2.12.10

Recenze: Megamysl [Megamind] - 80%

Tento film je vpodstatě tragikomickým příběhem toho, co by prožíval Lex Luthor, kdyby se mu podařilo zabít Supermana. Víceméně.Tento film je o trochu lepší než nedávný Já, padouch, protože má o něco zajímavější námět. poté, co Megamyslův protivník Metroman zemře, a tím definitivně vyhraje zlo, čeká nás sonda do života padoucha, jehož existence již dále nemá smysl. Samozřejmě, že i tato sonda je plná padání na hubu a popkulturních vtípků, ale některé scény a zvraty jsou chytré a originální. Ale na Úžasňákovy samozřejmě nemá.

Jinak vše podle očekávání. Film je dabovaný, takže Ferrella a Feyovou neuslyšíte a některé vtipy se nedaly přeložit (například když mírně retardovaný superhrdina Titan nazve své město "Tightenville"), a 3D mi nevadilo (vlastně jsem ho docela brzo přestal vnímat).

5 komentářů:

 1. I když mám anim. filmy rád, může se mi to líbít i když nevím co/kdo je tzv Lex Luthor?

  OdpovědětVymazat
 2. Nevite kdo to je Lex Luthor?
  To je jako byste neznal Jana Amose Komenskeho!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní/ Když nevíš kdo je Luthor nemůžeš vůbec nic!

  OdpovědětVymazat
 4. Nedabovaná verze ke shlédnutí v PC Slovanský dům.

  OdpovědětVymazat
 5. Kdo je Lex Luthor? http://lmgtfy.com/?q=lex+luthor

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.