelné vycházky k nejbližší základní škole a nutit a nutit a nutit se dívat na ta krásná dvanáctiletá ženská stvoření až dokud se ti nezačnou líbit. Podezřelých pohledů rodičů si nevšímej, případné dotazy policie odbij jednoduchým - já se tady léčím. Držím palce ať se daří a dej vědet jestli se ti to zlepšilo!

   Vymazat
  2. Co jako má to tvoje Imho lol být, vole?

   Vymazat
  3. Druhý anononyme, nedávej mu falešné naděje. Homosexualita se léčit nedá. Jenom v Americe.

   Vymazat
 14. Myšlenka dne: Když jsme přišli na tento svět, byli jsme nazí. Když odejdem z tohoto světa, budeme mrtví. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A mezi tím budeme nějakou dobu teenageři.

   Vymazat
  2. Je lepší být teenager nebo teenfucker?

   Vymazat
  3. aging teenfucker

   Vymazat
 15. Obsahuje tento film nějaký homosex mezi ženami? Jsem normální, zdravý, dvanáctiletý chlap s pubickým ochlupením a Juno měla na můj vkus moc velké břicho.

  OdpovědětVymazat
 16. Jinak na tomhle filmu mě zajímalo pouze to, jestli si učitel vrzne a jestli hlavní hrdinka nakonec umře. Takže děkuji za další spoileroidní recenzi.

  OdpovědětVymazat
 17. Krom toho všeho by mě ještě zajímalo, proč vždycky když nějakej bezďák ubije svojí holku, všechny média jí titulujou jako "družka"...? Jsou družky vyloženě jen ženy bezdomovců? Nebo to může být třeba i Žilková?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skoušels už volat režisérovi a zeptat se ho?

   Vymazat
  2. celebrity mají milenky a bezďáci družky, to je klasický žargon požíračů škvarkových chlebů

   Vymazat
 18. Fuuuuuuj ! Všichni chlapi jsou čuňáci styďte se !

  OdpovědětVymazat
 19. recenze se vydařila, diskuze taktéž, účel filmu byl splněn...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, účelem recenze bylo vydělat Frantovi na živobytí. Aby neskončil bezprizorně nahý resp. hlady mrtví. :-)

   Vymazat
  2. V tom případě by to chtělo ještě recenzi na Nazí a mrtví. A ne že tam vykecá spoilery, že se všichni svlíknou a umřou

   Vymazat
 20. Recenze je zaujatá, protože Fuka nenávidí tu knížku a její autorku/jejího autora. Nepřečte si knížku a recenzuje, ignorant navždy ignorantem, sociopat, tepláky, utěkání atd.

  OdpovědětVymazat
 21. Recenze je zaujatá, protože je dlouhá jak krejčovskej metr. Franta byl očividně extrémě frustrován, protože normálně většinu filmů odflákne deseti větama.

  OdpovědětVymazat
 22. Recenze genialni, sugestivne jsem ji celou protrpel a diskuse naopak skvela a zabavna...

  Tomu rikam vyvazeny pomer!

  OdpovědětVymazat
 23. Placu smichy na sve (kdysi) pubicke ochlupeni. Dekuji!

  OdpovědětVymazat
 24. Zajímavé, v recenzi na Novinkách zase píšou, že se tam pořád všichni svlíkají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V tom neni zadny rozpor. Kdyz si budu porad dokola nandavat a sundavat kulicha, tak se budu porad svlikat, ale vysvleceny nikdy nebudu, protoze teplaky si celou dobu necham.

   Vymazat
  2. FF v teplákách a kulichu...

   Vymazat
  3. jsem normální zdravý chlap když masturbuji u představy FF pouze v teplákách a kulichu?

   Vymazat
  4. Pokud má FF v té představě 12 let, vykazuje druhotné pohlavní znaky, má pubické ochlupení, rozvitá prsa, menstruuje a jěšte se (mrcha) maluje a obléká vyzývavě, tak ano.

   Vymazat
  5. Fuka: tak to se nebudete pořád svlíkat, ale polovinu času svlíkat a polovinu času oblíkat.

   Vymazat
  6. To sice ano, ale předpokládám, že kulicha si nandavají v maskérně a na plátně ho pouze svlékají

   Vymazat
 25. Tento příspěvek píšu v košili a v kalhotkách, mohu se pokládat za plnočelně pedofilně nahého?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud jsou ty kalhotky dívčí, pak bezpochyby ano.

   Vymazat
  2. Pokud tě při tom nachytá máma cože provádíš s jejím spodním prádlem, pokládej se za plnočelně expedofilně mrtvého!

   Vymazat
 26. Jsem normální zdravý 13-letý chlap a libí se mi 50-letá děvčata, pokud ještě mají pubické ochlupení, rozvinutá prsa a menstruují. Měj bych se jít léčit?

  OdpovědětVymazat
 27. Tak hochu do toho se radsi nepoustej, protoze kdyby teda jako nejaka takovymu usmrkanci dala, tak by te sezvejkala a vyplivla jak malinu, ani bys nevedel, odkad ten uragan prisel.
  Takze radsi masturbuj nad riomoms.com a neriskuj zdravi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Statisticky nejvíc smrtelných nehod při sledování internetu se stane na riomoms.com! Zdroj Internet.

   Vymazat
  2. vy plivete sezvejkany maliny? proc? polykate aspon neco?

   Vymazat
  3. Nepolykam, drzim dietu. Ale zas je fakt, ze sezvejkanou zvykacku spolknu, takze je to asi 0:0

   Vymazat
  4. Má přítelkyně taky nepolyká, a to ani nedrží dietu, kurva.

   Vymazat
  5. tva kurva se uz polykat nenauci, najdi si pritelkyni.

   Vymazat
  6. Já bych si našel, ale když já mám tu tvou matku rád...

   Vymazat
 28. Pán je anarchistické hovádko, co? Neslupne malinu, naopak ji vyplivne a naproti tomu žvejkačku primárně určenou k žvýkání a vyplivnutí, ji polkne! Že ty ještě tančíš na hrobech mrtvých úplně nahý?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem jednou tančil na hrobě nahý a ráno jsem byl úplně mrtvý

   Vymazat
  2. No, uplne nahy ne, ale na hrobech tancim...

   http://static.lulu.com/browse/product_thumbnail.php?productId=16372514&resolution=320

   Vymazat
  3. Ty tančíš sama, já tančím sám...

   Vymazat
 29. Již jen zblo příspěvků a MVD se hrdě zařadí po bok gigantů světové kinematografie - Gorile a Hranařům. Velmi srdečně gratuluji tvůrcům filmu za tento úspěch...

  OdpovědětVymazat
 30. Tyvole ja bych tyhle lidi, ktery maj porad potrebu vyjadrovat jmeno filmu zkratkama, jednoduse zabil. A aby byli nahy.

  Tak si tak ctu, a najednou MVD. WTF? MOTOR VEHICLE DEPARTMENT?

  Vcera jsem si prehral IJATLC, pak TYIJC, ale stejne se mi nakonec nejvic libil TEATG.

  Fuck you, assholes, radsi jdu koukat na pedofilni MILFky z Ria.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ježiš, podívejte se Vy chytrej, hnidopichu, na ten plakát k filmu - je tam MVD, chápete? Né, asi né, ještě pořeště hrubky

   Vymazat
 31. A já jsem sem chtěla napsat smrtelně vážný komentář, že mám doma dvě dcery a že se bojím, co z noch vyroste (a řežu je, Fuko, řežu....) - a teď se spíš bojím vás všech, co jste sem něco napsali, že koukáte už po šesťačkách, co jsou tak pitomý, že se tvářej starší...
  Úplně vtipný mi to teda nepřijde.
  Asi z nich budu muset udělat mrtvé dřív, než do těch pubertálních znaků dorostou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosímtě, a vykazují už druhotné pohlavní znaky, maj pubické ochlupení, rozvitá prsa, menstruují a jěšte se (mrchy) malují a oblékají vyzývavě? Jestli ano, rád bych se seznámil. Jo a neboj - jsem normální zdravý padesátiletý chlap.

   Vymazat
  2. Ano, ano, to je nejlepsi cesta! Zabit ty mrchy driv, nez zhresi jak ty vysvleceny sedmnactky v deniku. A kdybys nevedela, jak na to, tak tady je navod:

   http://www.novinky.cz/krimi/265935-ctyri-deti-povrazdene-vlastni-matkou-pred-smrti-hodne-trpely.html?ref=boxE

   P.S. Ale neprikrejval bych je, nechal bych je nahy, kdyz uz umrely.

   Vymazat
  3. vase sestacky bych s dovolenim nechal svemu 11 letemu synovi, on si s nimi jeste ted nebude vedet rady, ale treba za pul roku, kdo vi. radeji bych to neuspechaval.

   kamaradka ma netere ve veku vasich dcer ... a kdybyste slysela, o cem si ty holky povidaji, to je des. samej sex a kluci ... i kdyz nevedi, o co jde

   Vymazat
 32. Prave jsem volal na policii a nahlasil tento web jako zavadny pro mladez, a to kvuli vyskytu slova "nazi". Za tim jsou miliony mrtvych a rozhodne by se to nemelo zlehcovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naziram na to stejne.

   Vymazat
  2. Na zitrejsi vecer si nic neplanuju, abych moh vypovidat na policii jako svedek.

   Vymazat
  3. Já už tam byl a jsem prý korunní.

   Vymazat
  4. Sedim tady na zidli a vidim, ze jo, korunni ses, jen ne svedek.

   Vymazat
  5. korunni mattonka? nebo myslite spise korunovany? :-o

   Vymazat
 33. Františku neuvažuješ vydat recenze i s diskusemi k filmům knižně?

  vznikla by taková malá netypická encyklopedie filmu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No je pravda, že tak bizarní komunikace se jen tak nikde nevidí. Špatně poslané smsky, slováci, tepláky, Slámův záhrobní problém, Vosmíkův blabla problém, Pandy hysterický problém a půjčoven aut, nadváha, housle, bělení, živí/mrtví, homosexuální psi, léčení, pokud člověk nemá rád dvanáctky, atd. Dávám rok, než to tu zavřou. :)

   Vymazat
 34. No já bych to klidně vydal. V případě zájmu mi pište na mail našeho vydavatelství mrtve.nahe.pubicke.ochlupeni@kokotske-teplaky.com. Pokud bude dost zájemců, budeme to distribuovat pedofilním MILFkám do Ria.

  OdpovědětVymazat
 35. Rok, maximalně dva.

  OdpovědětVymazat
 36. jeden z nejnesympatičtějších filmů poslední doby, viděl jsem jen trajler, ale nevěřim, že zbytek je lepší, proč se pořád zdůrazňujou všecky ty český nechutnosti, co ty postavy, to má bejt jako naše realita (no, leckde to je horší), pokud to ale má bejt jako kůl oddychovka pro teenagery, no, tak to potěš, protože to neni ani módní mainstream ani nezávislý, jsou to asi jen stupidní představy nějakejch dnešních - protekčních nevim, co.... Těch hloupejch klišé, ach jo, to mi teda příde zatim nejlepší pro teenagery asi nakonec ta Ulice - ten seriál, protože na čeksý televizi nehorázný pekla, prima ta vyjma reality šou je spíš tak na ty důchodce... No, možná ten Gympl před pár lety celkem ušel.. ale vyloženě fakt nevim, mladý lidi na tyhle šity stejně budou kašlat, protože to je mimo, jo, napadli mě třeba ještě Pusinky, to bylo slušné, ale jinak je to toho fakt málo. Byly tu pokusy o ty panicovské komedie, nejpopulárnější byly ti Snowboarďáci, měl bych k tomu sto tisíc výhrad, ale to se mládeži prej dost líbilo, ale jinak něco fakt dobrýho, né, vůbec, řek bych, ež v 80. tejch letech se točili lepší věci....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. řekl bych, že ta holka fakt nezastupuje vůbec průměrnou českou dívku, ale ani neprůměrnou, je vycucaná z prstu scénaristů

   Vymazat
  2. Vyjmenuj alespoň prvních třicet tisíc výhrad. Jinak jsi jen pozér v teplákách.

   Vymazat
  3. tak já začnu, pop-punková skupina nazpívala písničku, to fakt mladý dneska poslouchaj? ?? Pop-punk z mtv, no, to už mi příde taky trošku pasé, ale nevadí, neni to uplně neposlouchatelný, jen je to zase trošku klišé, že tohle mladý poslouchaj, je fakt, že uchylně se bavit je velmi časté, jenže ve filmu - viděl jsem další ukázky, to působí násilně naroubovaně, tak už mi docházej výhrady, ale nevzdávám to, ještě na něco příjdu..

   Vymazat
  4. jo a vsadim se, ze ve filmu zadnej sex vlastně neni, taky tam neni nic trapnýho a nechutnýho a realistickýho.... Točit to tu nikdo nebude, tak mě to je fuk, proč né třeba film o teenagerce, krásné, chytré, které se daří úplně všecko a která randí s prezidentem....

   Vymazat
 37. možná i ten Gympl byla vlastně celkem kra..ina (ale full frontalů tam máte pár), ačkoliv tam bylo něco málo z reality (je třeba reflektovat), ale to je v Ulici taky, ale příšerně podaný, dobře i ta Ulice je příšerná, ale když toho moc neni, je to těžký, mohlo by se točit nespočet filmů pro mládež z českýho prostředí, vždyť to přece drahý bejt nemůže, jenže se netočej (stejně jako pro jiný generace, pro ty nejstarší jsou hlavně tv seriály, ale i tam, když se snaží popsat nějaký fenomény moderní doby - současný, tak je to křečovité, ale důchodcům to vlastně ani neva), no a ty teenageři, jako něco působí autentičtějc, ale když je ten film evidentně žánrově nejasnej, tak nevim, spíš mi jde o to, že z toho je pořád cejtit takový klišé o divkách a deníčcích a obávám se, že to zas až tak časté není

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V tvých příspěvcích nejsou žádné radiaktivní tepláky, kokoti, rozvitá nebo alespoň odporná prsa, pubické ochlupení, menstruace, full frontaly, volání režisérovi, SMSky Poledňákové, autobusy do Lidic...prostě nic. Seš tady novej, nebo co?

   Vymazat
  2. ty radioaktivní teplaky, jo, to je narazka asi na tu Fukushimu, odporna prsa vidam kazdy den, ale jsou zakryta, pubicke ochlupeni mi nevadi, menstruace bývá v pornofilmehc umělá, full frontaly se točili dřív, dneska je jiná doba, Poledňáková bude mít nejspíš....nevím jaká prsa, ale obávám se, že raději ne, do Lidic nevim, jestli je přímej spoj, ale já to klidně dojdu...

   Vymazat
 38. Kdybych teď měla zemřít, nahá a mrtvá, ani by mi to nevadilo, protože (pro mě) diskuse splnila všechny parametry pro zařazení do MVD pod heslem "epic".
  Děkuji anonymům, co jsou pod tepláky nazi a ještě se (mrchy) malují.
  Anonyma z 11:54 bych teda vyřadila, píše kraviny a ničemu nerozumí.
  E.

  OdpovědětVymazat
 39. Tak z mnoha důvodů si umím představit, jak probíhalo psaní knihy, slečna se sešla s vydavatelem, ten jí řekl, že tam musí dostat tu erotiku, aby se prodávalo (z mé strany nebylo splněno, zkazil mi to proto naprosto neadekvátním názvem)a tím vznikla předloha. Tentokrát to na sex utáhl.No a logicky, už když je to ten nejlepší celer, tak se toho ujal nějaký nadšený filmař.
  Předlohu jsem nečetla, nemohu soudit. Ale vzhledem k tomu, že autorka bydlí někde v Dejvicích, Haunspalka, apod., tak to asi nebude děvče z rodiny sociálně slabé. Ona se tam vůbec teď vynachází speciální sorta obyvatel, jednu madam znám a její synáček by byla také předloha pro další autorčinu knihu.
  Ještě že se mohou nudit za peníze rodičů. Zůstávám záměrně anonymní, neb se slečnou máme společného nakladatele.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je dost přizdisráčské, my si tady na anonymitu moc nepotrpíme.

   Vymazat
  2. Já proti penězům nic nemám. Proč by se děti nemohli nudit za peníze svých rodičů? Člověk to pozná během sekundy, takže je nejde přirozeně brát vážně, ale mají na to svaté právo, já ji nějaké dejvice nebo co tedy přeju. Sám bydlím v Bílkově :).

   Vymazat
  3. Pokud máte společného nakladatele, asi byste mohla vědět, že to nepsala žádná slečna z Hanspaulky, ale nějaký člověk z toho vašeho nakladatelství, vy chytrá. To už je věc tak profláklá, že to musí vědět i někdo, kdo strávil po návratu z Japonska měsíc v komoře pro měření radioaktivity, natož někdo, kdo "má stejného nakladatele", ehm.

   Vymazat
  4. A to, že vám vydali nejspíše nějakou dost blbou knihu (která se neprodává jen díky názvu, to je přece jasné) a že znáte jednu madam z Hanspaulky, jste nám jako sdělila proč? Má to nějakou návaznost aspoň na autobus do Lidic?

   Vymazat
  5. To psal skutecny autor predlohy, aby vyvolal diskusi zastavajici se jeho osoby. Sam jsem z okoli Dejvic, jako predloha knihy se necitim, ale znam v Petrovicich jednu, ktera by zaslouzila nejen knihu, ale i film.
   Zaroven bych domnelou pisatelku (vulgo autora predlohy) chtel upozornit, ze i v dejvicich zije mnoho socialne slabych (dokonce i na Hanspaulce se jich par najde) ... a rozdmychavanim socialnich nesvaru nikomu neprospeje. Maucta

   Vymazat
 40. Vynikající diskuse!

  OdpovědětVymazat
 41. Po přečtení diskuse se vůbec nedivím, že mi Websense v práci dnes začal ukazovat "The Websense category "Sex" is filtered." a na FFFilm se podívám už jedině doma.

  OdpovědětVymazat
 42. A kdo hajloval, jako by nemyl.

  OdpovědětVymazat
 43. Třicetiletý muž se v ranních hodinách pokusil zatáhnout do křoví žačku šesté třídy, která šla do školy. Díky křiku si ale situace všimli kolemjdoucí a muže zadrželi do příjezdu policejní hlídky. Mezi zachránci byla i jedna policistka v civilu, která doprovázela do školy své dítě. Pachatele, na kterém klečeli spolu se školníkem až do příjezdu hlídky městské policie ale těžko popsat jako normálního člověka.

  Třicetiletý muž, který údajně pracuje jako hlídač v jednom z obchodních domů v Pardubicích, měl pod oblečením dámskou podprsenku a na sobě navlečenou jednorázovou plenu. Z té mu ale navíc vyčuhovaly pruhy syrového masa, pravděpodobně zvířecího. Muž byl navíc silně podnapilý. Krátce po zadržení u něj byla naměřena hodnota 2,5 promile alkoholu a místo k výslechu musel být převezen na protialkoholní záchytnou stanici. Teprve až po jeho vystřízlivění se přestěhoval do policejní cely.

  http://www.denik.cz/pardubicky-kraj/chtel-znasilnit-zacku-seste-tridy-mel-na-sobe-damske-pradlo-plenu-a-kusy-masa-20.html

  A já se ptám: Byl to čtenář tohoto film-blogu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se spíš ptám, proč ho policie zadržela? Podle toho cos napsal to byl zdravej normální chlap... To si tu už normální muž v plenách s masem a podprsenkou nemůže anijen zatáhnout do křoví šestačku, aby mohl zjistit jestli už vykazuje druhotné pohlaví znaky, má pubické ochlupení, rozvitá prsa, menstruuje a jěšte se (mrcha) maluje a obléká vyzývavě, bez toho aby ho buzerovali ti fašouni skurvení policejní? Policejní stát tohleto! Skandál!

   Vymazat
  2. Prej "pruhy syrového masa, pravděpodobně zvířecího"!!! :-D Ty mediální mrdky mají fakt čuch na tragično. To ale možná vysvětluje, cože se přihodilo Petře Polachové, že se tu dlouho neukázala - ona si to takhle štramákuje zešeřelým parkem, sluchátka zabořena hluboko do boltců, Odvážné palce v mp3 řvou naplno že si ani nepovšimne, že je zatahována občanem v plenách do blízkého roští. A nepolevuje v poslechu Ondřeje Vosmíka ani když je krájena na řízky (vlastně pruhy masa). Ale možná to bylo pravděpodobně maso zvířecí. :-)

   Vymazat
  3. já mám na sobě maso a kůži téměř třicetiletého pedofilního, nahého čtenáře fffilmu, doufám že je to v pořádku

   Vymazat
  4. Pouze pokud nezakrývá druhotné pohlavní znaky ani pubické ochlupení a nemenstruujete do něj.

   Vymazat
  5. No, ja myslim, ze denik.cz se timto clankem s titulkem "Chtěl znásilnit školačku, oblečen do dámského prádla, pleny a masa" stava vaznym kandidatem na Pulitzerovu cenu.

   Jinak kdyz jsem to cetl, tak me hned napadlo - co sakra "pravděpodobně zvířecího"? Proc ne lidskeho? Pak jsem si ale precetl AnonymníApr 27, 2012 06:01 AM a hned jsem zase zacal doufat v nadejnou budoucnost lidstva.

   Vymazat
  6. To rozhodně! Tak jak jsou slova (hlavně ten výběr slov) a věty poskládány, tomu dodává neskutečně debilní význam. Například:
   - nebyl to úchyl, ale třicetiletý muž.
   - Pachatel - čeho? Svérázného odívání?
   - nejdřív muže zadrželi do příjezdu policajtů, nakonec si pro něj přijeli měšťáci!
   - co ten klečící školník?
   - ano, těžko se této mrdce popisuje cokoliv, natož kdo je
   normální člověk. A navíc i mě jako normálního padesátiletého muže s dvěmaapůl promile těžko popsat jako normálního.
   - to měl na sobě jen tu podprdu a plínku (a flákoty)?
   - "přestěhoval" do cely. Tož ať se ti tam dobře bydlí 30-letý muži!

   Vymazat
  7. Ta Lady Gaga uz to fakt prehani...

   Vymazat
 44. Jen faktickou poznámku: Moderní dvanáctiletá děvčata už žádné pubické ochlupení samozřejmě nevykazují, protože se tam pečlivě holí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kde - "tam"?! To by taky mohlo bejt tam v horach nad strzi, kde nikdy nemlzi. Ses tu novej?!
   TADY se popis picek, kund, kokotu a menstruaci uz davno neobchazi zadnym jinotajnym "tam".

   Vymazat
 45. jinak nechápu, proč netočí něco vopravdu ze současnosti, když jsme u těch případů, projeďe si arc-hiv plesku, haha, dnešní školačky točej porno od 12ti let, dobrovolně, sami vyhledaj kontakty, tak sice jen některý praktiky, jiný v 16ti začnou soft masturbací pro spolužáky, jak jim je ale 18máct, hurá do porna, co třeba natočit film o všech těch holkách, co to točí - dneska už za pár šupí, aby si přilepšili na studia, inu, to by asi nebylo dost klišoidní...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. šupů, ČR je velmi produktivní zemička :)

   Vymazat
 46. Tak prý je ta kniha opravdu fake:

  http://respekt.ihned.cz/delnici-kultury-fila/c1-55658190-muj-vysvlecenej-denik-je-peknej-fejk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak nejenže je to fejk a je potvrzeno, že Rubínová je ve skutečnosti Hlaváč - v novém čísle Instinktu je dokonce rozhovor Johany Rubínové s Veronikou Kubařovou, což už je fakt trapné.

   Vymazat
 47. Jak ta zenska na ne: "Rubinova Kejklickova shut up!" a pak na holku s kytarou: "You play", to jsou ve tride a to je ucitelka?
  A to byla lekce AJ, nebo se takhle dneska jede na skolach?

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.