9.6.07

Osvícení

Asi jsem zjistil, proč Igor Chaun tak dlouho nic nenatočil...

20 komentářů:

 1. Tak tohle není vůbec žádná špatná zpráva!

  OdpovědětVymazat
 2. Zdá se mi to, nebo je to další ukradená kartinka???

  OdpovědětVymazat
 3. Ale tak jeho tíhnutí k podobným věcem bylo velmi silně cítit (v tomto případě k Buddhismu) i v jeho legendární a výtečné Cestě do Indie (kde se, mimochodem, p. Čtvrtníček chová a vypadá jako malý český moula). Chaunova cesta k Bohu pak byla započata jeho cestou do Brazílie. Osobně bych si z konkrétně tohoto případu srandu nedělal, je prostě někde jinde, než autor tohoto webu, což není ani špatně, ani dobře. František jen vyznává bezduchou zábavu (což už vůbec není špatně ani dobře), p. Chaun se díky větším životním zážitkům prostě dostal jinam... Nicméně začít něco zajímavé točit by rozhodně mohl.

  OdpovědětVymazat
 4. to comments: Prosím??!! Pomóc!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Hehe, luxusní obrázek. Takhle se na ty košiláče musí :)

  OdpovědětVymazat
 6. Já to nějak nechápu. Ani ten obrázek, ani jak to souvisí s filmem.

  OdpovědětVymazat
 7. a tak to by mohlo byt zajimave, ne? predstavte si nejaky cesky film prostoupeny svetlem bozim. u nas by sice na neho nikdo moc nechodil, ale zas by to byl treba dobry exportni vyrobek, treba takovi polaci by si poridili nejmene 50 kopii..

  OdpovědětVymazat
 8. Tyjo... s Igorem ta Ayahuasca musela poradne zamavat :)

  OdpovědětVymazat
 9. to anonymní 10. červen 2007 10:15 : On by si z toho pan Fuka pravděpodobně srandu nedělal, pokud by pan Chaun v článku netvrdil, že věřící jsou lepší lidé než ateisté. To si totiž podle mého názoru o reakci přímo říkalo. Ten vtip je navíc bezva.:-)

  OdpovědětVymazat
 10. 2 ghani: pan Chaun teď ale může porovnávat, narozdíl od "ateistů", kteří porovnávat nemůžou.

  OdpovědětVymazat
 11. Lol... prokažte mi laskavost a kdybych někdy začal mluvit jako Chaun tak mě zabte.

  OdpovědětVymazat
 12. to miira:
  Já jako ateista taky můžu porovnávat, protože jsem kdysi věřil. Není to jenom one-way ticket, jak se nás pan Chaun snaží přesvědčit; lze uvěřit a následně se podívat faktům do tváře a pochopit, že klamete sám sebe.
  Od jisté doby cituji toho neoblíbeného vousatého pána - Náboženství je opium lidstva. Je to skvělý způsob, jak se zbavit odpovědnosti za svůj život a nutnosti přemýšlet a dělat rozhodnutí, protože prostě přejmete už hotový návod, který vám řekne, co smíte a nesmíte, kdo je dobrý a kdo špatný a zakáže vám o tom přemýšlet.
  Vzdát se nutnosti pokaždé se rozhodnout za sebe a povinnosti dívat se na lidi jako složité a rozporuplné entity, o nichž se nedá hned říct půjde do nebe/pekla a proto všechno co dělá je dobré/špatné, je velká úleva, ale já to považuju prostě za způsob úniku před realitou, ne za legitimní životní postoj.

  OdpovědětVymazat
 13. Ja taky moc nechapu, jak tohle souvisi filmem (krome toho ze Chaun je reziser).
  To si nam chtel Frantisku ukazat jakej je ten Chaun debil, ze veri v boha nebo co?

  OdpovědětVymazat
 14. On je ještě taky rozdíl mezi náboženstvím, kterému "kraluje" soustava lidí, co si z toho, že "zprostředkují" lidem cestu k Bohu dělají skvělé živobytí ( to je ono "opium lidstva") a duchovní cestou, která není na těchto pijavicích závislá. Záleží na každém člověku, jestli pobral dost rozumu.

  OdpovědětVymazat
 15. tady nejde ani tak o nabozenstvi, jako spis o to ze fuka ma asi nejaky problem ...

  OdpovědětVymazat
 16. Nerekl bych, ze by mel pan Fuka nejaky problem. Dokonce bych nerekl, ze by mel nejaky problem pan Chaun - spis budou mit problem jeho rodina a kamaradi (pokud jsou ateiste), zvlast kdyz bude pan Chaun se svymi nazory urputny. S filmem to souvisi asi tak, ze je pan Chaun reziser a tim se to tyka filmu vic nez dost, ne? :-)

  Me osobne sveho casu vic zajimalo, proc tak dlouho nic nenatocil James Cameron (neb jsem byl jeho fanousek). Ted uz me to ale nezajima :-)

  Jinak nejlepsi je samozrejme mnohobozstvi, protoze tam si clovek muze vybrat...

  OdpovědětVymazat
 17. No a ten obrazek souvisi s filmem docela dost, ze ano :)))
  Jesus Busters, gogogo!

  OdpovědětVymazat
 18. ale Chaun natočil několik dílů Gynekologie,myslim.a některý z těch dílů jsou boží.to dává smysl.

  OdpovědětVymazat
 19. Ono se to krásně povídá o Bohu, ale realita je taková, že se pak pan Chaun někde zahrabe na týdny v depresích, uzavřen ve svém bytě, sám v sobě nebo se snaží zapomenout či vzpomenout?? v postelích děv různého věku..či si vymílá mozek hraním počítačových her.. pan režisér věčně aspirující věčně padající s neutuchající snahou si stále pitvat své "já" někde na webu..ve svých téměř 45 letech stále rozpolcený s nevyřešenými vztahy ke své rodině, sám k sobě, svobodný a osamocený.. Kázat o Bohu je hezké, ale když Bůh v jeho ústech je jen prázdné slovo? Igore, oblbuj druhé (někteří Ti to dokonce věří, neb s Tebou nikdy nepřišli do styky), můžeš dokonce oblbovat i sám sebe, ale ne věčně.

  OdpovědětVymazat
 20. myslím , že člověk , který žije v souladu s božím zákonem o tom nemusí psát, točit , ani mluvit , ale jenom to prostě žít .a to si myslím Igor neumí , je to pouze jeho přání a to si může splnit pouze on sám a to že bude žít jiný život než doposud , ale ono jeto těžké , že nepodlehnout nátlaku druhých tak ti držím palce Igore snad to jednou zvládneš, někdy musí člověk opakovat chyby stále do kola , aby přišel na to co dělá špatně a že se opakuje .

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.