26.6.07

Interview podle Van Gogha [Interview] - 40%

Steve Buscemi a Sienna Millerová ve filmu Steva Buscemiho. Jde o remake několik let starého holandského filmu Thea Van Gogha, který jsem neviděl, takže nemohu srovnávat.



Buscemi hraje reportéra, který má udělat rozhovor s filmovou hvězdou (Millerová). Je to "pod jeho úroveň", protože normálne dělá rozhovor se známými politiky, a dá to Millerové jasně najevo. Millerová se během pár minut projeví jako pořádná kráva, oba si vynadají a po deseti minutách filmu se ve zlém rozejdou. Až potud by to šlo.

Pak se ovšem Buscemi lehce zraní, Millerová to uvidí a pozve ho k sobě domů, kde se spolu začnou velmi otevřeně bavit a začnou mezi nimi vznikat různá pnutí - a zde se odehrává celý zbytek filmu (ve kterém už nikdo další nehraje).

Interview není dobrý film a není to tím, že by mi v něm chyběly triky, výbuchy a herci (například Telefonní budka se mi líbila velice). Je to především díky značně špatnému scénáři a nereálným dialogům, které ani vzdáleně nekorespondují s tím, jak by se dva lidé v takové situaci mohli chovat. A to je to zásadní a možná jediné, co by diváka u takovéhoto filmu mělo zajímat.

5 komentářů:

 1. Je nějaký racionální důvod, proč se tu střídají pouze hodnocení 40 a 80% ??? To pak rovnou můžete dávat 0 / 1 a bude to mít stejnou informační hodnotu.
  Důrazně protestuji proti zdejším binárním poměrům a žádám nápravu!!

  OdpovědětVymazat
 2. Petr: k cemu chces napravu, a predni nebo zadni? Tady je to o vaznych vecech a na tvoje vtipy nema nikdo cas. Pokud se ti ta cisla nelibi, zkus si strcit sroubovak do konecniku a pohodlne se usad, po chvili vsecky stare starosti samy zmizi.

  OdpovědětVymazat
 3. cobra:
  Stejně tak tu nikoho nezajímají tvé rektální hrátky. Přeju ti to, ale ne všichni potřebují pro uklidnění šroubovák, promiň.
  Narozdíl od tvého výronu, můj příspěvek byl k tématu a to konkrétně v tom smyslu, že jde již o minimálně 10. hodnocení v řadě které bylo buď 40 nebo 80. Bud se za poslední měsíce dělsjí jenom dva druhy filmů, nebo je něco špatně se zdejším hodnocením.

  OdpovědětVymazat
 4. petr má pravdu. Navíc mezitím přibylo zase 40 procent.

  OdpovědětVymazat
 5. Ne, cobra ma pravdu. Sroubovak v konecniku, to je opravdu zazitek z jine dimenze.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.