10.12.10

Tron speciál

Před recenzí na nového Trona (která bude záhy) jsem chtěl sepsat něco o starém Tronovi a doporučit vám, abyste se na něj podívali. Ale shodou okolností mám ušetřenou práci, neboť jsem včera viděl pouze jednu premiéru a tudíž jsme Odvážné palce na Rádiu 1 věnovali právě Tronovi:

13 komentářů:

 1. Pěkně jsis to ulehčil, teda teda...

  Každopádně řekni velikému řediteli MICHAILIDISovi, aby už konečně dával OP ke stáhnutí včas a ne týden po premiéře (a kdyby to přestal uvádět, tak bych se taky nezlobil).

  OdpovědětVymazat
 2. Já bych se teda zlobil. Je fakt, že to dává na net pozdě, ale bez něj by to nebyly Palce.

  OdpovědětVymazat
 3. Trona jsem viděl. A měl jsem co dělat, abych neusnul. Nějak tak doufám, že Legacy bude lepší...

  OdpovědětVymazat
 4. Trona jsem viděl jako DVD rip s titulky, a bylo to super:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Legacy zatial podla prvých recenzií lepšie nevyzerá

  OdpovědětVymazat
 6. Prvního Trona jsem viděl relativně nedávno (asi rok a něco zpět) a opravdu pobavil, na Legacy se těším od úžasného Concept Testu, ale dost mě zajímá, jak k nám půjde do distribuce? Neví tu někdo, zda bude třeba aspoň 2D verze s titulky? Nebo se člověk dabingu nevyhne? Btw na Legacy půjdu na 99% v Brně v Palace Cinemas, to jen pokud by původní dabing byl nějak omezen na Prahu.

  OdpovědětVymazat
 7. nelson23: vsechny 2d i 3d verze budou pouze titulkovane.

  OdpovědětVymazat
 8. Fuxoft: Tak s tím jsem opravdu nepočítal, díky moc za zvednutí nálady o 230 %... teď ještě aby film úplně nezklamal.

  OdpovědětVymazat
 9. No já na toho starýho koukal před měsíce optikou tehdejší doby a byl jsem z toho nadšen. Už jen ten nápad a provedení na tehdejší dobu mě dostalo. Zvláštní že v té době film neměl takový ohlas - zato počítačová hra s prodejem film převálcovala.

  OdpovědětVymazat
 10. Starýho Trona jsem skouknul právě dneska, abych byl v obraze, protože jsem doteď nevěděl o co jde.
  Je to výtvarně zajímavě pojatý, ale tím to končí. Napětí veškerý žádný, bylo mi úplně jedno co tam kdo dělá a proč. Kdyby měl být Legacy ve stejným duchu, tak ho snad ani vidět nechci.

  OdpovědětVymazat
 11. Tak na to nechoď. :D Já se na Legacy už moc těším. První TRON je perfektní, kdo dokáže pochopit, že byl natočenej před 28 lety a je o počítačích(!), ví zhruba, co čekat. Pro ostatní je to ztráta času a nechápu, proč na to vůbec koukají a pak tu fňukaj.

  OdpovědětVymazat
 12. Ok. A teď mi prozraď, proč přesně je důležitý že ten film je o počítačích, když kromě výtvarný stránky nestojí za nic.

  OdpovědětVymazat
 13. No ale hlavně, Františku, Wendy CarlosOVÁ, ne? To mu říkám nedůslednost.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.