17.2.19

Recenze: Úhoři mají nabito - 10%

Nový český film Vladimíra Michálka je podle propagačních materiálů "černá komedie", což je dobře i špatně. Je to dobře, protože divák nemusí nevědomě tápat, jaký že se to před ním na plátně odehrává žánr. A je to špatně, protože jsem se během celého filmu ani jednou nezasmál, neuchechtl, nepousmál, ani nic podobného. Vlastně, pokud si dobře pamatuji, na novinářské projekci se v celém sále během celého filmu smála jen menší (asi desetičlenná) skupinka lidí, kteří zřejmě měli něco společného se vznikem filmu a tudíž asi věděli, co se na plátně odehrává. Já to nevěděl.

Úhoři mají nabito je jedním z těch vzácných filmů, kde většina scén ani dialogů nedává pražádný smysl, herci nevědí, co mají hrát, a divák neví, jestli se mu to nezdá...

V případě tohoto filmu je to ještě mnohem bizarnější vzhledem k tomu, kdo ho režíroval. Musel jsem se podívat do patřičných databází, jestli jde opravdu o stejného Vladimíra Michálka, který kdysi natočil nejeden kvalitní film, nebo je to jen shoda jmen / pseudonym Tomáše Magnuska. Takže, je to opravdu ten Vladimír Michálek, ale míra neumětelství v každé scéně filmu je neuvěřitelná. Ještě o dost větší než v jeho Prázdninách v Provence.


Ale k ději (v té podobě, jak se mi ho plus mínus podařilo zpětně zrekonstruovat):

Parta pěti chlapů z menšího města, vedená Oldřichem Kaiserem, si ráda hraje na URNU. To znamená, že se čas od času převléknou do mundůrů s nápisem POLICIE, vezmou do rukou střelné zbraně (nenabité) a vydají se ve své dodávce na nějakou vesnickou akci, kde sehrají policejní přepadení, přítomné vyděsí / zmlátí / svážou, a pak odjedou a mají radost, jak si užili adrenalinu.


Tudíž jsem byl od počátku filmu docela dost zaražen tím, že bych podle tvůrců měl fandit hlavním hrdinům, kteří jsou zahráni jako retardovaní vidláci a užívají si to, že jezdí fyzicky ubližovat jiným lidem (které neznají a nikdy předtím je neviděli) pro svou zábavu. Tvůrci se to snaží ospravedlnit tím, že "oběti" jsou buď pytláci nebo pěstitelé drog nebo gay skinheadi, ale je to věru velmi, velmi chabé ospravedlnění a bylo mi dost nepříjemné se dívat, jak "hrdinové" za hlasitého řevu "Policie, policie!" mlátí jiné lidi pažbami a způsobují jim střední až těžká zranění (včetně bezvědomí), což je natočeno bez jakékoliv humorné stylizace.

Velmi zvláštně působí také to, že se protagonisté scházejí a plánují své akce v hospodě u stolu, nad kterým visí obrovská americká konfederační vlajka (tedy taková, kterou běžně používají dnešní skinheadi) a fakt by mě zajímalo, jestli to mělo nějaký hlubší smysl, nebo tam ta vlajka náhodou visela a tvůrcům nedošlo, jak je to divné. A takových věcí je v Úhořích neúrekom (jak říkají v Maďarsku).

Také jsem byl od počátku filmu zaražen tím, jak lacině a amatérsky celý působil. Třeba akční scéna "jedeme v noci do akce" byla ztvárněna dlouhým nepřerušeným záběrem na dodávku, jedoucí po normální venkovské silnici, doprovázeným "akční" hudbou, která je nejen strašná, ale také strašlivě odbytá (v celém filmu). Asi proto, že si Roman Holý velmi logicky uvědomil, že něčemu takovému nemá smysl věnovat více než pár desítek minut práce.

Poměrně brzy se rozjede hlavní zápletka, která je následující: Hrdinové se vracejí z vydařené noční akce a zastaví se na benzinové pumpě. Z důvodu "výcviku" stále jsou v "plné výbavě" (včetně kukel) a náhodou na pumpě překvapí chlapíka, který se zde s pistolí v ruce a s maskou Miloše Zemana na hlavě právě snaží okrást k smrti vyděšenou těhotnou pumpařku (Anna Kameníková). Když tento lupič uvidí domnělou URNU, prostřelí si vlastní pistolí hlavu. Hrdinové utečou a samozřejmě mají obavy, že z toho bude průser. Kaiser je opustí (následující hodinu ve filmu není) a začne neuvěřitelná zápletka, zcela nepochopitelná a kompletně vyspoilerovaná v následujících odstavcích:

Uplyne (zřejmě) několik měsíců. Jeden z týmu náhodou potká onu vyděšenou pumpařku, která náhodou za městem bruslí na kolečkových bruslích ve hluboké vysoké trávě. Téměř okamžitě jí řekne, kdo je, a že on byl ten, kdo ji tak vyděsil (a zřejmě způsobil potrat, neboť teď už není těhotná), aniž by přemýšlel o tom, že to asi není úplně strategické rozhodnutí. Pumpařka mu na oplátku okamžitě prozradí, že za ní byl Kaiser a dal jí 50 000 Kč za to, aby mlčela a smazala kamerové záznamy (o čemž ostatní nevěděli). Zde se nabízí otázka, co přesně pumpařka řekla policii a jak vysvětlovala přítomnost muže s prostřelenou hlavou a absenci kamerových záznamů, ale to film neřeší.

Následně se zjistí, že onen lupič (jménem Babor) tu prostřelenou hlavu přežil a nyní sedí v invalidním křesle v nemocnici, s umělým okem, kusem plechu v hlavě a neustálými slinami na bradě. A s vymazanou pamětí.Pumpařka za Baborem z nějakého neznámého důvodu přijde do nemocnice a řekne mu jak všechno doopravdy bylo (včetně prozrazení identity "falešné URNY"). Obhajuje to nezapomenutelným souvětím: "Když si nic nepamatuje, tak jsem mu to řekla. Já za nic nemůžu.". Následně všichni hlavní hrdinové přijdou také do nemocnice za Baborem a ten jim odvypráví (v kulomentém flashbacku) naprosto nepochopitelnou historku o nějakém bohatém podnikateli jménem Musil, který Babora nějak podvedl prostřednictvím pronajatých kamionů, Babor přišel o mnoho peněz, Musila zaživa rozemlel v jakémsi stavebním stroji a pak se kvůli tomu podvodu pokoušel vyloupit tu pumpu. Téměř okamžitě všichni (včetně Kaisera) souhlasí s tím, že vykradou Musilovu luxusní chatu, ve které má schovaných mnoho milionů korun.

Začne plánování "Operace Musil", při kterém mě překvapilo, že Musil žije a tudíž to jeho předchozí rozemletí v rámci flashbacku asi byla jen nějaká Baborova představa. Nadejde noc a akce začíná. S našimi hrdiny jde do akce (v plné URNA výbavě) i ta pumpařka, aniž by předtím ve filmu bylo nějaké vysvětlování, kde a jak se naučila jak to chodí v URNĚ. Kromě ní se náhle u osamocené chaty někde v polích objeví také Babor na invalidním vozíku, pozdraví se s ostatními a z dálky vše pozoruje (což, jako většina ostatních věcí v tomto filmu, nemá žádný vliv na zápletku).

Protagonisté tedy vlítnou do chaty, kde Musila zpacifikují, ohnou ho přes stůl a křičí na něj "Líbí se ti, když tě někdo prcá?!" To vše dělají bez masek, což je zvláštní vzhledem k následujícímu šokujícímu odhalení, že Kaiser "pro Musila dva roky pracoval a měl od něj nabídku na odkoupení podílu", ať už to znamená cokoliv (jakého podílu v čem?).

V průběhu přepadení vlítne do chaty opravdová URNA (zřejmě úplnou náhodou?) a Musila (omylem?) zastřelí. Hrdinové dělají jako že patří k té opravdové URNĚ (které nepřijde divné, že jich v té chatě místo šesti najednou je dvanáct), peníze nenajdou a následně ujedou pryč, přičemž pumpařku a Babora nechají u chaty (což se následně nijak neřeší a nikdo o tom nemluví). V autě najednou jeden z hlavních hrdinů (s přezdívkou Komár) umře, protože v chatě upadl hlavou na střep.

V další scéně je Babor opět v nemocnici a pumpařka mu přinese dva pytlíky (zřejmě plné peněz) se slovy "Něco pro tebe mám". V této scéně je Babor překvapivě čilý a méně slintá, což má možná indikovat, že to zranění celou dobu nějakým způsobem hrál...???

V další scéně pumpařka sedí u řeky s malým dítětem (což je první signál, že zřejmě nepotratila), přijde k ní Kaiser a zeptá se jí "Nechceš mi něco říct"? Následuje flashback, ve kterém pumpařka najde peníze ve včelích úlech u chaty. A opět: Nikdo nijak neřeší, proč se pumpařka dala dohromady zrovna s Baborem a ne s nějakou jinou postavou filmu. Napadla mě i možnost, že pumpařka a Babor byli od samého začátku nějak domluveni a že to dítě bylo jeho, ale opravdu jsem si nevšiml jediné sekundy filmu, která by tuto hypotézu nějak podporovala. Nevšiml jsem si ostatně ani toho, že by se někdo vyjadřoval k tomu, čí to dítě bylo.

Film končí tím, že se všichni neinvalidé na počest mrtvého Komára rozhodnou společně přepadnout a zmasakrovat náhodné lidi při promítání v kině. Závěrečný titulek pak diváka upozorní, že "Podle zprávy BIS v České republice vznikají paramilitantní skupiny". Takže jde o film, který psal sám život!

Musím zdůraznit, že je docela dobře možné, že jsem v ději nepochopil ještě mnoho dalších věcí, protože film obsahoval mnoho scén, které mi od začátku do konce nedávaly naprosto žádný smysl. Ani samostatně, ani v celkovém kontextu. Konkrétně jsem si zapsal tuto krátkou:
Začátek scény. Jeden z "falešné URNY" přijde do pokoje, ve kterém leží na posteli nějaké nahé děvče (břichem dolů). Chlapík s úsměvem povídá: "Asi tě brzo seřežu". Děvče: "Proč jako? Protože jsem tak vtipná?" Chlapík: "Jako miminko." Okamžitě poté chlapík na ženskou skočí a začne nad jejím nahým tělem dělat kliky (nikoliv souložit). Konec scény. Nechápu. Nechápu proč je "vtipná jako miminko" ani proč ji "seřeže jako miminko". Ani proč dělal ty kliky... Slečna se ve zbytku filmu už neobjeví.
Z dalších absurdních hlášek jsem si stačil zaznamenat věty "Vyvádíš evakuovaný jako nadrženej Mongol", "Co házíš hejty?", "Je to kopec s opačnou gravitací. Tam položíš pětku a vona frčí nahoru, top to the hill", a konečně ožralý monolog o tom, že ISIS má cvičené teroristické úhoře s výbušninami.

Vzhledem k tomu, že toto byl jediný výskyt slova "úhoř" v celém filmu, zeptal jsem se na následné tiskové konferenci jak mám chápat to, že se film jmenuje Úhoři mají nabito.

Odpověď režiséra: "Já nevím, proč to chápat. Film Brazil taky není o Brazílii". (Zde by bylo zajímavé zjistit, zda Michálek ví o existenci písně "Brazil" a jejím významu pro stejnojmenný film, ale neptal jsem se.)

Odpověď scenáristy: "Úhoři jsou na vyhynutí, je jich čím dál méně, ale v našem filmu ještě nějakou energii mají."


A to jsou takové dvě hezké tečky za recenzí tohoto filmu, o kterém si v tuto chvíli nejsem stoprocentně jistý, jestli existuje, nebo jestli se mi zdál...

P.S: Film vznikl na motivy rozhlasové hry, ale pro film prý museli ten scénář dost předělat. Možná to byla chyba.

76 komentářů:

 1. Doufám, že Fuku už má taky nabito a brzy nás překvapí...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hned tak asi ne, protoze na PS4 pry vypada o dost hur nez na PS4 Pro a ja mam jenom normalni PS4. A taky mi podle videi pripada, ze je v zakladu hodne podobne puvodnimu RDR...

   Vymazat
 2. Chces povedat, ze mlatit cudzich ludi prezleceny za URNU je malo edge?

  Kazdopadne, asi by si si nemal stazovat na nepochopitelne sceny v ktory sa nieco jednorazovo udeje. V celom tvojom clanku je Kaiser ale v jednej vete zrazu Labus vysoli 50 litrov a uz sa nikdy neobjavi.
  Celkovo aspon predstav postavy a konzistentne pouzivaj mena. Ne ze random vymenujes niekoho ako herca, niekoho ako postavu a niekoho aj aj.

  Nedivim sa, ze si od stabu dostal kretenske odpovede, lebo ked si sa pytal tak ako pises, nikto nemal sajnu co to meles.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Labus hraje ve filmu taky, ale v tom odstavci ma byt Kaiser. Opravim.

   Vymazat
  2. Tak dik za preklep, je to jediny sposob ako sa z tvojho textu dozvediet, ze tam Labus hra.

   Vymazat
  3. @Sterntohleto: Čemu nerozumíš na otázce "Jak mám chápat název vašeho filmu"? Na to by měl dokázat odpovědět každý člověk, který umí formulovat své myšlenky, pocity, motivace - což by filmař umět měl.

   Vymazat
  4. Podla toho ako Fuka pise texty, tak ta otazka znela "Jak mam chapat nazev vaseho filmu" iba v jeho hlave.

   Vymazat
  5. Třesky plesky. Název filmu sice zní lépe než třeba "Léto s gentlemanem", ale přijde mi trochu nešťastný. V hlavě mi totiž pořád naskakuje "Úhoři mají NABLITO". A vám teď bude taky.

   Vymazat
  6. To tam je uplne od zaciatku. Radsej som to precital dva krat aby som sa uistil, ze maju nabito.

   Vymazat
 3. Skinheadi nejsou náckové, odlišnější skupiny by člověk těžko hledal

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tvrdim nekde, ze skinheadi jsou nackove?

   Vymazat
  2. třeba tohle jsou skinheadi nebo náckové?
   https://i.nahraj.to/f/2enT.jpg

   Vymazat
  3. Ty tři jsou náckové a ta holka uvnitř je skinhead, to je jasný, ne?

   Vymazat
  4. To jsou asi náckové (nebo co já vím, třeba členové mensy a hajlujou jen z legrace).
   Ale to je fuk. Náckovský skupiny převzali atributy hnutí skinheads a já nevím, proč by kdokoliv (nenácek) chtěl bejt jeho členem, kór dneska. Snad jenom pokud je ti osmnáct, nevíš co se sebou a potřebuješ pocit že někam patříš, se to dá trochu chápat.

   Vymazat
  5. Tady máš 3 Nácíčky

   dotekomanie.cz/wp-content/uploads/2013/04/ja_psi.jpg

   Vymazat
  6. Nácíček bruslí v hluboké trávě, která je zřejmě opakem vysoké trávy.

   Vymazat
  7. Šel s Mikešem k potoku lovit úhoře. Měl se k nim přidat i Kokeš, ale na návsi mu zastoupil cestu Franta Kuldanů, kluk jeden pačesatá. Tak ho Kokeš nabral na rohy a vyválel v blátě, až se tomu Pepík smál na celé kolo.

   Vymazat
  8. Historii skinheadů každý nezná, stejně jako rastafariánů, punkerů atd, ale dá se to najít na wiki, protože pochybuju, že by se někdo místní pohyboval v Británii, na Jamajce a v podobnejch prdelích před mnoha desetiletími. Každopádně není moc důvod to rozebírat na skinheady pravicové, levicové, apolitické atd., protože dneska jsou tahle hnutí už stejně dávno rozmělněná a kdo není flexibilní a nemyslí dost pozitivně, je prostě lůzr, žádné alternativy už nejsou.

   Vymazat
  9. To je smutné... Kam se to svět řítí...

   Vymazat
  10. Celkem jednoduchá odpověď, i by se rýmovala.

   Vymazat
 4. hele, Franto, ber to tak, že bez těchle filmů by sis nevážil toho, že se občas nějakej českej film povede natočit alespoň průměrně. :D

  OdpovědětVymazat
 5. Na chvíli jsem doufal, že by mohlo jít o ponorkový film - úhoře (tj. torpéda) máme nabité (tj. do torpédometů). Škoda. Dlouho tu žádný ponorkový film nebyl. Zvláště ne český.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sebevražední delfíni nosící k nepřátelským lodím bomby v rámci hry už je otřepané téma, ale ponorka střílející vysoce nabitými elektrickými úhoři? To je svěží vítr do plachet pro tento jinak celkem depresivní žánr. Dokážu si představit hned několik komických scének, např. při nabíjení do torpédometů .. úhoři jsou kluzcí. V ponorce se vždy najde nějaký nešika. Ponorka je železná a tedy vodič. Nějaký scénárista bez znalosti fyziky by se toho mohl jistě úspěšně ujmout ;-)

   Vymazat
  2. Jak je možné, že ti unikla pumpařka, která už není "těhodná"?

   Vymazat
  3. Vždycky když je nějaký český film o úhořích, tak v něm jde někdo do plynu. A šlo spíše o znalost chemie.

   Vymazat
  4. Ne, měl jsem skutečně na mysli torpéda - takové ty kovové roury s výbušninou, poháněné stlačeným vzduchem nebo kyslíkem. Těm říkali němečtí ponorkáři skutečně úhoři (Aale). Ale jestli to pomůže, torpéda byla mazána vazelínou, takže kluzká byla. Jinak nabíjení kluzkých elektrických úhořů do torpédometů by se odborně nazývalo inkluze.

   Vymazat
  5. Těhodná (těhotenství hodná) pumpařka mi utekla, protože jsem ji nechal utéct. Její pumpu jsem však proměnil v obří ohnivou kouli. Tyto věci však ve filmu nejsou.

   Vymazat
  6. A co znamená třeba těmrdná?

   Vymazat
 6. Nejdu. Protože jsem si to v hlavě přehrál podle Fukovy recenze. Škoda, že tam jmenoval Kaisera, protože jsem ho tak musel obsadit i v mé fiktivní verzi. V dalších rolích mi tak automaticky naskočil Zdeněk Srstka jako Babor, Jaroslava Kretschmerová jako pumpařka a Kikinčuk jako Musil. Kliky nad nahatou Paulovou dělal Vydra. Ach jo .... :-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to by bohužel nešlo.

   Vymazat
  2. Když budu chtít vidět nahou Paulovou, pustím si Poslední leč Alfonse Karáska, tam jí bylo teprve jedenatřicet.

   A co je proboha kikinčuk? Existuje taky kikingek?

   Vymazat
  3. Iba Kim-Cong-Un. Ale ten asi radsej vypol internet v krajine, aby to tu nemusel citat.

   Vymazat
  4. Kikinkuk či Kikinvykuk se dívá do kikin...

   Vymazat
 7. Zvláštní. Minulý týden jsem zahlédl na ulici plakát na tento film, a působil na mne jako avízo na nový počin Tomáše Magnuska. Předtucha? Tok vesmírné energie? Tokající úhoři?

  OdpovědětVymazat
 8. Film Úhoři mají nabito podpořil Státní fond kinematografie. - Nestačím zírat... A to jsem nedávno psal o Vláčilovi :-/ - Děje se něco s námi, nebo s českým filmem?

  OdpovědětVymazat
 9. Proc ma recenze na tak spatny film z 10% trikrat delsi recenzi, nez treba Alita s 80%? :-O.

  Marek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. dopici potreti to pisu protoze nevimco, proc je recenze na 10% film TOTALNE NUDNA? wtf!!! fuko vole zacni zrat programatorskou dietu zas a zenskologovat v podchodech stanic mhd a kurva dej se nejak dohromady

   Vymazat
  2. Protože je třikrát vtipnější.

   Vymazat
  3. trikrat nula je furt hovno ty zmrde tahni na rouming

   Vymazat
  4. Protože délka recenze je nepřímo úměrná hodnocení. Až bude jednou hodnocení 100%, tak bude jen nadpis a spojlery...

   Vymazat
  5. aha ty zmrde, tak vole kontradikce v primaku https://www.fffilm.name/2009/11/recenze-twilight-saga-novy-mesic-new.html?m=1

   ten posledni animovanej gif vyjadruje veskery zoufalstvi kery se skrejva v tom kdyz curak jako ty mluvi v jedny vete o matematickem vztahu fukovi filmu a vlastnim nazoru to nechces a ted chcipni

   Vymazat
  6. Nechápu, že kombinace úmělé a lidské inteligence pouští do éteru vulgární a urážlivé komentáře, ale slušné a věcné otázky na vy víte co neprojdou. Tohle tipuji také ne.

   Vymazat
  7. Ty načančaný šuline, psal jsem nadpis a spojlery a ne nadpis a po kokot vobrázků. No a jinak předposlední animovaný gif ve Tvým odkazu - takto hledím já na Tebe.

   Vymazat
  8. Jo a jinak diplomka, na kterou jsem narazil praví:
   "Korektní označování osob s postižením se řídí aktuálními zásadami. Především je důležité respektovat skutečnost, že hovoříme o lidských bytostech. Pravidlem je, že při nazývání lidí s postižením klademe na první místo slova osoba,
   jedinec, dítě, žák apod., za tato slova popisovanou vlastnost, například osoba se sluchovým postižením (Jeřábková, 2013). Bazalová (2014) shodně vyzdvihuje významnost používání tohoto způsobu označení osob s postižením a dodává, že slovní spojení,
   ve kterých jsou na prvním místě přídavná jména, například
   postižení lidé, jsou považována za neetická."
   Takže se ve Tvém případě vyhnu spojení "retardovaný zmrd", nicméně eticky správně je "zmrd s mentální retardací"

   Vymazat
  9. Koukám, že se to tu vrací do starých vyjetých kolejí a to je fajn..

   Vymazat
  10. Tímto děkuji čačamihu za odkaz na recenzi na Twilight 2, neznala jsem :-D Jinak tato recenze po dlouhé době top.

   Vymazat
 10. ..."americká konfederační vlajka (tedy taková, kterou běžně používají dnešní skinheadi)"...Takže Františku, nevím, jak jsi na něco takového přišel, ale dnešní skinheadi žádnou konfederační vlajku nepoužívají. Narozdíl například od motorkářů, příznivců jižanského rocku, evntuálně pár
  (asi tak dvou) nácků, kteří ještě nezaregistrovali, že devadesátý léta jsou dávno pryč. Do příště doučit, zatím ti odebírám jednoho bludišťáka.

  OdpovědětVymazat
 11. "těhodná"

  To jako že je hoDna těhotenství?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Těch překlepů tam bylo víc, tak jsem začal skládat z "překlepových" písmenek slovo, doufajíc v nějakou šifru. Pak jsem si ale uvědomil, že to psal Franta a vysral jsem se na to...

   Vymazat
 12. Konecne zase tak debilni film, ktery ma na svedomi tak skvelou recenzi :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to ti staci malo anebo mas pamet nahovno ty picusku vole na vetvi posrany bambusovy

   Vymazat
  2. Milý čačánku, to na obrázku není panda, ale koala, a tudíž nesedí na bambusu, ale na eukalyptu.

   Vymazat
  3. JT má recht, a ty seš čačo debil. Zalez zpátky do stoky a nevotravuj tady vzduch.

   Vymazat
  4. ticho! vy nuly z diskordu co si hrajou na anonymniho

   Vymazat
  5. Čačánku, nečerti se, tvoje znalosti ze zoologie jsou prostě trapné, a vymlouvání se na nějakou anonymitu tě prostě nezachrání.

   Vymazat
  6. Vítej zpět Čačo :-).

   Vymazat
  7. kdyz pisi nuly z diskordu myslim tim zmrdy a picusky (nezapomnel jsem na vas) z diskordu

   Vymazat
 13. Umělá a lidská inteligence předchází pád.

  OdpovědětVymazat
 14. "Vladimír Michálek s Petrem Pýchou pracovali na scénáři přes 3 roky." (ČSFD)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tři roky hulení nonstop, to dá zabrat.

   Vymazat
 15. Vytecna recenze ktera ospravedlnuje vysokou solbu i pozdrzeni prace na filmu o Japonsku

  OdpovědětVymazat
 16. Jinak po tomto filmu nebude nabito, ale spíš nablito okolo kin..

  OdpovědětVymazat
 17. Opět debilní počin debilní party debilů. Je tu ještě někdo, kdo umí filmařinu?

  OdpovědětVymazat
 18. Tento příspěvek se che poprat s regulárními výrazy v jazyce Lua.

  OdpovědětVymazat
 19. Jsem se dlouho tak nezasmál, Franto díky ....

  OdpovědětVymazat
 20. Film Úhoři mají nabito podpořil Státní fond kinematografie. (Zdroj: ČSFD.cz). I ty i já i já i ty i my i vy jsme všichni přispěli. La la lá...

  OdpovědětVymazat
 21. Film nemůže za to, že někteří diváci mají IQ houpacího koně. Úhoři mají nabito je skvělý snímek, je však u něj nutno přemýšlet a to většinoa lidí neumí...

  http://kniznirecenzeetc.blogspot.com/2019/02/uhori-maji-nabito.html

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.